Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:35 26.09.24 
Фен клубове
   >> Скорпиони и мистика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема помогнете ми....нещо за слабото място на  
Автор DEGA (тъга)
Публикувано02.05.05 14:38



Кажете ми нещо за слабите места на Девата-просто за информация,животе ми е почти отровен,въпреки че скорпионът съм аз!!!!



Тема Re: помогнете ми....нещо за слабото място нанови [re: DEGA]  
Автор Pycaлka™ (бияч)
Публикувано02.05.05 15:26



чесно казано нямам кой знае какви наблюдения за девите, и в нито един хороскоп не отбелязват слабите места, но всички си имаме такива. За да победиш врага трябва да го опознаеш, а ти сигурно добре познаваш тази дева и какво би могло да я уязви..не го пише в хороскопите, но според моите малко наблюдения са ревниви, ритични и педантични и много държат на доброто си име, поне наблюдавах една дева, че реагира много остро и беше наранена заради интрига по нейн адрес..но това всъщност може да подразни всички ни..знам още, че ги наричат ергените на зодиака....щом имаш желание винаги ще намериш точния начин, с който да го засегнеш...Но невниманието и безразличието са много силно оръжие на Скорпиона срещу всеки.., защото все може да опре до теб..ако се сетя нещо ще напиша :Успех!

:) Един ме разбра, и то погрешно!


Тема Re: помогнете ми....нещо за слабото място нанови [re: Pycaлka™]  
Автор DEGA (тъга)
Публикувано02.05.05 19:45



Благодаря ти от сърце-винаги намираш начин да опростиш нещата-а така ми става по ............. .,съжалявам не мога да намеря точната дума-и което е по важно ТИ си някъде тук, винаги когато някой има нужда от добра дума.Колкото до въпросната ДЕВА, ДА БЪДЕ БЛАГОСЛОВЕНА....... ,ЗНАЕШ КАКВО СТАВА С ПОЖЕЛАНИЯТА НА СКОРПИОНА,ПОНЕ В МОМЕНТА ТОВА Е НАЙ............ КОЕТО МОГА ДА ИЗМИСЛЯ.ЛЕКА ВЕЧЕР ТИ ЖЕЛАЯ ОТ СЪРЦЕ И ВСИЧКО КОЕТО СИ ПОЖЕЛАЕШ ДА СЕ СБЪДНЕ-ВНИМАВАЙ С ПОЖЕЛАНИЯТА.



Тема Re: помогнете ми....нещо за слабото място нанови [re: DEGA]  
Автор Pycaлka™ (бияч)
Публикувано02.05.05 22:01



Колкото до въпросната ДЕВА, ДА БЪДЕ БЛАГОСЛОВЕНА.......
Ти си добър човек и с това показваш, че си по-силна от него...Най-големите страдания и терзания примесени с горчиви съжаления ще започнат за него, когато осъзнае какво е загубил, а това неминуемо ще се случи и без да предприемаш нищо, в смисъл и това е добър вариант
Благодаря ти за хубавите думи и пожелания Лека Вечер и на теб и всичко най-хубаво!

:) Един ме разбра, и то погрешно!


Тема Re: помогнете ми....нещо за слабото място нанови [re: DEGA]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано03.05.05 13:56



слабото място на девите са парите им
ако можеш да му ги вземеш, бъди сигурна че ще му бръкнеш в здравето
може и да му сипеш захар в резервоара на скъпата колица, може и да получи сърдечен удар

един съвет, дето не си ми го искала - плюй и не се обръщай назад
той сам ще се обеси на собственото си въже

остави го за известно време, вземи си децата и замини нанякъде

Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.