Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:38 18.06.24 
Фен клубове
   >> Скорпиони и мистика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Колко често казвате Обичам те?нови  
Автор fanta (limonka)
Публикувано06.04.05 14:40



Ами вдъхнових се от темата на RedScorp за разкриването на чувствата и се сетих за тази най-красива фраза обичам те. Колко често я казвате? Кога вярвате когато ви я казват и как се чувствате? Използвате ли я като спасително оръжие, когато се карате?

Според мен в началото на една връзка няма по-хубаво нещо от тръпката от очакването да си кажете че се обичате. Но бихте ли отвърнали на човек със същото, ако не сте сигурни все още? Може би всеки има някаква смешна или романтична история с тази фраза? Е, няма да даваме награди този път, но ще е интересно да споделите :)))

When was the last time you did something for the first time?


Тема Re: Колко често казвате Обичам те?нови [re: fanta]  
Автор Mistique (Pycaлka)
Публикувано02.04.05 18:42



Аз обичам те май съм казвала само на майка си и то в периоди, когато е боледувала.Повече показвам любовта си, но наистина ще е полезно, ако се пробвам да я изразявам с думи, трудно ми е.Само един Скорпион досега е успява да ми пробие черупката
Кога вярвате когато ви я казват и как се чувствате?
Чувала съм ги честичко, обаче тези думи и много рядко вярвам, ясно усещам фалшивите нотки в гласа на някой и нечистите намерения, което само предизвиква раздразнение у мен.Просто усещам, кога някой е искрен и кога не е и то много ясно..
Или, обичам ,или не ..другото,незнам как да го определя ,като симпатии някакви..
А ти?

Редактирано от Mistique на 02.04.05 20:03.



Тема Re: Колко често казвате Обичам те? [re: Mistique]  
Автор fanta (limonka)
Публикувано04.04.05 14:56



Мистиик, ти ме накара сериозно да се замисля. Установих че съм най-егоистичния човек на света защото никога до сега не съм казвала на майка си или на баща ми, че ги обичам. Казвала съм го само на гадже и някакси това е имало по-голямо значение за мен, защото родителите ми ме обичат и аз ги обичам, и просто го знам. Дори не съм се замисляла, че родителите ми също имат нужда да го чуват...

А иначе, аз не съм ги чувала много честичко като се замисля... И винаги съм знаела че са искрени. Не си спомням някой да ми е казвал че ме обича само за да ме вкара в леглото. А и много би ме обидило...

И на мен само един рак е успял да ми пробие черупката, ама и аз неговата Отне ми обаче близо две години... !

When was the last time you did something for the first time?


Тема Re: Колко често казвате Обичам те? [re: fanta]  
Автор Mistique (Pycaлka)
Публикувано04.04.05 16:44



. Не си спомням някой да ми е казвал че ме обича само за да ме вкара в леглото. А и много би ме обидило...
Обидно си е, но се срещат такива "смелчаци ".Добре, че е интуицията. .Много са ми смешни такива...
И на мен само един рак е успял да ми пробие черупката, ама и аз неговата Отне ми обаче близо две години... !
Струвало си е, но те наистина са големи маневри, голямо чудо, докато махнат черупките и докато и двамата са сигурни в другия...,но послеее
А има ли нещо, което те дразни в него мъничко, или в раците като цяло?
Вярно ли е, че някои Скорпиони, се обиждат от лунния хумор, случвало ли ти се е подобно нещо ? Ако, е така не е било нарочно...
Аз наскоро го, четох това и останах малко озадачена ..чесно казано...



Тема Re: Колко често казвате Обичам те?нови [re: Mistique]  
Автор fanta (limonka)
Публикувано04.04.05 18:15



Да. разбира се че има цял куп от неща, които ме дразнят и лунните шегички са едни от тях. Не знаех, че е вече писано за това, но наистина в моето раче най-много ме дразни хумора му. Само се опитва да се изтъкне и да покаже колко е велик и как всичко знае. А мен това много ме дразни. А и той от своя страна много се дразни на моите плутонови шегички :)) Та за това стават войни от време на време... А ти защо си озадачена? Та вие рачетата сте известни с уникалния си хумор, който не всеки разбира? ;)

When was the last time you did something for the first time?


Тема Re: Колко често казвате Обичам те?нови [re: fanta]  
Автор Mistique (Pycaлka)
Публикувано04.04.05 18:41



Озадачена, затова защото незнаех, дори не предполагах ,че това може да ви дразни.И аз съм така като ме хванат "лудите", или заради някоя специална фаза на луната, не ги следя, ме избива на глупости, винаги ще намеря на какво да се смея, това може да са най-обикновени неща...има и други по-неприятни фази..тогава идват лошите настроения ,.Какво още те дразни ,много ми е интересно ?Аз ще внимавам да не пресоля шегичките, но знай, че ако някога без да иска те обиди с някоя шегичка рачето, не го е направил нарочно..Имах преди приятел Рак ,и аз много се шегувах с него и незнам как ме търпеше.Веднъж той се пошегува и много се обидих, което си беше несправедливо от моя странаНо не вярвам да си пасна с мъж Рак, освен за добро приятелство.
Пийва ли си повечко понякога?Моя рак идваше често пиян на срещи с мен, заяждаше се с хората и се случваше да вървя встрани от него, че когато беше такъв, направо си умирах от срам, какво друго-държеше ми сметка за всичко и ...нищо чудно ,че скоро ми писна..моя контрол е по-нежен и невидим,не така натрапчив

Редактирано от Mistique на 04.04.05 19:03.



Тема Re: Колко често казвате Обичам те? [re: Mistique]  
Автор fanta (limonka)
Публикувано04.04.05 19:18



Ами да, ти горе долу си описала почти всичко, което ме дразни. Много се заяжда, подозрителен е и мноооооооого ревнив. Всяка малка синка по тялото ми означава, че съм била с някой друг. Отмъстителен е, и ако аз си направя гадна шега, той задължително трябва да ми го върне. Много лесно ми намира слабите места и когато дойде момента ме щипва точно там. Прекалено грижовен е, направо обсебващ. Иска да манипулира. И разбира се, прословутите настроения :)) аз съм му казала че в него живеят 5 човека и всеки от тях си има различно име и излиза на яве с различните фази на луната, ама те за него може да се сменят по няколко пъти в денонощието:)) Ама и аз съм такава малко :)

Иначе не пие. Т.е не се напива и винаги мога да разичтам на него, винаги ме закриля и ми помага. Такива са ми и приятелите раци - хора, на които може да се разчита. А това за нас скорпитата е много важно...

Е, аз ви оплюх :)) сега кажи и ти какво ви дразни най много вас раците в скорпитата и как изглеждаме от страни? За плутоновите шегички ясно, ама това ни идва май от асцедентите...

When was the last time you did something for the first time?


Тема Re: Колко често казвате Обичам те?нови [re: fanta]  
Автор Mistique (Pycaлka)
Публикувано04.04.05 20:22



Добре си го опознала,както само Скорпион може. :)
Така е понякога Любовта изисква да правим компромиси един с друг..
При Скорпионите/а и у мене си/ ме дразни прекалената обидчивост, макар ,че аз съм склонна на повече компромиси и отстъпки.Плутоновите шегички, които доста нараняват...
Измисленото безразличие..всички онези маски..постоянните проверки..незнам дали при всички е така..Не ,чак да ме дразнят ,но ми създават напрежие ,от друга страна без загадка няма да е толкова интересно...
Сред приятелите ми Скорпиони, ама нищичко не ме дразни, освен, че са обидчиви понякога..Забелязала съм между другото, че агресивността при някои Скорпиони е много силно изразена, докато други изглеждат дори хрисими, като моя братовчед, с когото никога не съм имала конфликт.Имам приятелка Скорпион ,която обаче е мноого агресивна,и се е случвало да присъствам докато ступа някого ...:)
Сред мъжете Скорпиони в интимните отношения, като подход в Любовта ,тази прекалена недоверчивост ,дори Л.Гудман, казва, че някои Скорпиони могат дълго да измъчват момичето преди да го хванат за плитките и да го одведат в джунглата си ,тя ги сравнява с Кинг Конг ,а аз на тоя тип попадам..все Това ,че понякога шокират и изненадата е от неприятен характер..,да ме дразни ,не, но доста ме напряга непредсказуемостта, мълчанието .Да!Мълчанието!И пак мълчанието!
Защото за мен е равно на безразличие.Незнам това, което казах до тук, дали важи за всички Скорпиони...има ли нещо от горенаписаното ,което да се проявява у теб понякога?

Редактирано от Mistique на 04.04.05 20:49.



Тема Re: Колко често казвате Обичам те? [re: fanta]  
Автор lzida ()
Публикувано05.04.05 11:38



Аз като се замислих май не съм казвала тая дума на почти никой. Необичам да я казвам нещо отвътре ме спира.....



Тема Re: Колко често казвате Обичам те?нови [re: fanta]  
Автор Emanuelle (55%)
Публикувано05.04.05 15:36



уааау! каква тема! трогна ме до дъно, ей сега като се съвзема и ще пиша отговор....рядко хората се сещат за тези неща в днешно време...

green fairy



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.