Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:50 26.05.24 
Фен клубове
   >> Скорпиони и мистика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Мъж стрелец  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано17.03.05 01:55



Кажете ми нещо повечко за мъж стелец, със асцендент скорпион?..бе немога да ги разбера тез мъже..направо са ужасни Имам чуството че съм срещнала сродна душа ..а от друга страна враг..защо ли?



Тема Re: Мъж стрелецнови [re: ckopпинa™]  
Автор Pycaлka... (Mistique)
Публикувано17.03.05 05:20



за тези като чели имам най-малко наблюдения.
сигурно си чела доста описания в книгите и вече си добила някаква представа за тях -оптимисти,непостоянни,алергични към обвързване ...щом асцендента е Скорпион сигурно е по-сексуален .
На някои места казват ,че поведението им понякога е животинско ,наподобяващо маймунско
В книге пише ,че се очаква да те заведе някъде на зелено,сред природата .Помня ,че точно един Стрелец ме беше завел за зелено и пусна в ход маймунското си поведение ,аз реших ,че е някакъв побъркан психопат и повече не излезнах с него.След това имаше още един,красив ,атлетичен ,забавен ,(с маймунско поведение от време на време ),и не ми отне и 10 сек. да му завъртя главата ,но лошото беше ,че тогава си обичах друг ,и с тоя се разминах .
Поне съм сигурна в едно-с такъв мъж неможе да ти е скучно.
Приготви се за път ,много пътуват



Тема Re: Мъж стрелецнови [re: ckopпинa™]  
Автор Pycaлka... (Mistique)
Публикувано17.03.05 06:47



бе немога да ги разбера тез мъже..направо са ужасни

Напълно споделям мнението ти



Тема Re: Мъж стрелецнови [re: ckopпинa™]  
Автор woman_eur (naturlih)
Публикувано22.03.05 14:08



Първото ми гадже беше стрелец. Още "припадам" като го видя, чуя и т.н. А той, копелето, продължава да ми се обажда!!!!!

Сега живея (от 15 г.насам) също със стрелец...... Направо, чудесно!

Всъщност, имам една приятелка, която казва "на всички мъже им меришат краката".....цинично, ама е вярно! Не мислите ли?! иначе стрелците-мъже са свободолюбиви най-вече (според мен)!

Редактирано от woman_eur на 22.03.05 14:12.



Тема Re: Мъж стрелецнови [re: woman_eur]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано22.03.05 14:15



ей тва е живота... важното е че сега си щастлива, бившето не важи ...ако те питеснява и ти се обажда..то можеби има някаква пречина все пак:)
Но ще ми е итересно да ми поразкажеш малко повече за стрелците? що за странно прици са.?



Тема Re: Мъж стрелецнови [re: ckopпинa™]  
Автор Pycaлka... (Mistique)
Публикувано22.03.05 17:39



изпитвам сериозни затруднения с една думичка,
ексебионист май се пише ,останала съм с впечатление ,че обичат да ходят голи ,или да се показват донякъде ,колкото и смахнато да звучи.Не обобщавам за всички ,това са мои впечатления ,от тези които аз познавам.
Да!И свобода в големи количества ,не обичат да бъдат ограничавани.



Тема Re: Мъж стрелецнови [re: ckopпинa™]  
Автор woman_eur (naturlih)
Публикувано22.03.05 18:23



има какво да се разкаже, обаче сега нямам време. При 1-ва възможн.веднага ще ви пиша!!!!!! Обаче са ..... абе това за чорапите!!!!



Тема Re: Мъж стрелецнови [re: woman_eur]  
Автор Pycaлka... (Mistique)
Публикувано22.03.05 20:31







Тема Re: Мъж стрелецнови [re: ckopпинa™]  
Автор woman_eur (naturlih)
Публикувано23.03.05 12:20



Аааааааа! Егати лудницата! Сега е по-добре! Начи стрелците при мен са - мъж и бившо гадже. Мъжът е идеалния баща - загрижен, ангажиран и т.н. Като съпруг също е грижовен - дори понякога това дразни - и аз му казвам, че ще му направя УП2 (документ за пенсиониране), защото ще му подхожда!!!! Вечно ме контролира - дали съм изключила котлоните, дали съм си взела мобилния, дали ..... а, бе, като че ли аз съм малоумна. Незнам, той е от този тип мъже, за които се казва "много добро момче". Обаче, темерут, от класа. Мълчи, гледа си мачовете, и когато му скефне, тогава е много забавен. Ама това е в общи линии рядко. иначе в това, с което се занимава е професионалист, амбициозен е, но също така се надува много. Нали знаеш как в служ.взаимоотношения все някога се налага и да се подмазваш и да премълчиш някои неща, за да ти е по-лесно. Той като не харесва някого, ако ще да зависи от него, няма да се прекърши и да си промени отношението към него. Е това е единия. Другия - забавен, обаче, такъв развей-прах, че какво да ти кажа. Супер безотговорен, егоист. Ама е готин. Добре, че не се омъжих за него. Аз все пак съм скорпионка и няма да се излагам, я! Нали?! Но винаги ми е приятно да го видя и да го чуя, ама за малко!



Тема Re: Мъж стрелецнови [re: woman_eur]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано24.03.05 01:03



хмм интересно:)) и все пак наподобява много на моят познат..особено този вторият..абсолютен темерут..скрънза голяма;)))) обаче забавен и готин...незнам но някак си се чуствам супер в неговата компания, въпреки дребнавите неща които виждам около него.. имам чуството че ще ми писне и ...ше стане една караница..малее е дано не се стига до там:)
И ..мерси много за споделеното




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.