Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:06 25.05.24 
Фен клубове
   >> Скорпиони и мистика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Еротично бельо  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано06.04.05 14:51



лейдис, по какво еротично бельо си падате..я да ви запитам :)?
аз лично много харесвам ..черните жартиери,...изобщо всичко що е в черно:)



Тема Re: ДАААА!нови [re: ckopпинa™]  
Автор crave (непознат)
Публикувано19.03.05 12:59



черни дантелени чорапи! Корсаж... може и малко червена декорация - от време на време..



Тема Re: Еротично бельонови [re: ckopпинa™]  
Автор Pycaлka... (Mistique)
Публикувано19.03.05 13:41



Нямам строго определени критерии.
Като видя нещо ,или го харесвам от пръв поглед ,или не го харесвам.А това са най-различни неща.
Май тук е мястото да протестирам срещу сутиените .Така ме дразнят.Нося ги само по принудаИначе не мисля,че на една жена и увисват гърдите като не носи сутиен.Или поне при мен няма индикации да се появи такъв проблем ,когато поддържаме телата си.Дори има някакви научни доказателства ,че много жени страдат от мигрена ,заради...сутиените.Защото презрамките притискали там някакви си точки..и т.н.




Тема Re: Еротично бельонови [re: Pycaлka...]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано19.03.05 15:31



по въпроса за сутиените:
според мен жени които имат сравнително голям бюст си е почти задължително да носят..иначе може и да им овиснат след време:))
за тези с по-малките..съм съгласна с теб, няма смисъл :))))



Тема Re: Еротично бельонови [re: ckopпинa™]  
АвторPycaлka... (Mistique) (Нерегистриран)
Публикувано19.03.05 16:11



така е,но моите не са огромни БОМБИ ,или пък мааалки
аз попадам в категория "средни" .
Надявам се да няма последствия :)
Теб не ти ли дразнят ,сутиените ?
Създават ми някакъв дискомфорт
Една приятелка Скорпионка ,беше доста надарена и все се вайкаше ,че ако може, би ги махнала ,гърдите имам впредвид ...защото и пречели на плажа



Тема Re: Еротично бельонови [re: ckopпинa™]  
Автор woman_eur (naturlih)
Публикувано19.03.05 16:19



По тъмно синьото - по-елегантно е някакси. И по цвят шампанско.



Тема Re: Еротично бельонови [re: ckopпинa™]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано20.03.05 13:06



значи - червено, ама не ярко, ами тъмно, наситено червено, коприна, да се хлъзга по кожата и да възбужда. Това не за сутиен, не за бикини, а за нежна, полупрозрачна нощничка, с ластична дантелка на цицките :))) С тънки, двойни презрамки, които небрежно се свличат по раменете и косите се заплитат в тях. Лелееее, гаджето като ме види така и полудява
Друго - тъмносиньо, шампанско
А когато съм на официална среща - само сутиен, възможно най-изрязан, та да си знам какво има под строгите ревери. И ..... никакви бикини

Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.


Тема Re: Еротично бельонови [re: ckopпинa™]  
Автор fanta (limonka)
Публикувано04.04.05 14:41



Уааа, що пък само черно?

На мен също ми харесва, но го нося по рядко защото ми се струва малко твърде строго, а почти винаги предпочитам да се чувствам женствена, дори детинска и любимия цвят за бельо ми е разбира се - червения (всичките му нюанси) и след това розовото. Но имам бельо от почти всички цветове (освен бяло) и почти всички видове защото обожовам бельо и много са ми подарявали.

А любимата ми материя е сатена, но обичам и дантелки... Абе кой не обича хубаво бельо..:)

When was the last time you did something for the first time?


Тема Re: Еротично бельонови [re: ckopпинa™]  
Автор Emanuelle (55%)
Публикувано05.04.05 16:05



пише се Увиснал

и бтв- това към скорпионите или към мистиката се води??

green fairy


Тема Re: Еротично бельо [re: Emanuelle]  
Автор фaтaл™Модератор (dark)
Публикувано05.04.05 19:08



Ами ще оставя на фатназията ти да поработи и сама да прецениш към коя тема съвпада ок?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.