Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:57 18.06.24 
Фен клубове
   >> Скорпиони и мистика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема С коя зодия?нови  
Автор phoemix (птица)
Публикувано30.03.05 20:16



Да ви питам скъпи Скорпиони,с индивид от другия пол на коя зодия избягвате да имате контакт?
Аз лично все се натрисам на огнени и намирам общ език,просто никога не ми е скучно с тях,перманентен екшън е
Тук чета разни неща ,че сме супер близки с Рибите,аз не мисля точно така..



Тема Re: С коя зодия?нови [re: phoemix]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано22.03.05 13:28



с Телец

Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.


Тема Re: С коя зодия?нови [re: phoemix]  
Автор woman_eur (naturlih)
Публикувано22.03.05 13:51



С водолей, определено!



Тема Re: С коя зодия?нови [re: phoemix]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано22.03.05 14:19



лъв, везни,рибките са друга работа,
А ти защо мислиш така по- въпроса за рибите?

Редактирано от ckopпинa™ на 22.03.05 14:21.



Тема Re: С коя зодия?нови [re: ckopпинa™]  
Автор phoemix (птица)
Публикувано22.03.05 14:58



И каква точно е другата им работа,какво им е по особеното?
Супер нерешителни и инфантилни същества....



Тема Re: С коя зодия?нови [re: phoemix]  
Автор Pycaлka... (Mistique)
Публикувано22.03.05 15:43



Добре дошла в клуба!
Тук някъде имаше тема ,в която доста Скорпиони бяха изразили мнение с кои не си пасват...трябва да я намеря..
Риби-бири..
12-ти знак от зодиака,воден,женски..
Точно защото е 12-ти някои казват ,или по-скоро ги определят като кофата за боклук на зодиака,те могат да притежават от всички зодии лошите ,или добрите черти на зодиака.И символа им две риби,едната нагоре,другата към дъното.Могат да бъдат ,или много извисени,или много пропаднали типове.
Срещала съм много приятни ,мили любезни хора от този знак.И в книгите ги описват ,като мили,срамежливи създания .Но не винаги е така ,мога да кажа ,че някои хора риби,които съм имала за свои приятели ,са се оказвали,долни и жалки предатели ,а това е нещо ,което не прощавам.Склонни към интриги ,измами,но това са рибите от низша октава.Аз избягвам да имам предрасъдъци,но например винаги си имам едно наум с близнаци и риби,въпреки,че за предателство,то си е строго индивидуално и зависи от там разни специалн негативни аспекти в хороскопа ,защото никой не е само риба ,или скорпион ,има и доста други влияния ,но това е дълга история.
А за раците какво мислиш?

Редактирано от Pycaлka... на 22.03.05 15:54.



Тема Re: С коя зодия?нови [re: phoemix]  
Автор Pycaлka... (Mistique)
Публикувано22.03.05 15:58







Тема Re: С коя зодия?нови [re: Pycaлka...]  
Автор phoemix (птица)
Публикувано22.03.05 16:01



Да започна с една малка корекцийка-"Добре дошъл"съм
Аз нямам чак такива огромни оплаквания срещу Рибките,напротив...но просто мъничко скучнички са ми,пък и тази тяхна нерешителност направо ме побърква
За раците почти нищо незнам,но имам някакви подозрения,че са сходни с рибите по нерешителност....пък и нали казват 2 напред 1 назад...



Тема Re: С коя зодия?нови [re: phoemix]  
Автор Pycaлka... (Mistique)
Публикувано22.03.05 17:15



о!Толкова съжалявам,затова ,че съм те объркала!
Добре дошъл!
Малко сме разсеяни днес русалките .

За раците почти нищо незнам,но имам някакви подозрения,че са сходни с рибите по нерешителност....пък и нали казват 2 напред 1 назад...
рачешката стратегия е да се движи във всички посоки,само не и към целта ,така може да се щура с векове докато не се появи опасност някой да отмъкне плячката ,тогава се хвърля и защипва здраво.Или прави се на приятно разсеян,на теб говори,друг гледа ,а цели трети
казва ти го жена Рак, ама мен ще ме изтърпиш ,много огън в мен ,много чудо,под силно лъвско влияние.
Знаеш ли си асцендента и луната ?



Тема Re: С коя зодия?нови [re: phoemix]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано23.03.05 00:01



нямат нищо кой знае какво..въпрос на личн вкус, аз си харесвам морските деликатеси:))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.