Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:06 21.05.24 
Футбол
   >> Берое - СЗ
*Кратък преглед

Тема beroe  
Авторteqila (Нерегистриран)
Публикувано25.04.03 18:30



Samo Beroe ole,Ivan Todorov e nai dobria igrach v Beroe,sas igrachi kato nego i svestni sobstvenici pak shte se povtori 86god.Samo beroe,ole!Da go duhat shopite



Тема Re: beroeнови [re: teqila]  
АвторPsihi (Нерегистриран)
Публикувано11.05.03 14:48



Kvo sa ti vinovni shopite. Ne vsichki sa zadnitci na kvito javno ti si popadal. St zagora e jak grad i stava goliam kupon. Are vlizaite pak v a grupa ta da odia pak na mach sas zara boys SAMO LOKO SF



Тема Re: beroeнови [re: teqila]  
Авторgradski (Нерегистриран)
Публикувано10.07.03 02:39



ei zaralii,futbolisti moje da nema ama manekeni bol(Ber.-2000).nekoi 6te zaigrae li MA4 tam kadeto e izvora.dano ima kinti$ da vliazat v A 4e da gi gledam v sofia



Тема Re: beroeнови [re: Psihi]  
Авторmartin (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 17:55



abe e slanin ako ima6 ne6to da kazva6 na sofianzi mi go ka6i sega kopele gedno kak vo pue6 6opite tapa nar pedal da go duha6 na maikati v topeto pedal mrusen salanin zalal jivot 6te si selanin ti gadno mrusno ku4e.ellllaaa na Sofia da ti poka6a kak vo sofia pedal i da ti prusna glavat na 100 par4eta.

http://clubs.dir.bg/newreply.php?Cat=32&Board=beroe&Number=1939472646&page=&view=&what=showflat&sb=&part=1&vc=1#



Тема Re: beroeнови [re: teqila]  
АвторLoren (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 10:51



as sam mn golqm fen na beroe i nikoi nemoje dame otdeli ot ljubimiqmi otbor.
zdr vsi4ki po4itateli na Beroe kazvam se ivan ton4ev tonev na 13 god ot grad stz molqvi elate na ma4a na stadion Beroe vuv srqda ma4:CSKA-BEROE zakogoste pi6etemi e-mail po6ta stz_bg@abv.bg pi6etemi pls koito e Golqm Fen na Beroe da kazva





Тема Re: beroeнови [re: martin]  
Авторtequila (Нерегистриран)
Публикувано13.02.08 17:12



Martin4o,martin4o ti si absoljutnoto dokazatestvo 4e pove4eto ot shopite ste palni gazove i niama zna4enie ot koi otbor ste ni6to ne struvate -gazove razprani ste,shopi darveni ole-BEROE PAK SHTE VI EBE!!! DA ZAPALIM SOFIA




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.