Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:08 28.06.24 
Фен клубове
   >> Скорпиони и мистика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Наказанието на Скорпионанови [re: Hot_ice]  
Автор Pycaлka... ()
Публикувано30.03.05 17:11



Ако преди време съм разбирала някои особености на Скорпиона ,щеше да ми спести извършването на куп глупости. А ледено-студеното отношение, наистина убива ,особено, ако е насочено към човек, когото Ви обича, и като става въпрос за неумишлено нараняване...
Иначе тези ,които нараняват умишлено да вървят по дяволите ,заслужават си го , хей да кажеш ,като му върнеш на този, който се е осмелил да ти настъпва опашката , това е най-сладкото , времето ,когато ликуваш за победата , а то ще дойде не се съмнявам

Редактирано от Pycaлka... на 30.03.05 17:12.



Тема Re: Наказанието на Скорпионанови [re: Pycaлka...]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано31.03.05 09:18



задължително ще докладвам с подробности
ще си е скорпионско отмъщение - приготвено с огромно внимание, прецизно и перфектно подправено

Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.


Тема Re: Наказанието на Скорпионанови [re: Hot_ice]  
Автор Pycaлka... ()
Публикувано31.03.05 10:07



Успех Hot_ice
!!!




Тема Re: Наказанието на Скорпионанови [re: Castilla]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано31.03.05 16:03



тебе кой те излъга че ще седна да си губя времето и да планирам и подготвям нещо си
то просто си става от само себе си, когато си му дойде момента, ненапразно съм наблегнала на търпението
което обаче съвсем не означава, че се свирам в някой ъгъл и мисля и планирам 25 часа в денонощието
просто идва момента и нещата изплуват и се подреждат така, както трябва за моите цели
а защо мисля, че ще отровя живота на някого? Ами просто защото го знам
безпогрешна, изпитана дарба
не е необходимо да е нещо, което да е лично свързано с него - понякога просто се показва неоспоримото ни превъзходство и субекта си остава с уязвена гордост да се хапе сам вместо мен

Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.


Тема Re: Наказанието на Скорпионанови [re: Pycaлka...]  
Автор lzida ()
Публикувано01.04.05 10:47



Божеее ,а какво да кажа аз като се чуствам най-много наранена, обидена и засегната от Скорпион. Това е най-гадното Скорпион наранен от Скорпион - войната е безжалостна и без никакви правила. А казват, че при нас съществувала ЛОЯЛНОСТ
Мога да забавям, но не забравям....



Тема Re: Наказанието на Скорпионанови [re: lzida]  
Автор Pycaлka... ()
Публикувано01.04.05 11:55



Неприятна работа.Сигурно ще му отмъстиш, после той ще има да отмъщава и така незнам , обикновено как се свършват такива конфликти, е предполагам.
А и, ако са били намесени чувства...
Въобще има ли начин според вас човек да преодолее вътрешнатата борба между наранена гордост и все пак останали живи чувства към някого, и да прости и единия да се откаже да "изравнява"
Защото и аз имам подобна борба със себе си и в крайна сметка все гордостта надделява, което наистина си е много сложно положение ,задънена улица



Тема Re: Наказанието на Скорпионанови [re: Pycaлka...]  
Автор lzida ()
Публикувано01.04.05 12:21



Не е мъж, а жена Жена с жена, най-лошото е когато ти забие приятел "нож в гърба"и то не веднъж ....... А мислех, че си приличаме
С мъжете като че ли е по-лесно поне така мисля аз



Тема Re: Наказанието на Скорпионанови [re: lzida]  
Автор Mistique (Pycaлka)
Публикувано01.04.05 13:29



Жена, приятелка.Чела съм,че някои Скорпиони предпочитат да нанесат изпреварващия удар, независимо, дали ги заплашва нещо и в приятелството, в любовта, в обществото,в кариерата..в някои случаи просто проявявам разбиране..
Случват се такива неща.Аз никога не съм забивала "нож в гърба " на приятел, защото винаги съм смятала и смятам, че е недостойно..
Но пък виж на мен ми се е случвало, да дочакам някой да си прояви подлостта безпричинно.Но нали първо човек трябва да изпати от приятели-предатели, за да се научи да ги различава от истинските. :)
С мъжете като че ли е по-лесно поне така мисля аз

О, дано да си права, звучи обнадеждаващо за мен..



Тема Re: Наказанието на Скорпионанови [re: Mistique]  
Автор lzida ()
Публикувано01.04.05 13:42



То за това аз имам 1-2 ма истински приятелиВажно е качеството, не количествотоНо и "враговете" си уважавам - държа ги по-близо до мен отколкото приятелите сиДа са ми под око



Тема Re: Наказанието на Скорпионанови [re: lzida]  
Автор Mistique (Pycaлka)
Публикувано01.04.05 14:02



Това е много добър подход


Редактирано от Mistique на 01.04.05 14:02.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.