Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:34 24.06.24 
Фен клубове
   >> Скорпиони и мистика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Скорпионът и очитенови  
Автор FrannyGlass (новичка)
Публикувано22.03.05 16:32



Случвало ли ви се е както си седите на някое оживено място (дискотека, бар, ресторант и т.н.) някой много силно да привлече вниманието ви и после да се окаже, че е...Скорпион?На мен вече няколко пъти ми се случи подобно нещо...Издава ги погледа, един такъв загадъчен и много, много магнетиченПосле усмивката - пълна със загадъчност...също и дистанцията, която излъчва...Няма друга зодия, според мен, която да действа на околните така хипнотично!!!Споделяте ли това мнение?



Тема Re: Скорпионът и очитенови [re: FrannyGlass]  
Автор hater (*ДИКТАТОР*)
Публикувано31.01.05 23:40



Е,много ясно,че е така.Във всяка характеристика на зодията ни по книжките и интеренет пише,че сме такива...Значи няма начин да не е истина.


ДИКТАТУРА НА ВЛАСТ!


Тема Re: Скорпионът и очитенови [re: FrannyGlass]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано01.02.05 02:03



Скорпионите обичат да (бройкат) меко казано:))
Определено ми се е случвало, от далече ги надушвам тези скорпионски погледи:)!



Тема Re: Скорпионът и очитенови [re: FrannyGlass]  
Автор vilialice (awatar)
Публикувано01.02.05 12:27



Ако трябва да съм искренна на мен лично ми е много по-лесно да "детектирам" човек с асц. скорпион, а не толкова самите скорпиони (може и заради моята зодия да е така). Веднъж една жена ме попита да отгатна какъв е зодиакалният й знак, тя имаше много странен поглед отговорих и че е скорпион. "Е не, - ми каза тя- но това е асцендента ми."
Просто лични наблюдения, пък и е истина, че привличам такива хора като с магнит, пък и те мен!

Les miroirs feraient bien de réfléchir un peu avant de renvoyer les images.


Тема Re: Скорпионът и очитенови [re: vilialice]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано01.02.05 13:37



хаха странна работа, аз често също отгатвам зодията, но директно..виж това със асцендента ми е трудно да определя, но след 10мин. разговор, може и да стане!..Другото което е...не разбрах ти самата каква зодийка си:)?

Редактирано от ckopпинa™ на 02.02.05 05:23.



Тема Re: Скорпионът и очитенови [re: ckopпинa™]  
Автор FrannyGlass (новичка)
Публикувано01.02.05 14:09



И аз съм така - след кратък разговор мога поне да налучкам дали някой е въздушна, водна, земна или огнна зодия. Понякога имам и доста точни попаденияНо скорпитата като че ли не мога да ги сбъркам...Може би защото имам добър опит с тях



Тема Re: Скорпионът и очитенови [re: ckopпинa™]  
Автор vilialice (awatar)
Публикувано01.02.05 15:47



Аз????????? Родена съм в другия край на годината т.е. обратното на скорпион, но нося и малко от скорпиона, нещо което понякога околните усещат.
Иначе казано простичко родена съм под знака на телеца.

Les miroirs feraient bien de réfléchir un peu avant de renvoyer les images.


Тема Re: Скорпионът и очитенови [re: vilialice]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано02.02.05 13:53



Телците си допадат доста със скорпитата, и ако асцендента ти е във скорпион, още повече:)!



Тема Re: Скорпионът и очите [re: ckopпинa™]  
Автор vilialice (awatar)
Публикувано03.02.05 13:52



Еееее не моят асц. е дева и луната ми е там, но слънцето и марсът са ми в осми дом, в опозиция на плутон и сатурн, нещо което по-принцип не е леко, но пък липсата ми на водни планети се компенсира от водните домове, 4,8,12. които са с водни планети, така, че нещата се нареждат!
А до каква степен си допадам със скорпионите....... много спорен въпрос лично що се отнася до мен, но никога не губя надежда, че има по-свестни скорпиони от тези които съм срещала досега. В последно време срещнах няколко.... ще видим какво ще стане!Чао!!!

Les miroirs feraient bien de réfléchir un peu avant de renvoyer les images.


Тема Re: Скорпионът и очите [re: FrannyGlass]  
Автор12.14.75 (Нерегистриран)
Публикувано04.02.05 04:34



погледа кйто ме срази тотално е незабравим !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.