Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:33 03.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема а на мен ми харесва предаванетонови  
Автор бyбoлeчka ()
Публикувано28.01.03 14:18



даа, харесва ми
спокойничко едно такова, приятно...
може да е много по-добро разбира се, но ще стане, защо не ?

тука някой беше споменал, че след края на работния ден искал по-пиперлив хумор...т.е. Слави. Ами не, на мен ми омръзна да гледам едно и също вече...до преди няколко месеца не пропусках предаване и агитирах всички да го гледат...но ...всичко с времето си.

не знам, чудя се на всички, които толкова са настръхнали и негодуват тука. По Канал 1 има толкова други предавания, които не са интересни...за всички ли звъните по телефоните да спре и т.н. ?
Някои сте направо злобни в забележките си...то да бяха поне забележки със смисъл и съдържание де...да изказват мнения за промяна.
Но всеки си има вкус все пак, да.

Приказките накрая са много хубави и Ива ги разказва прекрасно

Успех!




Тема Re: а на мен ми харесва предаванетонови [re: бyбoлeчka]  
Автор damita (michaelized)
Публикувано28.01.03 16:01



Споделям мнението ти, буболече!



Тема Re: а на мен ми харесва предаванетонови [re: damita]  
Авторфeнмeн (Нерегистриран)
Публикувано30.01.03 17:48



тук не става дума за пиперлив или непиперлив хумор, а за абсолютно бездарие.Това не може да се харесва, не зависимо от това ,което прави Слави



Тема Re: а на мен ми харесва предаванетонови [re: бyбoлeчka]  
Автор Уoнko - Hopмaлния (съвсем нормален)
Публикувано30.01.03 22:31



Какви приказки !?! Никога не съм издържал до края ...... Струва ли си ?????



Тема Re: а на мен ми харесва предаванетонови [re: Уoнko - Hopмaлния]  
Автор Чoвek бeз винa ()
Публикувано31.01.03 02:47



Брато, накрая се съблича... разкопчава си ризата и изкачат хубавите й цици.



Тема a на мен пък ненови [re: бyбoлeчka]  
Авторgiggles (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 11:01



И преди ( като го пуснаха ) и сега предаването си е адски скучно. Сега обаче поне има някаква сериозна причина да гледаш - водещата ( подчертавам гледаш, защото определено устата и не е направенза за говорене! ). Иначе - глупости, но пък какво ли друго може да очаква човек от БНТ ? Аз лично въобще не съм изненадан.

Относно г-н Трифонов.
И тва шоу не е нищо повече от боза, по скоро някакво жалко подобие на боза. И какво друго може да е с такъв водещ. Под "такъв" имам предвид: бездарен, неискрен, а пък и е адски надут - пее, играе и тн все неща , които не умее. Да не говорим пък, че е комплексар, а и чувството му за хумор нещо куца. Сценаристите явно не са некадърни защото пишат и готини работи понякога, но според мен са леко поизтощени. И последно искам да отбележа, че ако не бяха Любомир Нейков, Годжи и отчасти балета ( отчасти, защото според мен са некъдърни ) шоуто щеше да пропадне.

Отново за По добре късно...
идеята е супер, като видях баннера в дир.бгто ( за сценаристите ) се зарадвах, защото някой искаше да направи нещо наистина качествено за разлика от Шоуто на Слави Трифонов, което си чисто комерсиално, казват каквото хората иската да чуят и говоря простотии. Само че това също може да буде направено по качествен начин, а този не е.

Пожелавам успех на По добре късно...
Ще се научат рано или късно , по ления или по трудния начин.
А ако за сваляне на предаване от ефир бих предложил "Риск Печели Риск Губи", защото е пълно с простотии ( и простаци )!



Тема Re: а на мен ми харесва предаванетонови [re: бyбoлeчka]  
Авторmishmurok (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 13:16



Dobro vie predavaneto.Gledaite samo da ne vi vkarvat v zadochen dvuboy
s golata tikva Stanislavcho,ne che toi e mnogo dobar azashtoto vsichki
medii kontrolni mediini organi sa se yurnali da mu tseluvat podmrtkite..
Vie prosto si pravete vasheto ,povtariam, vasheto predavane



Тема Re: от коя планета си?нови [re: бyбoлeчka]  
АвторБeз дyми (Нерегистриран)
Публикувано01.02.03 22:54



Ти си рядък екземпяр! Трябва да те препарират или да те впишат в червената книга! Сигурно си единствен зрител на предаването, който може да го гледа до край и да чуе приказката! Че дори и да го хареса...само не знам какво



Тема Re: от коя планета си?нови [re: Бeз дyми]  
Автор бyбoлeчka ()
Публикувано02.02.03 03:52



от Венера съм , що ?
ти като не издържаш докрай как знаеш дали е хубава приказката ??



Тема Re: а на мен ми харесва предаванетонови [re: бyбoлeчka]  
Авторmango (Нерегистриран)
Публикувано03.02.03 13:24



Mnogo ste shukarrrr...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.