Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:13 14.05.24 
Спорт
   >> Велосипедизъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Педалите  
Авторyellow (Нерегистриран)
Публикувано28.03.01 14:21



Искам да ви питам една работа. С какво да ги гресирам скапаните педали? Вече ми омръзна да се занимавам. Ей сега в събота понеже пресичах една река и малко се поудавиха съчмите:))) Сега сутринта като ги отворих вътре имаше повече кал и пясък отколкото грес... Греста ли ми е скапана, педалите ли, нямам представа. И най-гадното е че откъм капачката не влиза нищо, там всичко си е сухо. Обаче откъм курбела влизат вода и прах транзитно:))) Или ако имате идея за някакви хубави педали... да ги сменям, щото тва не е работа с тия моите.



Тема Re: Педалитенови [re: yellow]  
Авторthe fly (Нерегистриран)
Публикувано28.03.01 18:07



proveri v BAS
tam v momenta epalno sas siakvi chasti
ima i dobri pedali



Тема Re: Педалитенови [re: yellow]  
Автор nikedj (lubopiten)
Публикувано28.03.01 21:02



bratko az karam vtora godina s shimano 232 kombinirani pedali i da ti kaja niamam nikakvi problemi samo ne e losho pone vednaj godishno da gi otvariash za profilaktika i ako ne ti e problem si vzemi spetzializirani gresi na shimano ili niakvi drugi...tam veche ne znam za drugite ne moga ti dam savet



Тема Re: Педалитенови [re: nikedj]  
Авторyellow (Нерегистриран)
Публикувано28.03.01 21:49



A какво ще рече комбинирани? Не ми говориш за SPD нали? Моите са някакви Xerama, май са ментак:))) Иначе имат вид, не са лоши. Алуминиев корпус със стоманена скоба отстрани. Обаче много вода и прах пускат. Това дето ти казваш един път годишно се ядва. Аз моите на има няма 3 месеца ги отварям. Ако карам по кал или сняг и по-често.



Тема Re: Педалитенови [re: yellow]  
АвторCkин (Нерегистриран)
Публикувано23.04.01 16:02



На педалите майката да им се ебава!!!



Тема Re: Педалитенови [re: yellow]  
Автор nikedj (lubopiten)
Публикувано23.04.01 17:33



govoria za shimano spd 232 ;)



Тема Re: Педалитенови [re: nikedj]  
Автор nikedj (lubopiten)
Публикувано23.04.01 17:34



kombinirani v smisal che ot ednata strana sa s avtomat za parche a ot drugata strana sa obiknoven pedal tova e



Тема Re: Педалитенови [re: nikedj]  
Автор X_Country (тиквеник)
Публикувано23.04.01 17:39



Остави ти тая работа. После трябва и обувки, абе става цифромания. Питах си за нормални педали без автомат. Както и да е, аз оправих моите и досега не съм имал проблеми. Напоследък все на кал и мокро карам, а не мърдат още.

X_C



Тема Re: Педалитенови [re: X_Country]  
Автор nikedj (lubopiten)
Публикувано23.04.01 17:45



abe da za obuvkite si prav no pak s obuvki sui e varha koito ne e probval toi ne znae...to za maratonki harchi8m po sumati pari che za edni obuvki kak niama da dam 90lv. a v ineteres na istinata veche s obuvkite imam nad 8 000 km i ne sa mradnali taka,che si zaslujava investitziata no pak vseki znae sebe si ;)



Тема Re: Педалитенови [re: nikedj]  
Автор X_Country (тиквеник)
Публикувано23.04.01 17:53



Е незнам как е с обувки, аз не съм опитвал, няма и да опитам скоро като гледам цените педали + обувки. И маратонки трябва да си взимам, та няма да стане:))) А за каране - само маратонки тип "български адидаски". Не мърдат, яка работа. И са 25 кинта, кво му плащаш. Много ми дреме, че били демоде, грозни и незнам си какво. Да ама са функционални и нямат грешка:))) Не маратонки, а желязо:)))

X_C




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.