Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:49 16.06.24 
Фен клубове
   >> Скорпиони и мистика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема абе скорпионинови  
Автор falkenbach (никогА роб)
Публикувано18.01.05 22:35



след като казахте коя ви е любимата зодия, ще кажете ли коя ви е най-нерприятна?


съпротивА

Тема Re: абе скорпионинови [re: falkenbach]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано18.01.05 22:41



Така тук мога да кажа че имам една само ..незнам защо не че ми е най- неприятна всъщност не че ми пречат но някак си Лъвовете не са ми във Кръвната група дет се вика;)..Колкото и лъвове да познавам се нещо се драчкаме, въпреки това най- добрата ми приятелка е лъв, доста странно..със нея се разбираме перфектно това е можеби от скорпионският и асцендент ..знам ли:)

А на теб? коя ти е...



Тема Re: абе скорпионинови [re: ckopпинa™]  
АвторFranny Glass (Нерегистриран)
Публикувано18.01.05 22:45



Аз пък с Раци нещо не се кльопам...Дразнят ме и Водолеите (жените предимно)



Тема Re: абе скорпионинови [re: Franny Glass]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано18.01.05 22:46



ау да има нещо и във водолеите не ми харесва..можеби защото много приказват ..хмм знам ли:))



Тема Re: абе скорпионинови [re: falkenbach]  
Автор Hot_ice (новак)
Публикувано19.01.05 09:10



Чакай сега да направим преглед ...... те нещата са се попроменили с годините, но общо взето тенденцията е да не понасям Лъвици, просто алергия имам към непрестанните им претенции, виждат ми се малко инфантилни и мнооооого разглезени, самочувствието им ме дразни. Виж, с мъжете е малко по-добре, ама пак ме нервят. Жени риби също са ми ужасни, майната й на астрологията в случая, дето разправя че за скорпиона най-доброто били рибите. На всичкото отгоре съм омъжена за риба, и мъжете не са много стока, така че ........ С раци не съм имала много вземане даване, има някаква симпатия. Фаворити са ми близнаците - страхотно приятелство се получава. Телци - нито мъже, нито жени. Със скорпиони и стрелци, кози рози - много добре. В последно време девите са ми фаворити, завъдих си и приятели и гадже. Е то ти питаше кои не харесваме ...... ами и овните не харесвам



Тема Re: абе скорпиони [re: Hot_ice]  
Автор falkenbach (никогА роб)
Публикувано19.01.05 13:21



ами щом и риби и овен не харесваш значи не си за мене!


съпротивА

Тема Re: абе скорпиони [re: ckopпинa™]  
Автор falkenbach (никогА роб)
Публикувано19.01.05 13:21



телец - няма такова недоразумение!


съпротивА

Тема Re: По-обстоен преглед [re: falkenbach]  
АвторFranny Glass (Нерегистриран)
Публикувано19.01.05 14:19



Овните са супер зодия! (Макар че стигне ли се до сблъсък на интереси, става напечено)Телците са мудни и тромави животни, не ги обичам особено, макар че уж би трябвало да се разбирам с тях като Козирог. Близнаците не ме вдъхновяват - повърхностни до безобразие!Раците - вече споделих, че особено ме дразнят. А Лъвовете са много готини - особено мъжете. Верно, жените са по-дразнещи (ама това не важи ли за повечето зодии?). С Деви много се разбирам - имам доста приятели от тази зодия и не се оплаквам. Везни - честно казано нямам особени наблюдения. Имах едно гадже Везни и...умрях от скука с него. Дано не всички Везни са такива. Скорпионите са си ми слабост открай време (затова и често посещавам клуба ви). Стрелците са приятни и нямам проблеми с тях. Колкото до Козирозите - някои са страшно яки, други - за убиване направо. Страшно различно е. Водолите са "водоподлеи" - доста подла зодия. Иначе е приятно да плямпаш с тях, но понякога стават досадни с интелектуалщините си. Рибките са сладури и все пак - не давам Скорпионите за тях![namigam). Т'ва е мойто скромно мнение!



Тема Re: абе скорпиони [re: ckopпинa™]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано19.01.05 17:09



Абе хора вие направо ме отрепахте.....ми то почти със доста зодии не си допадате;)))))) единствено лъвовете, везните, и овните, не ми допадат..
представете си някой да попрочете как сме уплюли другите зодии ..хаха ще има война ! но при мен е най странното че предимно със жените от тези зодии не се разбирам, със мъжете съм Ок:)



Тема Re: абе скорпиони [re: ckopпинa™]  
Автор falkenbach (никогА роб)
Публикувано19.01.05 18:20



ами нормално е да оплюваш тея от твоя пол, защото як секс с представител на всяка зодия може да се получи


съпротивА


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.