Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:54 17.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> По-добре късно
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Пък на тебе какво ли може да ти харесва !нови [re: giggles]  
Автор ALEX_D_GREAT (===> VELIK)
Публикувано03.02.03 14:12



Това жалко подобие на боза както го наричаш - Шоуто на Слави е наи - качественото шоу в историята на България ! Тази боза всяка вечер я гледат милиони хора. Слави е един достоен българин , който при всеки случай защитава Българщината и се стреми да убеди Българите че те не са втора ръка хора . Ако Слави е бездарен шоумен ще ми кажеш ли някой надарен <Българин> ???Пее защото може - албумите са му най - продаваните откакто пее! Явно не си гледал Вокс Попули - Българското фентъзи - за да разбереш как трябва да се пее и играе ! Може би Мишо Шамара ти е идол за да говориш такива глупости ! Ти казваш 4е Слави Трифонов е комплексар ???? Маико мила ???!!! И какви са му комплексите !?чЕ Е грозен или нежелан или че няма пари или ......??? Чакам да ми кажеш !!! Чувството му за хумор куца ----> Без Коментар !!! Ти сигурно гледаш друго шоу !!
А пък и балета бил некадърен а ?? Сигурно момичетата на късмета са твоя еталон за балет ??!!!
И накрая - колко е вярна приказката за казана и Българите --- сигурно те е много яд че не може да си като Слави нали?? Сигурно те тресе злобата като го гледаш всяка ве4ер какъв пи4 е и как е успял в животта за разлика от такъв плазмодии като теб ! Е Сори но не може всички да са готини - трябва да има някой неудачник като теб който да завижда и в безсилието си да ръси простотии !! > Това е братле - нито повече нито по =- малко !

ARE U TALKIN' TO ME ?


Тема Re: а на мен ми харесва предаванетонови [re: mango]  
Авторkiftak (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 18:32



Predavaneto si stava napalno normalno, daje kato ima gotini gosti e mnogo po- dobre ot Slavi.



Тема Re: а на мен ми харесва предаванетонови [re: бyбoлeчka]  
Автор moderator (2003+presen)
Публикувано08.02.03 19:26



XA

vsicki geni sa kurvi samo maika mi ne ,no da ne zabraviame ce i tia e gena. NAPOLEON


Тема Re: от коя планета си?нови [re: бyбoлeчka]  
АвторMиpaндa (Нерегистриран)
Публикувано09.02.03 00:32



Буболечке, ти наистина не си от земляните! Там, на Венера такива неща ли харесвате? Аз съм от тези, които не харесват предването и ще се радвам в тоя час на негово място да има нещо друго. Слави също не гледам. Една вечер случайно чух водещата да казва, че ги гледали 8 милиона зрители, на следващата се опитах да изгледам предаването... Не става, не се търпи!



Тема Re: от коя планета си?нови [re: Mиpaндa]  
Автор бyбoлeчka ()
Публикувано10.02.03 10:19



аз само родом съм от там, иначе се преселих на Земята...така, че вкусът ми е тукашен вече

аз продължавам да го гледам, не винаги ми харесва всичко разбира се, не съм някаква сляпа подръжничка....има си и минуси.
Според мен се търпи



Тема Re: а на мен ми харесва предаванетонови [re: бyбoлeчka]  
Автор otkriti karti (непознат)
Публикувано10.02.03 15:29



xa



Тема Аха ...нови [re: Чoвek бeз винa]  
Автор Уoнko - Hopмaлния (съвсем нормален)
Публикувано08.03.03 23:22



За туй се казвало "По-добре късно" !

Аз май няма да издържа до края - до тогава може да е твърде късно ! (Кой я знай на какво ще заприлича !)

Дайте да го ускорим тоя КРАЙ !

P.S. А знаеш ли, че накрая на "Шоуто на Слави", целия балет танцуват голи !



Тема А пък на мен не!нови [re: бyбoлeчka]  
АвторAмa (Нерегистриран)
Публикувано10.03.03 19:42



Буболече (или хипопотамче с обръч), всеки има право на мнение, но някои неща наистина са нетърпими! Има и други тъпи предавания по Канал 1, но това бие всякакви рекорди!
Как издържаш да го гледаш до край!
Шоуто на Слави понякога става банално, но е на светлинни години пред това"По-добре....". Дори и името на предаването не прилича на нищо.
Дано тази Ива и целия екип се преселят на Венера... поне там ги харесват.



Тема Re: а на мен ми харесва предаванетонови [re: бyбoлeчka]  
АвторPoмaн (Нерегистриран)
Публикувано13.03.03 01:37



Ми да отиде в Лека нощ деца !




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.