Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:13 02.07.24 
Фен клубове
   >> Скорпиони и мистика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Флирт и зодиинови  
АвторFranny Glass (Нерегистриран)
Публикувано21.01.05 17:30



Какво мислите за флирта и зодиите? Кой как флиртува? Въобще падате ли си по фриволното поведение или сте анти-настроени...
Аз например си признавам, че много обичам да флиртувам. Може да се дължи на егото, подсилено от толкова омразния ви Лъв, който ми е асдендент. Или просто да е от възрастта.Така или иначе е много приятно усещане да се чувстваш желан(а). Съласни ли сте с това?



Тема Re: Флирт и зодиинови [re: Franny Glass]  
Автор BlueEyes (блюайс)
Публикувано21.01.05 23:09



здравей,
аз съм напълно съгласна със теб, всяка жена обича да бъде ухажвана и почти всяка да флиртува! Що се отнася до зодиите мисля че мъжете скорпиони са най- голямите флиртаджии, за женните не съм сигурна,имам една познатя тя е Дева до колкото я познавам тя е флиртуална маниачка за мен.



Тема Re: Флирт и зодиинови [re: Franny Glass]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано22.01.05 18:30



Това за възрастта няма никакво знаечение, може и да си на 45 и да флиртуваш както на 20 ...ами различни хора различни идеали..какво да ти кажа..аз също по- някога флиртувам, но не бих казала че си падам по- флирта определено..не. Зависи си от ситуацията..има доста неща които предпоставям.
А може и да ти е от егото както казваш няма нищо лошо във това..просто се забавляваш по начин който на теб ти допада и харесва, едно знам че жените принципно флиртуват повече от мъжете.



Тема Re: Флирт и зодиинови [re: ckopпинa™]  
АвторГъл! (Нерегистриран)
Публикувано23.01.05 03:06



може и да си на 45 и да флиртуваш както на 20 , обаче ставаш смешнааааа!



Тема Re: Флирт и зодиинови [re: Franny Glass]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано23.01.05 12:29



флирта е гадна водка, батко.....

If ya can't find something ta live for
Then you BEST, find something ta die for


Тема Re: Флирт и зодии [re: Franny Glass]  
Автор hater (*ДИКТАТОР*)
Публикувано31.01.05 23:45



Аз обичам лъвовете!Това е зодията,с която най-малко мога да се разбирам,след моята и за това ми е на второ място в скалата с любимите зодии-след моята,разбира се


ДИКТАТУРА НА ВЛАСТ!


Тема Re: Един въпрос?нови [re: Franny Glass]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано02.02.05 13:43



Според вас, кои флиртуват повече? Мъжете или жените:)?



Тема Re: Един въпрос? [re: ckopпинa™]  
Автор FrannyGlass (новичка)
Публикувано02.02.05 17:23



Жените, мисля азМъжете действат по-директно и без заобиколки



Тема Re: Флирт и зодии [re: hater]  
Автор Kpъr ()
Публикувано07.02.05 17:37



добре че съм от тази зодия...
от Лъв де..





Тема Re: Флирт и зодиинови [re: Franny Glass]  
Автор fanta (limonka)
Публикувано07.02.05 21:14



здравей,

Аз също много обичам да флиртувам, но стане ли по-сериозно - бягам. Това ми е както най-доброто лечение така и най-доброто оръжие :))

Но и аз мисля че това ни идва повече от лъвския асцедент . Нали асцедента определя начина по който ни възприемат околните, а лъвовете обичат да бъдат забелязвани... За това винаги съм смятала че това до колко обичаш флирта зависи от асцедента, не е от слънчевия знак...

When was the last time you did something for the first time?



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.