Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:06 30.05.24 
Фен клубове
   >> Скорпиони и мистика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Моля за помощ  
Автор изнepвeнa ckopпиoнka (депресирана)
Публикувано07.04.05 18:34



Всички, които се интересувате от скорпионите - аз съм скорпионка, на 23 години съм, от Габрово. Наскоро ме напусна приятелят ми, който беше риби. Оттогава се чувствам празна и ненужна. Кажете, какво да направя, за да си върна щастието. Моля ви, не мога да издържа.

Сбогом, скъпи...


Тема Re: Моля за помощнови [re: изнepвeнa ckopпиoнka]  
Автор Пekинeз (бездомен)
Публикувано06.02.05 22:46



Хаха, ти си третата вече.... Абе всички скорпионки ли сте толкова спекани?



Пекинезия, ти си земен рай... "

Тема Re: Моля за помощнови [re: Пekинeз]  
Автор изнepвeнa ckopпиoнka (депресирана)
Публикувано06.02.05 22:48



тъпак!!!!! кво искаш от мен бе залопеняк!!!!! кво съм ти направила, просто питах някои които разбира а не теб - ясно ли е?!??!?!?!?

Сбогом, скъпи...


Тема Re: Моля за помощнови [re: изнepвeнa ckopпиoнka]  
Автор Пekинeз (бездомен)
Публикувано06.02.05 22:50



Ей, я по-спокойно. Бившето ми гадже беше скорпионка. Ако си същото змийче, като нея, заслужила си си да изядеш ритника



Пекинезия, ти си земен рай... "

Тема Re: Моля за помощнови [re: Пekинeз]  
Автор изнepвeнa ckopпиoнka (депресирана)
Публикувано06.02.05 22:51



бившето ти гадже е дясната ти ръка, разбра ли ме заядливко!!!!
скорпионките сме най-печените а ти си чекиджиа!!!
махаи се от клуба!!!

Сбогом, скъпи...


Тема Re: Моля за помощнови [re: изнepвeнa ckopпиoнka]  
Автор Пekинeз (бездомен)
Публикувано06.02.05 22:54



като си толкова печена, що си изяла ритника?

пише се "чИкиджиЯ", неграмотна сдухло!



Пекинезия, ти си земен рай... "

Тема Re: Моля за помощнови [re: Пekинeз]  
Автор изнepвeнa ckopпиoнka (депресирана)
Публикувано06.02.05 22:55



шото гаджето ми изневери но това теп не те засяга, ок?!?!?!?!?

не ме интересува как се пише важното е че ти си тапак!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Сбогом, скъпи...


Тема Re: Моля за помощнови [re: изнepвeнa ckopпиoнka]  
Автор Пekинeз (бездомен)
Публикувано06.02.05 22:56



изневерил ти е , щото си тъпа пача .. сега разбра ли?



Пекинезия, ти си земен рай... "

Тема Re: Моля за помощнови [re: Пekинeз]  
Автор изнepвeнa ckopпиoнka (депресирана)
Публикувано06.02.05 22:58



нищо подобно, идиооооооооот!!!!!!!!!!!!! просто така се случи а ти не разбираш защото жените сме чувствителни!!!!!!!!!!! а ти си просто говедо!!!!!!!!!!!

Сбогом, скъпи...


Тема Re: Моля за помощнови [re: изнepвeнa ckopпиoнka]  
Автор Пekинeз (бездомен)
Публикувано06.02.05 23:00



хаха, чувствителни... точно скорпионките сте такива шафрантиии, не го мисля твоя бившия просто



Пекинезия, ти си земен рай... "

Тема Re: Моля за помощнови [re: Пekинeз]  
Автор изнepвeнa ckopпиoнka (депресирана)
Публикувано06.02.05 23:01



ние сме супер яки
а ти къф си - тъп незадоволен идиот
махай ми се от погледа!!!!!!!!!

Сбогом, скъпи...


Тема Re: Моля за помощнови [re: изнepвeнa ckopпиoнka]  
Автор Пekинeз (бездомен)
Публикувано06.02.05 23:02



като те гледам колко си яка, направо ми се иска да ти скъсам задника , бейби



Пекинезия, ти си земен рай... "

Тема Re: Моля за помощнови [re: Пekинeз]  
Автор изнepвeнa ckopпиoнka (депресирана)
Публикувано06.02.05 23:05



тъпак, задникът ми е перфектен
само можеш си мечтаеш като си блъскаш поредната чикииа, нещастно копеле!!!!!!!!!!!!

Сбогом, скъпи...


Тема Re: Моля за помощнови [re: изнepвeнa ckopпиoнka]  
Автор Пekинeз (бездомен)
Публикувано06.02.05 23:08



аре да ми пуснеш?



Пекинезия, ти си земен рай... "

Тема Re: Моля за помощнови [re: Пekинeз]  
Автор изнepвeнa ckopпиoнka (депресирана)
Публикувано06.02.05 23:10



на говеда като теб никога
мен само качествени пичове ме опъват.

Сбогом, скъпи...


Тема Re: Моля за помощнови [re: изнepвeнa ckopпиoнka]  
Автор Пekинeз (бездомен)
Публикувано06.02.05 23:13



кой знае каква си дебелана



Пекинезия, ти си земен рай... "

Тема Re: Моля за помощнови [re: Пekинeз]  
Автор изнepвeнa ckopпиoнka (депресирана)
Публикувано06.02.05 23:14



а на теб ти виси и си сополив

Сбогом, скъпи...


Тема Re: Моля за помощнови [re: изнepвeнa ckopпиoнka]  
Автор Пekинeз (бездомен)
Публикувано06.02.05 23:19



стига си се заяждала, ами кажи верно ли скорпионките сте дървета в леглото ...... моята бившата беше пълно капо :о



Пекинезия, ти си земен рай... "

Тема Re: Моля за помощнови [re: Пekинeз]  
Автор изнepвeнa ckopпиoнka (депресирана)
Публикувано06.02.05 23:20



кой това?!?!??!
дясната ти ръка?!?!??
ми дърво ште е ,ти кво очакваш, тъпаааааааак!!!
аз съм БОГИНЯ, ЯСНО?!?!??!

Сбогом, скъпи...


Тема Re: Моля за помощнови [re: изнepвeнa ckopпиoнka]  
Автор Пekинeз (бездомен)
Публикувано06.02.05 23:23



абе кво ли ти се обеснявам, сдухла



Пекинезия, ти си земен рай... "

Тема Re: Моля за помощнови [re: Пekинeз]  
Автор изнepвeнa ckopпиoнka (депресирана)
Публикувано06.02.05 23:25



кво наистина
тапак!!!!!!

Сбогом, скъпи...


Тема Re: Моля за помощнови [re: изнepвeнa ckopпиoнka]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано07.02.05 02:16



здр, мила

Сега моят съвет е първо да си помислиш хубаво, дали избщо си сигурна във това което ще дадеш от себе си и направиш всичко възможно да си го върнеш обратно, ..преди да си започнала да правиш каквото и да е.

Не зная до каква степен и какъв еточно проблемът за да те напусне? Има ли някаква основателна причина, тоест.. друга жена, или просто вече си му поомръзнала, и това цялото е временно. Дай ми малко повечко инфо за цялата ситуациа, бих желала да ти помогна със каквото мога:))

А сега се оспокой, пази се, и не му се нервирай чак толкова, има начини да го върнеш, всичко е въпрос на силно желание!



Тема Re: Моля за помощнови [re: изнepвeнa ckopпиoнka]  
Автор Benjamin_Andre (Rasta-Lion)
Публикувано07.02.05 02:33



сигурна ли си, че си на 23? Мязаш ми на 12 годишна истеричка...
по-спокойно...

Rasta Iron Lion

Тема Re: Моля за помощнови [re: изнepвeнa ckopпиoнka]  
Автор Hot_ice (новак)
Публикувано07.02.05 10:31



Като ви четох двамцата, направо се почудих къде е скорпина, та да прекрати този идиотски диалог. За теб, кукло един съвет - никого не можеш да си върнеш, ако той не иска. Изневерила ти рибката - мен ако питаш, много важно, ама карай. Ако сега ти кажа, че си късметлийка, няма да ми повярваш, но както и да е. Живея с риба вече седем години, женена съм за него. Ако и ти беше останала толкова с твоя, щеше да ти писне, вярвай ми. От опит да ти кажа - плюй и не се обръщай повече назад. Напук на цялата астрология, аз съвсем не съм убедена, че рибите са най-доброто за един скорпион. Влюбена си - ок, но и това минава. Ще поревеш малко, ще ти мине. И аз съм минала по този път, както и всички други де. Само НЕ СЕ връщай ти при него, и в никакъв случай не го търси, че като знам скорпионките какви глупости правим понякога, лошо ми става.
Хайде, успех и си потърси ново гадже да те разсее



Тема Re: Моля за помощнови [re: Hot_ice]  
Автор FrannyGlass (новичка)
Публикувано07.02.05 12:44



Права е Hot_ice!Най-добрият начин да се разсееш и да се отървеш от кошмарите на старата връзка като я замениш с ново гадже!Разбира се, можеш да избереш и другия вариант - да страдаш и да се самосъжаляваш, но едва ли ще има много полза от това. Намери си някой и дори в началото да ти е трудно - опитай да се забавляваш. Тогава най-вероятно и твоят ще бъде жегнат от ревност, че толкова бързо си му намерила заместникНикой не си пада по жени с овесен нос - в тази работа няма чар, повярвай ми!Демонстрирай самочувствие и радост от живота. Това е по-печеливша карта. Не слушай старило, ами патило



Тема Re: Моля за помощнови [re: FrannyGlass]  
Автор Пekинeз (бездомен)
Публикувано07.02.05 18:04



Намери си някой и дори в началото да ти е трудно - опитай да се забавляваш.

Как може да сте такива елементарни кучки егоистки? На теб ще ти е приятно ли да те хвана и да те изчукам 2-3 пъти, докато ми мине от раздялата, или докато си върна старото гадже, а след това да ти бия шута? А?



Пекинезия, ти си земен рай... "

Тема Re: Моля за помощнови [re: Пekинeз]  
Автор FrannyGlass (новичка)
Публикувано07.02.05 19:09



Първо - може да съм егоистична, но не съм кучка. По-скоро породата на ника ти те издава, че ти имаш нещо общо с четирикракитеА сега сериозно. Когато давам съвет се опитвам максимално да вляза в кожата на този, който го е поискал. Мисля, че най-доброто за изнервената и нещастна Скорпионка е да намери начин да се разтуши. Това най-хубаво става с флирт. Ако попадне на толкова свестен човек, който да вземе да хлътне в нея и т.н. и тя вземе да се влюби в него, сигурно сама няма да иска да се върне при старото си гадже. Ако обаче евентуалният нов е флиртаджия, по-добре за нея е да не бърза с привързването. Като цяло жените са много по-склонни да си фантазират някакво бъдеще с мъж, който въобще няма намерение за нищо повече от забавление. Много добре познавам мъжката психика и знам, че все по-трудно някой от така наречения "по-силен" пол се решава на някакви сериозни стъпки. Трябва да е или много смотан, или да има някакъв дефект или...100% съкровище! Не ме разбиай погрешно - много обичам мъжете и въобще не съм феминистка, но и на нас жените ни се налага да оцеляваме



Тема Re: Моля за помощнови [re: FrannyGlass]  
Автор Пekинeз (бездомен)
Публикувано07.02.05 19:27



Когато давам съвет се опитвам максимално да вляза в кожата на този, който го е поискал. Мисля, че най-доброто за изнервената и нещастна Скорпионка е да намери начин да се разтуши.

Явно не четеш внимателно. Някъде нагоре в темата въпросната скорпионка се похвали с новото си гадже, ама това не и пречило да реве и ругае из форумите, както много добре се убеждаваме всички...

Много добре познавам мъжката психика и знам, че все по-трудно някой от така наречения "по-силен" пол се решава на някакви сериозни стъпки. Трябва да е или много смотан, или да има някакъв дефект или...100% съкровище!

Това твое твърдение доказва само как въобще не познаваш мъжката психика.

на нас жените ни се налага да оцеляваме

Заради въпросното "оцеляване" има толкова разревани и разочаровани субекти из форумите... Ай сиктир от вас, егоисти!




Искам вкъщи...

Тема Re: Моля за помощнови [re: Пekинeз]  
Автор FrannyGlass (новичка)
Публикувано07.02.05 21:16



Отзад напред - на разреваните и разочаровани субекти мога да им пожелая само да пораснат по-бързо. И честно казано не мисля, че трябва да изпитваме жалост за тях. Защото някога и ние сме били разревани и разочаровани, но ни се е налагало сами да се оправяме. Тук няма несправедливост. Просто това са уроците на живота. Идва момент, когато трябва да счупиш черупката на яйцето, ако си чел това стихотворение на Немеров. Иначе ще си се задушиш вътре...
Колкото до тази история около скорпионката - мда, наистина ми е убягнало, че си е намерила нов. Ама щом продължава да реве, значи не се забавлява с него, ами го е взела проформа. Колкото до мъжката психика, мисля, че почти нищо не може да ме изненада вече! Имам достатъчно опит зад гърба си. Истината е, че колкото по-добър, кротък и безличен е един мъж, толкова по-невъзможно ми е да изпитвам нещо към него. Но това си е МОЕ мнение!Аз искам мъжът да е по-силен от мен, да усещам, че е по-жилав и може да издържи дори труден характер като мен. За какво ми е някакъв лигльо? С такива е пълно, ама въобще не ме влекат. Лошото е, че силните мъже май са си единаци - поне аз на такива съм попадала...А ти явно си си патил от силни жени, които наричаш "егоистични кучки" или така ми се струва?



Тема Re: Моля за помощнови [re: FrannyGlass]  
Автор Пekинeз (бездомен)
Публикувано07.02.05 21:53



айде и аз отзад напред.
Значи т.нар. "силни жени" и въпросните "егоистични кучки" са две противоположни взаимно изключващи се понятия. Под "егоистични кучки" визирах всички онази жени, които поради своята слабост и вродена предубеденост постъпват не много коректно към определени представители на мъжката част. Силната жена е друго тесто просто, както се казва.
За "силните мъже" също битува подобна заблуда. Примерно това, че ти си попадала предимно на лигльовци, не ти дава правото да си играеш с всеки следващ и да го ползваш като кошче за разтуха и забавления с презумцията, че е поредния лигльо, който си заслужава съдбата, която му поднасяш...
разбираш ли?

иначе онази глупава скорпионка дай да не я коментираме... абсолютен парцал за мен, познавам не една и две мърли като нея... да ги хванеш и да им разпилееш зъбите по тротоара, както казваше Здравко от Биг Брадър ;)



Искам вкъщи...

Тема Re: Моля за помощнови [re: изнepвeнa ckopпиoнka]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано08.02.05 01:59



*



Тема Re: Моля за помощнови [re: ckopпинa™]  
Автор Пekинeз (бездомен)
Публикувано08.02.05 10:16



това да не е някаква скорпионска морзовица



Искам вкъщи...

Тема Re: Моля за помощнови [re: изнepвeнa ckopпиoнka]  
Автор Maktub ()
Публикувано08.02.05 15:59



Колко ми е познато това чувство
Мъката е голяма, но всичко си има хубави страни... Открий хубавата страна...
След време открих че е по-добре да не слагаш хората на пиедестал, както правих аз виждайки само хубавите им страни... По принцип е хубаво да ги виждаш, но всеки има своите "лоши" страни...
Всичко което се случва си има своето значение....
Аз много страдах заради изгубената си връзка... но след като ми мина направо полетях...чувставах се толкова свободна.....

П.П. За рибите - склонни са да си поставят маски и така да не разбираш какво всъщност чувстват и мислят....



Тема Re: Моля за помощнови [re: изнepвeнa ckopпиoнka]  
Автор falkenbach (брутално нежен)
Публикувано10.02.05 16:07



такова злато няма да намериш, освен ако не си намериш друг представител на зодията


съпротивА

Тема Re: Моля за помощнови [re: Benjamin_Andre]  
Автор falkenbach (брутално нежен)
Публикувано10.02.05 16:10



хахаха


съпротивА

Тема Re: Моля за помощнови [re: Hot_ice]  
Автор falkenbach (брутално нежен)
Публикувано10.02.05 16:11



ти па ако си мислиш, че на него не си му писнала!


съпротивА

Тема хайде трий бе мод!нови [re: ckopпинa™]  
Автор the_dude_78™ (Trash Talker)
Публикувано14.02.05 14:31



абе модераторке къде спиш
какви са тея лични заяждания
изсели ги

The One You Love To Hate


Тема Re: Моля за помощнови [re: изнepвeнa ckopпиoнka]  
Автор TOMl (SEIZE THE DAY)
Публикувано15.02.05 00:59



За щастието викаш! Има една латинска мисъл - INTER PEDIS PUERORUM EST FORTUNA PUELARUM! Няма да я превеждам, оставам да я гадаете!

Иначе, нервната, ако тоя вашия разговор с китайчето го водихме с тебе, в някой бар, дай ми само точно половин час, и щяхме да сме вече в таксито!!!

AT THE END OF THE STORM THERE'S A GOLDEN SKY


Тема Re: Моля за помощнови [re: изнepвeнa ckopпиoнka]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано19.03.05 15:40



изнервената ...де изчезна:)?



Тема Re: Моля за помощнови [re: изнepвeнa ckopпиoнka]  
Автор woman_eur (naturlih)
Публикувано19.03.05 16:20



Я не се излагай, бе, момиче! На 23 години да какво става въпрос изобщо! Я се стегни и си намери поне 23 гаджета! Ти ако си истинска скорпионка, изобщо нямаше да пуснеш тази тема! Дръж се сериозно и не излагай зодията!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.