Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:52 17.05.24 
Футбол
   >> Берое - СЗ
*Кратък преглед

Тема баси мамата  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано12.08.01 23:26



кво беше тва чудо бе хора?!
Да отлагат мач.Как може някви си педерастки рефери ,да решават ша има ли мач или не!!!???



Тема Re: баси маматанови [re: az]  
Авторзapю (Нерегистриран)
Публикувано13.08.01 01:42



Не са го решили те,решила го е управата на ЦСКА още около 17 часа(виж хрониката от в.Меридиан Мач).За това и чорбарите не излязоха да загряват,биле са сигурни че квото реши тяхното ръководство ,това ще реши и съдийската делегация.



Тема Re:нови [re: зapю]  
Авторn (Нерегистриран)
Публикувано14.08.01 00:30



Zashto se izlagate taka ?! Sudiata v nito edin moment ne e bil v kontakt s koito i da bilo ot rukovodstvoto na CSKA. Delegatut na BFS e reshil tova sled kato e govoril s Marinov. Priznaite che edin chovek obiknovenno e malko razvulnuvan sled kato se e bil, ili sa go bili. A chetvurtiat sudia mozhe da zamestva purviat samo v sluchai na kontuzia ili neshto drugo po vreme na mach.
Inache vi zhelaia uspeh v tova purvenstvo.



Тема В кое не съм прав бе пич?нови [re: n]  
Авторзapю (Нерегистриран)
Публикувано15.08.01 00:01



Значи още около 17.15 часът Стойне Манолов казва на отбора си да не излиза на терена,заповядва им.Пък според офицялната версия Ларгов около 18.15 часа "решава" мачът да не се играе.Изводите си ги прави сам,ако ти стига пипето.Ако си бил на стадиона щеше да видиш че беройци излязоха да загряват в 17.40 и направо прегряха до 18.15 (когато съобщиха за "решението") Пък играчите на ЦСКА никви не се появиха!!!???
Е,събери две и две и ще ти просветне кой ,кога ,какво е решил.



Тема Re: баси маматанови [re: az]  
Авторзapю (Нерегистриран)
Публикувано15.08.01 00:03



най голямото престъпление не е това че са били съдията.Сто пъти по голямо престъпление бе че мачът не се игра.Как може така да се изгаврят с близо 15 хилядната публика?
И само защото менаджера на ЦСКА се вживял в ролята на дерибей.Той коли ,той беси ,той решава какво дежурната съдийска делегация за мача трябва да "реши".Нагъл ,самозабравил се педал!!! Аз бях на стадиона,имаше огромна цесекарска агитка,имаше близо 15 хилядна публика,имаше чисто спортна,футболна интрига,предстоеше истински футболен празник .
Тоя Стойне Манолов е най големият престъпник,както и куклата на конци Ларгов-долни педали!!!
И на двте агитки им стана гадничко че нямаше мач нали?
А най важни сме ние -публиката .А не някви съдий-мъдий ,маноловци ,ларговци и прочие намазани педали.Прав ли съм?



Тема Re:нови [re: зapю]  
Авторn (Нерегистриран)
Публикувано15.08.01 18:00



Ne znam na kolko macha si bil na CSKA, no otborut vinagi izliza za zagriavka maximum edin chas predi macha a minimum 25 min. predi negovoto nachalo. Toest do 6 chasa te sa znaeli che mach !mozhe! i da niama. Suglasi se che obstanovka pri koiato policiata goni niakakvi individi po igrishteto sled kato sa bili sudiata ne e obichaina. Largov reshava macha da ne se igrae, dosta po-rano.
Ne che ima smisul da te ubezhdavam che ne sme imali nishto protiv da igraem macha, tova ti si go reshavash, no iskam da te uveria v dve neshta-1. Stoine manolov ne zapoviadva v CSKA 2. Pochti nikoi ot nashata publika ne go haresva
Iskahme da se igrae macha, no reshenieto beshe vzeto ot drugi !
Sluzhebnata zaguba ne e spravedliva, no takiva sa naredbite. Inache pak vi pozhelavam uspeh.



Тема Извинявайте,че се намесвам...нови [re: n]  
Автор tron (Freak)
Публикувано16.08.01 09:03



...и на мен не ми хареса това,че мачът не се игра-мисля,че най-справедливо беше да се преиграе на неутрален терен.
Според мен,обаче,не е толкова важно кой и кога е взел решение да не се играе-фактът,че съдията е бит в границите на стадиона (което никой не оспорва)-сам по себе си е напълно достатъчен за такова решение.Отборът-домакин и организаторите са длъжни да осигурят охраната на и около стадиона...
Така,че,ако инцидентът се беше случил в някое от кафетата в центъра-тогава наистина решението би било несправедливо,но при положение,че става в тунела на стадиона...не знам,но ако не е предварително подготвено,то най-малкото е допусната груба небрежност...
И аз ви желая успех в шампионата,като се надявам на никой стадион да няма повече такива събития, но все пак живеем в България....

Poison Was the Cure...


Тема Re:нови [re: n]  
Автор3apю (Нерегистриран)
Публикувано19.08.01 20:18



виж казах ти как се развиха нещата по часове.За кво ми дрънкаш тези общи неща.ЦСКА не излязоха изобщо да загряват.А би трябвало ,ако Ларгов е взел "решението" чак към 18.15 . Това са важни неща ,до тогава се продаваха билети( по 4 лв). Основната част от близо 15 хил публика си купи билетите между 17.3 и 18 часа че и до последния момент се продаваха(18.15)
Изобщо никва полиция не е гонила по стадиона някого си.Две пичлемета наритали съдията към 16.30 и полицията ВЕДНАГА ГИ ХВАЩА .
И последно ,винаги ,при всякви обстоятелства се прави така че мача да се играе.Най вече заради публиката.



Тема Re: Извинявайте,че се намесвам...нови [re: tron]  
Автор3apю (Нерегистриран)
Публикувано19.08.01 20:36



виж по важното в случая е че Стойне Манолов решава какво съдийската делегация трябва да "реши".
Иначе съм съгласен че клуба Берое носи отговорност за охраната в рамките на стадиона.Но публиката е най важна.Не съдията ,не клуба ,не дори футболистите,още по малко пък Манолов и Ларгов.По павилник има резервен съдия.Дори тримата съдии да са избити ,по правилник се назначават съдии от публиката.Последното нещо което се прави по правилник е мача да не се играе.
Така че бяха прегазени всички правилници!И решението за това произлиза от някъв си самозабравил се дерибей.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.