Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:11 01.07.24 
Фен клубове
   >> Скорпиони и мистика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Който желаенови  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано16.03.05 02:34



Незная дали ще се съгласите със мен, но наскоро видях подобна тема и ми хареса като идея, всеки от нас посетителите на клуба, да се представят, малко по-подробно..исками се да направя нещо като профили на всеки по отделно и да прикрепа отделна заключена тема.Не знам дали е възможно,но имам предложение всеки,който има желание да напише в какви области има по задълбочени познания и умения,така че при нужда да могат другите да се обръщат към него.Не става въпрос за платени услуги,а просто за приятелско подадено рамо.
След като получа вашият отговор ще прикрепа информацията към темата която ще бъде заключена.

Пс. телефони и лична информация, като имена, адреси дира- не носи отговорност за последствията..предполагам сте наясно с тези неща:)



Тема Re: Примернови [re: ckopпинa™]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано16.03.05 02:41



Ник: Новак
Години: 26
Пол: Мъж
Местонахождение: България-София
Професионално занимание: Програмист
Хоби: Астрология, Уеб дизайн, хороскопи

и в този ред, разбира се..не е нужно да оставяте всичката информация:) колкото желаете толкова, смятам че ще е супер интересно, пък и от друга страна полезно



Тема Re: Който желаенови [re: ckopпинa™]  
АвторOdissey (Нерегистриран)
Публикувано16.03.05 13:57



Ako se interesuvate ot kozmetika, mojete da me pitate za nqkoi drug syvet vypreki 4e ve4e takyv klub sy6testvuva az se zanimavam profesionalno s tova imam 4asten salon.
Ot sofia sym na 28g


Ps. ne pose6tavam 4esto kluba no kogato moga 6te vlizam.
pozdravi na vsi4ki skorpita




Тема Re: Който желаенови [re: ckopпинa™]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано16.03.05 16:06



сестричке, пак краднахме от ГЗС-то , хи хи, лошо няма

мдааааа:
Пол: Женски
Професия: историк (ха да видя кой ще допре до мен сега)
Занимание (работа): Преводи и легализации
Хоби: всичко, което не ми влиза в работата, и да не си кажете, пак разбирам, че аз скорпи ли съм, или на петела долната джука, мм

Мнннннооооооооого верен и компетентен душеприказчик (като повечето скорпиони), демек с приятна извивка на ушите, добър слушател, ако на някой му се реве - да заповяда

Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.


Тема Re: Който желаенови [re: ckopпинa™]  
Автор Hot_ice (злобка)
Публикувано16.03.05 16:08



опсссс

Ник: Hot_Ice
Години: 28

Нищо не е такова, каквото изглежда, че е.


Тема Re: Който желаенови [re: Odissey]  
Автор Mistique ()
Публикувано16.03.05 18:27



къде се намира салонът ти?
м?
в този клуб преобладаваме дами и когато се завърнем ,може да ти дойдем хем да ни разхубавиш ,и същевременно и да ни погадаеш.
Няма и да помислиме за друг...



Тема Re: Който желаенови [re: Mistique]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано17.03.05 00:44



хаха ти започна със въпросите ам:)))? дай си инфото малко за да започна темата;))



Тема Re: Който желае [re: ckopпинa™]  
Автор Pycaлka... (Mistique)
Публикувано17.03.05 08:57



е то е тайна ,сега ...засега




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.