Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:49 30.06.24 
Фен клубове
   >> Скорпиони и мистика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Кажете какво да правянови  
Автор lzida ()
Публикувано21.04.05 12:39



Моля Ви във вас ми е надеждата. От няколко дена съм на ръба на кризата Не съм била в такова състояние от незнам кога..................докато пиша в момента пръстите ми треперят. Всичко заради един мъж РАК, който си позволи така да ме нарани, както никой друг досега. Той е един непукист имам чувството,че си играе с мен, че съм една вещ или играчка за забавление. Ходя по улиците и нито виждам,нито чувам ще ме отнесе някоя кола........Любовта и привличането ми към него, благодарение на неговото държание, се превърнаха в ОМРАЗА. Искам да го унищожа, да го накажа, да му причиня болка, както той на мен!!!! Но той е безчувствен, не показва нищо, боли ме когато се сваля с други, аз съм много ревнива.Бях чела някъде, че Ракът има най-добрата защита, а Скорпионът най-добрата атака и не се знае кой ще излезне победител в тази война. Аз съм слънце в скорпион, луна във везни и асц. стрелец, а той слънце в рак, луна в скорпион и асц. дева. Моля кажете ми как да постъпя и какво да правя? Полудявам и в момента съм една бомба с закъснител, незнам кога и как ще избухна изкарвам си го на най-близките, а не искам да е така........

А толкова много обичам и харесвам раците и мислех, че си приличаме, явно той е друга порода..

Редактирано от lzida на 21.04.05 12:50.



Тема Re: Кажете какво да правянови [re: lzida]  
Автор vizantiika (гадна)
Публикувано21.04.05 14:00



Мила, не си сама!!!!Срам за нас Скорпионите да се даваме на раци!Срам и позор за плутоновите ни сърца да реват за някакви лигави лунатици, ама е фактЕла ми в кюто, да измислим стратегия и отмъщение-две глави мислят по-добре от една, а скорпионски-гаранция 100%!!!!



Тема Re: Кажете какво да правянови [re: vizantiika]  
Автор фaтaл™Модератор (dark)
Публикувано21.04.05 14:11



дам така си е, но защо трябва да има отмъщение, ?!
нали знаеш мълчанието убива 100%
ако си натрупала супер голяма негатвна енергия спрямо него, по добре недей за да не се възвърне към ттеб по някакъв начин след време.

Ако ще си давате съвети, хайде тъук моля:) и на мен ми е интересно какво ли ще да измислят две скорпионки:) а 3-4?!
лудница!



Тема Re: Кажете какво да правянови [re: фaтaл™]  
Автор vizantiika (гадна)
Публикувано21.04.05 14:31



Кораво племе са това раците,да ти кажа!Нямат равни, ако рекат да си крият чуствата гадовете с гадове!Бих я посъветвала да го сбърка от секс, все пак е мъж, все пак е скорпионка...но не знам дали ще има ефект, защото Рака може да си подвие черупката и пак да не гъкне, а тя ще тържествува само ако той е в краката й, ако си признае чуствата, а тя го нарита.Искам и аз така.....



Тема Re: Кажете какво да правянови [re: vizantiika]  
Автор lzida ()
Публикувано21.04.05 14:39



Срам .. срам ама има привличане голяяяяяямо поне от моя страна.



Тема Re: Кажете какво да правя [re: фaтaл™]  
Автор lzida ()
Публикувано21.04.05 14:45



Не при мен неможе да мине без отмъщение не!!! Причината е, че в работата се виждаме всеки ден, няма как искам да го боцна поне лекичко с отровата си.
Благодаря ви милички знаех си, че само вие ще ме разберете и ще ми обърнете внимание.Поне си излях душата и получих малко успокоение.



Тема Re: Кажете какво да правя [re: lzida]  
Автор Mistique (Pycaлka™)
Публикувано21.04.05 14:50



Знаех си ,че сега всички ще викнат "убийте рака!!!"...
Има ли около теб друг мъж, от когото той да ревнува??!
Ако гледаш на Ракът повърхностно, или нищо няма да разбереш, или ще разбереш всичко на криво. Ракът неможе да е безчувствен, просто се крие зад непроницаема маска. Поведението му може да е просто преструвка, и ако беше безразличен нямаше да играе разни циркове. Него и един лош поглед могат да го наранят жестоко, затова усъвършенства черупката си.
Ракът и Скорпиона са сходни, но не еднакви.
Скорпионът се трансформира отвън - на вътре, докато Ракът отвътре - навън, дори и той сам не разбира тайнствените процеси ставащи дълбоко в душата му ,от време на време резултатът излиза на повърхността и става достояние за него, но почти никога за широката общественост.
Друго, което е :Скорпионът като се обиди ,не му е присъща лукавостта на Ракът - той ще покаже и може и да охапе, докато Ракът няма да го покаже по никакъв начин , но тайно ще обяви война и ще търси повод да си отмъсти.

:)

Редактирано от Mistique на 21.04.05 15:01.



Тема Re: Кажете какво да правя [re: lzida]  
Автор Maktub (обичаща)
Публикувано21.04.05 15:18



Принципно съм съгласна с фатал, че нещата се връщат, затова ще се включа със следния съвет.... нека отмъщението ти бъде градивно за самата теб(защото често моите отмъщения са най-гадни за самата мен).
Несъмнено безразличието е 100% гадория....
Моето най-ефикасно средство за отмъщение иначе е "с твойте камъни по твойта глава". Принципно, когато хората правят нещо гадно обикновено го правят, защото си мислят, че това е гадно според тях...
Надявам се да съм ти била полезна

Пък да знаеш е не е хубаво да задържаш силни емоции е себе си! По недоказани все още данни подтисканите дълго емоции, особено негативни водят до рак....(не зодията) Изкарай го по някакъв начин ако ще и едно бързо катерене по Витоша.... или пък бой на възглавницата(с закачена негова снимка ) Импровизирай.....



Тема Re: Кажете какво да правя [re: Maktub]  
Автор lzida ()
Публикувано21.04.05 16:38



Знам, че отмъщението може да се обърне срещу менНеобичам да правя неща, които и другите неискам да ми причиняват..... но вече какво ли не съм правила. Мълча, държа се студено - и той започва така. Държа се резервирано и безразлично, но след време и той почва като мен. Неискам да си играем на котка и мишка повече Нямаше да реагирам така, но той продължава вече близо 3-4 год. да човърка в една и съща ранна. Колко пъти съм му обеснявала и показвала какво ме дразни и той като, че ли на пук го прави впоследствие. Само със секса е друго - допълваме се и само тогава се държи като котенце, явно тогава дава защото иска да получи. Незнам вече се разколебавам и като че ли мисля да се откажа. Лошото е, че немога да си тръгна така лесно, работата ни свързва, а не е лесно да махнеш с ръка и да зарежеш нещо постигнато с толкова сили и труд.



Тема Re: Кажете какво да правя [re: lzida]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано22.04.05 12:11



щом е и асцендент дева, убий го ако можеш два пъти
имай търпение, мрази го и все някой ден ще ти падне в ръчичките

Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.