Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:53 25.06.24 
Фен клубове
   >> Скорпиони и мистика
*Кратък преглед

Тема Мъж и жена скорпиони - родени на 11.11?нови  
Автор (нe) нeпoзнaтa (Nevestulka)
Публикувано02.04.05 01:23



Здравейте, братя и сестри скорпиони!

Имал ли е някой от вас връзка с човек от другия пол, който при това е роден на същата дата? Скоро се запознах с такъв човек и съм любопитна да чуя вашето мнение.
Първите ми впечатления са много странни - имам усещането, че почти мислим еднакво - той казва това, което съм мислила преди мен или обратното... Силно интуитивна съм, но сега като че ли за първи път срещам човек, който е също със силна интуиция.
Дали това сходство ще се отрази добре на връзката или прекалената прилика ще ни отдалечи? как мислите?



Тема Re: Мъж и жена скорпиони - родени на 11.11? [re: (нe) нeпoзнaтa]  
Автор falkenbach (мило, обичам те)
Публикувано30.03.05 17:27



ами и аз имах приятел роден на същата дата като мен!
супер се разбирахме все едно гледам точно копие на мен, обаче просто всеки търси различното от него си!



Тема Re: Мъж и жена скорпиони - родени на 11.11?нови [re: (нe) нeпoзнaтa]  
Автор Pycaлka... ()
Публикувано30.03.05 17:50



И аз мисля, че може да има страхотно разбирателстово между представители на един и същ зодиакален знак.Иначе за любов от Вас си зависи.
Но ,аз не бих могла да имам хубава връзка и не търся такава с представител на моя знак, защото трудно се справям и прикривам моите настроения, а камо ли да търпя нечии други постоянно, и всички тези прилики , става ми безинтересно.Но пък мога да изградя чудесно приятелство .Наистина от Вас си зависи



Тема Re: Мъж и жена скорпиони - родени на 11.11?нови [re: Pycaлka...]  
Авторsorceress (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 20:06



11.11А ако и двамата подпалите по едно и също време?Не ми се иска и аз да съм тамОпределено секска ще е страхотен и първоначално ще е доста хубаво да виждаш себе си отстрани,но все ми се струва ,че на нас ни е нужен един търпелив,хиперсексуален човек,който ни обича до мозъка на костите си.Ама много търпелив....Защото между нас казано както и да изглеждаме,както и да се държим на пръв поглед хич не сме лесни.А два остри камъка брашно не мелят.И все пак ако наистина се обичате ще се намерите и ще намерите начина,за да останете заедно.Любовта е всичко.Успех!!!!!!!!!!!!!Анна



Тема Re: Леонардо Ди Каприонови [re: (нe) нeпoзнaтa]  
Авторboy (Нерегистриран)
Публикувано02.04.05 01:23



е на тая дата 11.11.



Тема Re: Леонардо Ди Каприонови [re: boy]  
Автор Aglaya (непознат)
Публикувано12.04.05 12:21



Аз съм родена на 11.11 , а съпруга ми е на 02.12 и като студентка имах преподавателка с хоби нумерология , каза че се допълваме мн. добре точно заради 1-ците и 2-ките. За родените на 11.11. знам че трябва да се занимават повече с умствена работа.... и ако решат да защитават н. степен ще успеят с лекота.



Тема Re: Мъж и жена скорпиони - родени на 11.11?нови [re: (нe) нeпoзнaтa]  
Автор фaтaл™Модератор (dark)
Публикувано20.04.05 06:12



Izberi si nqkoi koito e roden edin po-kysno..sled 11.11. zadyljitelno:)))))
Za kontakti 514 965-2018



Тема Re: Мъж и жена скорпиони - родени на 11.11?нови [re: (нe) нeпoзнaтa]  
Автор mesia (непознат )
Публикувано20.04.05 23:09



Pozdravi na picha roden na 11.11....,hubavi hora sme ,smelo napred



Тема Re: Мъж и жена скорпиони - родени на 11.11?нови [re: mesia]  
Автор фaтaл™Модератор (dark)
Публикувано21.04.05 00:43



hahah скорпиии къде си бе:)))? честито за регистрациятаааааа:))



Тема Re: Мъж и жена скорпиони - родени на 11.11?нови [re: фaтaл™]  
Автор mesia (непознат )
Публикувано23.04.05 08:54



mersi..i ,koga shte mi doidesh na gosti?:_))




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.