Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:42 04.07.24 
Фен клубове
   >> Скорпиони и мистика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Vie ne ste dobre...нови [re: Kalin_M]  
Автор basstoon (минаващ)
Публикувано27.03.01 18:25



Скибай сега пич.
Това което се опитвам да ти обясня е, че примерите ти не струват. Виждам забелязал си OS/2. И защо като БЕШЕ най-добрата ОС не остана на пазара?
Какъвто и да ти е отговора, той няма нищо общо с качествата на операционната система. Тъкмо в това е смисъла. Аз харесвам BeOS защото ми дава неща които winboza не може. Омръзна ми да споря с радио. Ако се беше поразходил из lebuzz щеше да видиш че подръжка на хардуер има. Както вече казах профи програми също има. Не разбирам какъв е проблема?
Били стари. Ами, гадната пропагандна машина на майкрософт промива мозъчетата на хора като теб и вие в един глас казвате "Windows е най-доброто!" Липсата на пазар отдръпна производителите от тази ОС въпреки ОЧЕВИДНИТЕ и предимства. Кажи ми какво общо има ТОВА с качествата на windows?
Аз съм ентусиаст. ВИЖДАМ предимствата на BeOS (както едно време на OS/2) и искам да споделя това с други хора, за да може да се обърнат нещата и благодарение на голямата маса хора които я използват да се появят нови приложения. Примера с WinCE беше по скоро намек за това че когато едно устройство е ново и още не е важно за потребителите дали майкрософт участва или не, тогава се избира по-доброто. В случая - BeOS.
И накрая, би ли ми казал какви точно програми за аудио си опитал за BeOS? Такива които се водят профи, и ти не си ги харесал? Има демо версии, свали си.

P.S Използвай кирилица ако може. Или според теб ако кирилицата беше добра азбука, американците щяха да пишат на нея?



Тема Re: Vie ne ste dobre...нови [re: Kalin_M]  
Автор MadMax2OOO (BeOS фен)
Публикувано27.03.01 21:17



Ти харесваш BeOS? Не мога да повярвам. Защо тогава бяха всичките тези приказки? Ние не казваме че BeOS е чак толкова голяма работа, но щом го обсъждаме така значи сме видяли в него нещо, което ни е харесало и сме решили да зарежем поне за малко Win-бозата. Ако толкова харесваше BeOS, нямаше да го плюеш така, не мислиш ли?

MadMax 2K


Тема Re: Vie ne ste dobre...нови [re: MadMax2OOO]  
Автор Kalin_M (!?!)
Публикувано27.03.01 21:45



Krai - otkazvam se - s fanatici ne moze da se spori...
Nikade ne sam hvalil Win - prosto kazah 4e za momenta ako iska6 da raboti6 profesionalna multimedia toi e po-dobroto re6enie. Ako sled godina BeOS go izprevari - dobre 6te rabotq pod BeOS!
Kogato govorim za profesionalno audio programite sa nqkolko i sa qsni na vsi4ki - Cakewalk, CubaseVST, LogicAudio, ProTools, CoolPro, SoundForge, SamplitudeStudio - nito edna ot tqh q nqma za Be-to...
Kato vi haresva pi6ete si, no v tazi tema sme samo 3-mata...
10x 4 ol :)

- Вашият портал за звукозапис и музика!

Тема Re: Vie ne ste dobre...нови [re: Kalin_M]  
Автор MadMax2OOO (BeOS фен)
Публикувано28.03.01 16:07



CakeWalk? Kой все още се занимава с тъпото MIDI?

MadMax 2K


Тема Ami...нови [re: MadMax2OOO]  
Автор Kalin_M (!?!)
Публикувано28.03.01 21:21



...stra6no mnogo hora - pogledni koito i da e sait za profi-music.
Pak i Cakewalk ot 3-4 godini obrabotva i audio(ne koi znae kolko dobre, no horata go polzvat)
Ot zaqzdane na drebno stava6 sme6en...
:)

- Вашият портал за звукозапис и музика!

Тема Re: Ami...нови [re: Kalin_M]  
Автор MadMax2OOO (BeOS фен)
Публикувано28.03.01 21:45



Не разбирам много от музикален софтуер, но в момента правя същото като теб - споря за неща, които не знам. Но не ми се коментира тази тема. Повече нямам какво да ти казвам - ясен си ми. Айде, със здраве.



MadMax 2K

Тема OKнови [re: MadMax2OOO]  
Автор Kaлин Mиpчeв (постоянен)
Публикувано28.03.01 21:50



Are vsi4ko dobro!
I kato napravi6 stranicata pi6i mi(savsem seriozno)!



- Портал за звукозапис и музика!

Тема Re: Bulgarian BUG - 2 частнови [re: MadMax2OOO]  
Авторxinix (Нерегистриран)
Публикувано30.03.01 20:21



Ave i az moga da vi pomogna ama otgovornostta e goliama....
Eeee zashto da ne vi pomogna (na tezi ot vas koito iskat) da napravite edin hubav sait.
Ama kyde shte e *.hit.bg ili *.dir.bg ili drugo...
xinix@abv.bg Be Happy!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.