Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:55 26.06.24 
Фен клубове
   >> Скорпиони и мистика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Зовът на предцитенови  
Автор ohlalaa (неотразима)
Публикувано25.03.05 13:14



Здравейте на всички от този клуб,
Досега не съм писала тук, така че радвам се да се запознаем
Започнах да чета въпросната книга на Ерих Бауер и там пише, че хора с акцент в Скорпион - слънце, луна и асцендент са така да се каже пазители на рода и по-късно се превръщат в символ на своя род, дори много често тяхното раждане е свързано със смъртта на важен роднина, но осъзнават своята задача чак през втората половина на живота си. За тях потомството е много важно и освен това скорпионите остават потентни до дълбока старост /Пабло Пикасо е станал баща на преклонна възраст/....
Какво мислите по въпроса?



Тема Re: Зовът на предцитенови [re: ohlalaa]  
Автор Pycaлka... ()
Публикувано25.03.05 13:44



Добре дошла!
И аз съм чела нещо подобно.
Един от символите на Скорпиона бил птицата Феникс.
Когато в рода умре Скорпион година преди ,или след това се раждал друг Скорпион в рода.Говоря по памет(не съм убедена ,че беше точно така) ,четох го в една книжка на Линда Гудман.
Имам братовчед Скорпион и все се каня да проверя дали година след ,или преди раждането му е умрял друг в рода .
А брат ми пък е с Луна в Скорпион,доколкото знам никой не е починал около раждането му ,но трябва някой път да се поровя по въпроса.


Редактирано от Pycaлka... на 25.03.05 13:45.



Тема Re: Зовът на предцитенови [re: Pycaлka...]  
Автор ohlalaa (неотразима)
Публикувано25.03.05 14:48



Мойто слънце е в стрелец, но луна, венера и уран са в скорпион, а часа ми на раждане дава 29 гр. на везни, понеже не ми е правена ректификация, не зная със сигурност къде попада - везни или скорпион
от страна на майка ми близки роднини скорпиончета нямаме, а в другата рода имам 1 братовчед и честно казано не съм се ровила за пободни съвпадения.



Тема Re: Зовът на предцитенови [re: ohlalaa]  
Автор Pycaлka.... ()
Публикувано25.03.05 14:56



Ти самата как се усещаш,като повече Везни, или като повече Стрелец?А може да се усеща по-малко и от двете ,така е по-интересно
Наистина е доста засилено скорпионското в теб

Редактирано от Pycaлka.... на 25.03.05 14:58.



Тема Re: Зовът на предцитенови [re: ohlalaa]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано25.03.05 16:01



Вярно е, че скорпионите са пазители. Не знам дали това е правилно да се разглежда обаче в рамките на един .... род, по-скоро семейство.
Скорпитата са пазители по-скоро н адруго - раждаме се мъдри (поне повечето де). Инстинктивно знаем или поне усещаме фундаментални и извечни истини за живота и хората. Така че в този смисъл може би сме пазители наистина, въпреки че на мен ми звучи адски превзето.

П.п. Коя е тая книга, че аз като се замисля имам пет планети в скорпион?

Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.


Тема Re: Зовът на предцитенови [re: ohlalaa]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано25.03.05 21:19



здр, и добре си дошла:))) ще се радвам да ни понапишеш някоя астро (интересна) тема, тъй като аз не съм много много на ти с астрологията, и книжките които съм попрочела...са малко..ако знаеш някоя хубава книга да ми препоръчашш..особено астропсихология, ще съм ти много благодарна:)) мерси.



Тема Re: Зовът на предцитенови [re: ckopпинa™]  
Автор ohlalaa (неотразима)
Публикувано28.03.05 11:55



В интернет има доста информация. Ето една малка част:

1.



2.






Тема Re: Зовът на предците [re: Pycaлka...]  
Автор carpe_noctem (goblin)
Публикувано30.03.05 18:55



goodman kazva che kogato edin skorpion umre, sled godina se rajda nov chovek, a ako skorpion se rodi, to niakoi e umrial godina predi nego ili shte umre godina po kusno. tova e teoriata na linda goodman. baba mi umria prez minalia dekemvri, tia beshe skorpion...az mislia mnogo seriozno da imam dete skoro...neznam dali ima oshto s astrologiata...

I'm so happy, I can't stop crying.


Тема Re: Зовът на предцитенови [re: carpe_noctem]  
Автор Pycaлka... ()
Публикувано30.03.05 22:30



Възможно е да има връзка някаква, но по-важно е, че ти може би интуитивно усещаш, че е дошло времето да си родиш дете




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.