Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:03 03.06.24 
Фен клубове
   >> Скорпиони и мистика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Скорпионът моногамен ли е?нови  
Автор lzida (любопитна)
Публикувано06.04.05 16:34



В голямо объркване съм, но повечето скорпита,които познавам си падат по изневерите. И аз съм скорпион и често залитам- главно с поглед де, но ми минават какви ли не мисли...... Приятелят ми е овен и сме от 5-6 год. заедно, да си призная изневерявала съм му и то с един Рак, само той успя да ме излъже.......понякога се плаша, дали необичам истински... А около мен само скорпиони, най-добрите ми приятели са такива... като гледам и тях, лошо ми става. Иначе дават- даваме всичко за семейството си Асцедентчето ми е Срелец.... но сигурно това няма значение, като съдя по другите. Чувала съм, че Скорпиона с годините се променя и след 40-те става друг човек, макар и да познавам много самотни предствавители от нашата зодия.
Въобще как мислите - ние ли сме най-големите кръшкачи в зодияка или други ни водят по точки



Тема Re: Скорпионът моногамен ли е?нови [re: lzida]  
Автор Mistique ()
Публикувано15.03.05 16:10



не казваш на теб самата какво ти е отношението към изневярата.
За мен тя е тежка форма на предателство,и не прощавам...
Ти обичаш ли приятеля си?
Все си мисля ,че когато обичаме някого нямаме нужда от друг..
Ако трябва да правим някаква класация аз ще сложа на първите места близнаци,стрелци,лъвове ,а най-верни-раците .
Иначе провинилия се пред мен престава да бъде човек .Аз самата мога да бъда фанатично вярна и съвсем справедливо очаквам същото от партньора си,а ако поискам друг ,най -достойно ще е да се разделя с него.А когато съм свободна ...съм вярна само на себе си.Скорпионите -ми сигурно като обичат могат да са верни ,при всеки е различно .Но аз знам,че типичните представители на тоя знак държат много на лоялността ,като нас раците .




Тема Re: Скорпионът моногамен ли е?нови [re: Mistique]  
Автор lzida ()
Публикувано15.03.05 16:23



Мразя изневяратаПо принцип необичам да правя на другите това, което и те неискам да ми правят. Плаша се повече от душевната изневяра, отколкото физическата.Знам, че съм сгрешила признавам си, но тогава разбирах колко по-ценен и по-добър е човека до мен. Оцених това , което имамДа обичам го!!! Аз бих простила, но само веднъж. Лошото е, че понякога следвам принципа моето си е мое, чуждото общо. Но бързо се осъзнавам. Направих грешката веднъж и мисля да не я повтарям. Всичко е само едно плътско сексуално желание. Силна съм и ще опитам.

А относно другите зодии и аз залагам на лъв и близнаци.



Тема Re: Скорпионът моногамен ли е?нови [re: lzida]  
Автор Mistique ()
Публикувано15.03.05 17:05



Никой не е безгрешен.
всичко е само едно плътско сексуално желание.
Знаеш ли,
преди един Скорпион ми каза нещо такова ,за да оправдае изневерите си
"не се цупи,те са само за секс ,коте" ,или иначе казано нищо незначели за него ,то и желанието при Скорпионите е доста силно,но както сама казваш ,силни сте и да се самоконтролирате умеете най-добре.
и той като теб беше с Асц.Стрелец ,но не се запита аз как ще понеса нещо такова Предполагам,че ако аз му кажа "обичам те ,а теее.. другите мъже са само за секс " сигурно би ме изхвърлил през прозореца
А относно другите зодии и аз залагам на лъв и близнаци.
особено близнаците.най-лесно се излавят ,защото са тооолкова повърхностни,че и да скрият следите не умеят ,чак са ми жалки(не всички).Прибягват до дребни лъжи и тъпи хитринки постоянно.Ти си Скорпион и имаш силна интуиция ,знаеш кога те лъже някой ,та пробвай ,когато те лъже Близнак,да не реагираш,направи се ,че му вярваш ,да видиш ,идиотско доволното изражение на лицето му и онова тъпо пламъче в очите му ,защото си мисли,че те е прекарал
А Лъвовете-те особено на младини.И са страхотни актьори .Аз съм с такъв Асцендент И ако Лъва има и Асцендент Скорпион ,по-трудничко ще е да го заловиш
По принцип необичам да правя на другите това, което и те неискам да ми правят. И аз така..



Тема Re: Скорпионът моногамен ли е?нови [re: Mistique]  
Автор lzida ()
Публикувано15.03.05 17:22



Знаеш ли, много си праваЕй за това Ви уважавам толкова много рацитеКръга от приятели, които съм допуснала до себе си има само скорпиони и раци.Просто си ме кефите и както каза сама - държим на лоялносттаА като каза пробвай - да ме излъже някой близнак- не искам и да си го помислям, просто с тях нямам желание да пробвам нищо не са ми присърце хахахаха Ако искаш ми вярвай ама имаме някаква обща антипатия един към друг, само като се погледнем



Тема Re: Скорпионът моногамен ли е?нови [re: lzida]  
Автор Mistique ()
Публикувано15.03.05 18:03



А като каза пробвай - да ме излъже някой близнак- не искам и да си го помислям, просто с тях нямам желание да пробвам нищо не са ми присърце хахахаха Ако искаш ми вярвай ама имаме някаква обща антипатия един към друг, само като се погледнем

чудесно!Немога да разбера защо толкова хора ги харесват!
Радвам се ,че споделяш мнението ми за тях!
Има едно тъпо копеле от клуб Любов ,който ме дразни много от няколко дни сигурна съм ,че е близнак.Просто съм абсолютно убедена ,пише с различни никове ,клюкарства,дрънка безмислени глупости ,повърхностен е ,а и като интуиция така го усещам .Близнак ще да е .

онзи с ник Diva Jeta
ужасни са
и никога няма да срещнем подобни Раци ,или Скорпиони
Кръга от приятели, които съм допуснала до себе си има само скорпиони и раци.Е то това е чудесно.Наистина можеш да разчиташ на верни и истински приятели.И аз мисля така да го постесня само Скорпиони и Раци и някои малки изключения .Иначе от Рибите не съм чак така възхитена, иде ли реч за лоялност ,но нямам достатъчно наблюдения ,да правя генерални изводи.Ти какво мислиш за тях?



Тема Re: Скорпионът моногамен ли е?нови [re: lzida]  
АвторMistique (Нерегистриран)
Публикувано15.03.05 18:37



сега се сетих..
бин ладен е рак,
а заркауи скорпион

не вярвам някога да ги заловят



Тема Re: Скорпионът моногамен ли е? [re: Mistique]  
Автор fanta (limonka)
Публикувано15.03.05 20:40



Много хубав разговор сте си заформили тука ;))

Съжалявам че се намесвам, но точно този ник Diva Jeta също ми направи впечатление но въобще не го/я чета защото пише на латиница, въпреки че няколко човека му/й направиха забележка. Близнаците и аз не ги обичам много, но те поне се славят че са умни, а Diva Jeta дори не разбра как се пише на кирилица :))

А до колкото изневярвата - вече помъдрях я приемам за нещо нормално :)) Та кой не е изневерявал поне веднъж в живота си? (дори и да не се е стигнало "до края":)?

When was the last time you did something for the first time?


Тема Re: Скорпионът моногамен ли е? [re: fanta]  
Автор Mistique ()
Публикувано15.03.05 21:17



Привет fanta

Близнаците и аз не ги обичам много, но те поне се славят че са умни, а Diva Jeta дори не разбра как се пише на кирилица :))
Да ,така се славят.Но са повърхностни ,което си е голям недостатък.
Наистина на близнаците от визша октава мозъка им сече като бръснач.
Но тези от низша октава (каквото предполагам е онова нищожество Diva Jeta)
се опитват да остроумничат и както се вижда ,доста неуспешно.И си умират да дрънкат ,колкото за самото дрънкане ,а не нещо конструктивно.Мисля ,че е мъжко това същество ,такива мръсотии ми беше писал на лична ,че ако ми беше на близо ,със сигурност бих го фраснала по физиономията ,ако не ме е гнус ,де

Та толкова за това цигане (навярно),то не си заслужава да го коментираме ..

Та кой не е изневерявал поне веднъж в живота си? (дори и да не се е стигнало "до края":)?
Така погледнато ...
Асцендента ми си пада по флирта ,колкото за самия флирт ,без да се стига до края ,което признавам ми докарва доста неприятности
И погледнато откъм тази светлина не съм вярна е,то прекален светец и Богу не е драг.
ще се радвам да пишеш по-често.
Всички се скриха някъде и най-редовно съм си самичка в клуба
Винаги тук има топло кафе(а и не само,ще трябва да направим тема за водните знаци и напитките ;)) и приятна обстановка..
ще Ви очаквам...

Редактирано от Mistique на 15.03.05 21:49.



Тема Re: Скорпионът моногамен ли е? [re: Mistique]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано16.03.05 02:05



Mistique, голяма сладурана си:))) а това че скорпитата се покриха някъде е истина, и на мен ми липсват доста голяма част от тях, макар и тесен скромен кръг от редовни посетители на клуба да си имаме, важното е че всички са сладури:) и най- готиното е че, винаги можещ да се допиташ за съвет:)
Съмнявам се че темите не са достатачно, или можеби материята не е интересна за дискусии, но тъй като аз съм постоянно заета ..на работа..и нямам никакво време да следя клуба...единствено вечер..за по-малко, ще се радвам да има повечко активност, ех..вярно е че клубът ни е в АРХИВИ...една задръстена улица..но ще се погрижа да го преместят някаде в друга графа.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.