Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:45 27.05.24 
Фен клубове
   >> Скорпиони и мистика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Какво да направя,за да не се........нови  
Автор япoнkaтa (непознат )
Публикувано11.04.05 10:29



Здравейте,влизам от доста време и чета написаното ото Вас-без да съм се регистрирала-харесвате ми но -защо са всички тези обиди.Скорпионите са най.....мисля че всички го знаем.Родена съм на 15.11,и имам един проблем които меко казано ме измъчва-имам отвратителният навик да разбирам какво мислят хората за мен,по някакъв начин ги .......Не зная как да го напиша така че да не предизвикам гнева на някой от Вас-търся помощ.Винаги когато пожелая нещо на някой то се сбъдва-лошото е че понякога -ако някой ме е наранил и то много му се случва това които съм му пожелала.. а то не винаги е добро-повярвайте ми-същото е и с хората на който казвам какво ще им се случи-значи пожелавам му тя да се върне при него и колкото и невероятно да звучи-става.Искам да си почина-не желая нищо от това което съм Ви написала по горе да ми се случва... Какво да направя?



Тема Re: Какво да направя,за да не се........нови [re: япoнkaтa]  
Автор krasavicata (непознат)
Публикувано11.04.05 15:35



4ovek ne moje da izbqga ot sadbata si...



Тема Re: Какво да направя,за да не се........нови [re: япoнkaтa]  
Автор fanta (limonka)
Публикувано11.04.05 16:16



Здравей мила,
Я по спокойно... Какво означава това "искам да почина"?! Това не е нещо, което можеш да чуеш от един истински скорпион... :) Ние се борим, а не хленчим защото разбира се че сме най-добрите...

Аз също съм родена на 15.11 и луната ми е в риби, т.е на мен също ми е много лесно да чета мислите на хората и да знак какво мислят за мен, но това се опитвам да го накарам да работи в моя полза, а не да ме безпокои... Направи го и ти... А и много хора биха се зарадвали отмъщенията им да се сбъдват :)) но според мен това ти просто си си го внушила защото НЕ Е ВЪЗМОЖНО каквото си помислиш да се сбъдва, а повярвай ми - мозъка може да направи всичко. Всичко е в главата ти...

Това, което можеш да направиш е да се успокоиш и да гледаш по-положително на нещата... Знаеш ли какъв ти е асцедента и къде са ти луната и марса?

When was the last time you did something for the first time?


Тема Re: Какво да направя,за да не се........нови [re: япoнkaтa]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано11.04.05 16:43



нищо не можеш да направиш миличка, това си е дарба. никой не те пита искаш или не искаш, просто го имаш. Радвай й се, отглеждай си я грижливо и ..... по-голям самоконтрол при пожелаването

Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.


Тема Re: Какво да направя,за да не се........нови [re: япoнkaтa]  
Автор lzida ()
Публикувано12.04.05 10:30



Здрасти още някой роден като мен на 15.11.
Ще ти кажа само едно, въобще недей да се притеснявашИ мен ми се случват такива неща и понякога ми е доста неприятно.Разкривам много неща, които на другите им обягват.Викат ми понякога и вещица и то за това, че като кажа нещо и то се сбъдва. Непрекъснато моите познати ме карат да си мълча особено по важни въпроси, защото като че ли предизвиквам съдбатаА според мен аз просто съм един реалист, който преценява по - трезво от другите.

Само ме е яд, че числата от тотото никога немога да предвидя



Тема Re: Какво да направя,за да не се........нови [re: lzida]  
Автор Dark Asylum (schwartz kopf)
Публикувано13.04.05 05:44



на това му се вика шаман, не мислиш ли че е доста силно казано?! Е аз като не съм скорпион значи ли че съм светец?

Do it

way baby...


Тема Re: Какво да направя,за да не се........нови [re: lzida]  
Автор Йoaнa (непознат )
Публикувано18.04.05 03:59



Японката съм-но не усях да влеза със своето име.Благодаря,за отговора-радвам се че има хора като мен-но ако днес се случи това което не ми даде покой тази вечер-нямам представа какво ще направя.Толкова ми се иска да ...
нямам всичките тези предчуствия.... .Ако искаш пиши ми на iana_ian@abv.bg



Тема Re: Какво да направя,за да не се........нови [re: fanta]  
Автор Йoaнa (непознат )
Публикувано18.04.05 04:07



Мила моя-"Японката съм-препрочитам написаното от теб почти цяла нощ като се моля това което си ми написала да е поне малко вярно -ако това мое предчуствие не се сбъдне-ще ти изпратя една много стара и красива икона-но ако стане - не ми се мисли какво ще направя -съвсем сериозно ще унищожа всичко около себе си-имам предвид в буквалния смисълтолкова съм уморена-защо .......



Тема Re: Какво да направя,за да не се........ [re: Йoaнa]  
Автор KoтaPaчe (Mistique)
Публикувано18.04.05 13:32



Здравей Йoaнa,

Щом наистина можеш да бъдеш опасна за себе си, а и за другите, с мислите си, защо не пробваш да им наложиш по-голям контрол?
Незнам дали си опитвала.
Хубаво е да съблюдаваме мислите си ,защото те се превръщат във действия, действията- в навици, навиците- в характер, характерът- Съдба..
Например да опитваш да си представяш всяка твоя мисъл изписана на небето с огромни огнени букви.
Чесно казано, преди и аз имах голям проблем с яростта и злобата. Наистина бях много злобна, кълбо от нерви, докато не си навредих много лошо...Слава Богу вредата беше поправима, но оттогава с тренировки си изградих един по-спокоен и уравновесен характер, вече по-трудно могат да ме извадят от кожа, и гледам от веселата страна на нещата. Пък и такъв стрес вреди най-много на нас ..
Спорта много помага, за изхвърлянето на негативната енергия също. Както и медитацията. А тези, които те дразнят просто не им обръщай вниамние, опитай да не си ги взимаш навътре/ знам, че е трудно/ , за да не се стига до там да им пожелаеш нещо. Хубаво е, като имаш таква дарба да я носичиш към нещо градивно...


:)



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.