Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:15 21.06.24 
Фен клубове
   >> Скорпиони и мистика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Моля Ви за съвет........  
Автор DEGA (тъга)
Публикувано03.05.05 04:48



Здравейте мили и очарователни скорпиони-също съм скорпион и то дълбоко наранена-нямам думи,какво мога да направя-как да постъпя с Дева-човек с когото близо 14 години се обичахме-толкова съм наранена-мисля че някой от Вас може да разбере каква мъка изпитвам в момента-всъщност може би ярост е точната дума- не искам да му пожелавам нищо лошо-ще се сбъдне/при мен е така/освен това е велики четвъртък-и все пак защо когато човек има пари и скъпа кола-непременно трябва да има и млада любовница...Нямам нищо против младите момичета-и въпреки това.... .Бях решила да умра-но си мисля че просто не си заслужава...Зная че ще се върне-и аз няма да го приема.-но дали ще успея да НЕ му пожелая нещо лошо.. А уж съм добър човек,но когото пожеланията винаги се сбъдват.......



Тема Re: Моля Ви за съвет........нови [re: DEGA]  
Автор mesia (непознат )
Публикувано29.04.05 08:20



Ne ti ostava nishto drugo ,mileidi -pii edna rakia..i nazdrave!
Da jiveiat Skorpionite!



Тема Re: Моля Ви за съвет........нови [re: DEGA]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано29.04.05 08:34



мдааа, и аз съм скорпи, и на мен слабото ми място е една дева, дето ми взе здравето. Ама аз се отървах само с три години. Както и да е. Сега за теб - недей да умираш, недей да беснееш. Направи най-трудното - просто не го забелязвай и не му се връзвай. Абе махни го от живота си доколкото е възможно. Дори и да живеете заедно, ти си карай така, все едно не съществува. Харчи му паричките, и то повечко, купувай скъпи неща, лично за себе си.
И ......... без да искам да звуча цинично или брутално, но всъщност ти на колко години си, колко му е млада любовницата и какво пък толкова че я чука, ако няма намерение да те зареже, мм?
ако пък не можеш д асе въздържиш и искаш да си му го върнеш, бъди благовъзпитана дама и мило му предложи тройка с мацката
на бас, че ще се втрещи, слабата страна на този вариант е, че вероятно ще се съгласи и тогава ....... не знам

Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.


Тема Re: Моля Ви за съвет........нови [re: Hot_ice]  
Автор DEGA (тъга)
Публикувано29.04.05 09:36



Благодаря за съвета ще опитам с безразличие-и мисля че ще успея,но......
На 42 год.съм,благодаря ти за това че винаги се отнасяш сериозно към проблемите на всички в този сайт-влизам редовно-заслужаваш уважение и това което си пожелаеш....ДА СЕ СБЪДНЕ имаш го от мен!



Тема Re: Моля Ви за съвет........нови [re: Hot_ice]  
Автор DEGA (тъга)
Публикувано29.04.05 09:40



Съжалявам не пия ракия-а колкото до това дали ми остава нещо или не......
ще ти го напиша някой друг път....... . Ако не си скорпион-просто не пиши тук това което мислиш-колкото и правдоподобно да ти звучи-когато някой ти иска съвет не се ..........,как ли да ти го напиша за да прозвучи човешки.



Тема Re: Моля Ви за съвет........нови [re: DEGA]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано29.04.05 11:22



най-трудно ще ти е да се справиш с обидата
ти си знаеш човека, 14 години не са хич малко, но според мен девите просто са имунизирани срещу чувства и угризения на съвестта, в резултат на което просто не си дават сметка какво причиняват на другите

моя поне беше такъв и на мен това ми потроши нервите
може да съм гаден и циничен скорпион, но поне отговорност за действията си поемам винаги, за разлика от познатите ми девички

и не му пожелавай нищо лошо, младата мацка вероятно добре ще му разкаже играта

Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.


Тема Re: Моля Ви за съвет........нови [re: DEGA]  
Автор lzida ()
Публикувано29.04.05 12:58



Идеално те разбирам мила аз нямам нито твойте години, нито твойта продължителна връзка, но имам същите горчиви спомени.
Ще вкуси от забранения плод.......и пак ще се прибере при своята половинка, с която са делили и добри и лоши моменти Но ти сама ще решиш дали да го приемеш( аз лично незнам дали бих му простила,това все пак са цели 14 год.!!!!) Не си заслужава да се тормозиш вечно, повярвай ми в момента, в който се съвземеш и си стъпиш на краката, той ще се върне - при мен винаги става така но вече ще е късно.......и той сам ще се накаже!
Имах връзка, но кратка с представител на тази зодия и в момента в който реши да ме " подели" с негов приятел - побеснях.......и всичко свърши!
В момента представител с асцедент Дева ми трови пак нервитеНо успявам да не му пожелавам нищо лошо- разбрах, че всичко на тоя свят се връща и без нашите "пожелания" Успех!!!



Тема Re: Моля Ви за съвет........нови [re: DEGA]  
Автор mesia (непознат )
Публикувано03.05.05 04:48



Az che sam si skorpion , skorpi sam si,no edva li niakoi drug bi ti dal savet ,ako ti ne go otkriesh v sebe si...niama li veseliaci tuk i pozitivno nastroeni hora../:_)))aman ot oplakvachi!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.