Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:26 24.09.24 
Фен клубове
   >> Скорпиони и мистика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За Ината..на скорпиона?  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано26.01.05 22:27



Какво означава думичката Инат? Качество или недостатък е ината по-щастливи ли са инатливите хора според вас... отстояване на позиции или мъчение е това - да се инатиш!?
Може ли да се каже, че ината е глупост

Редактирано от ckopпинa™ на 26.01.05 22:27.



Тема Re: За Ината..на скорпиона?нови [re: ckopпинa™]  
Автор FrannyGlass (новичка)
Публикувано26.01.05 22:36



Има глупав инат. Има и такъв, който е оправдан. Общо взето не вярвам инатливите хора да са по-щастливи от другите. Понякога обаче е белег на силен характер и тогава е достоен за уважение. Колкото до Скорпиона - НЯМА такъв инат!!!Може на две да се счупи, но няма да се откаже от позициите си. Само друг голям инат може да го оцени



Тема Re: За Ината..на скорпиона?нови [re: FrannyGlass]  
Автор Hot_ice (новак)
Публикувано27.01.05 09:50



Ината ми да откажа цигарите беше оправдан инат. А ината да поддържам връзка, обречена на провал от самото начало и в която само давах, беше не глупав, а ужасно тъп и безсмислен инат. Жива загуба на време и енергийни ресурси. Така че - ината е според зависи. Никой да не е посмял да ме пита защо обаче понякога се инатим, след като по природа сме умнички и си даваме сметка че няма смисъл. Не знам що, ама чат-пат се случва.
А що се отнася до принципите, в които вярваме, тогава не е инат, а вътрешна увереност, от която нищо не е в състояние да ни отклони. Така че това едва ли е инат.



Тема Re: За Ината..на скорпиона?нови [re: ckopпинa™]  
Автор Swirve3aщитнaБeлeжka (Мигновен Куриер)
Публикувано27.01.05 10:35



и двете. да държиш на позицията си или да упорстваш докато свършиш някаква работа е положително.
безсмисления инат виж е друга работа . да вършиш нещо на инат или по-скоро да не вършиш нещо от инат , надали е много добра идея

не смятам че щастието се определя от ината :)

: Звездите ми го говорят!

Тема Re: За Ината..на скорпиона?нови [re: ckopпинa™]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано27.01.05 12:58



На мен инатът ми е помагал в много случаи,но понякога си е истинско мъчение да си инатиш и да не можеш да илезеш на глава с определен човек...



Тема Re: За Ината..на скорпиона?нови [re: ckopпинa™]  
Автор Maktub ()
Публикувано27.01.05 14:51



Има инат, има и силен характер....
Между другото Скорпиона е най-възприемчивата зодия, тя най-лесно приема нова информация Но това е различно, разбира се, от това да приемаш всеки съвет и да го изпълняваш или пък да чуваш какво ти говори другата страна, която понякога е права все пак, а ти да си знаеш твоето....
Мисля, че на скорпионите им е трудно да си признават грешките(както почти всички хора де), когато ответната страна само чака това, за да се възгордее и да се подиграе на скорпиона. Тогава може и ината да се прояви



Тема Re: За Ината..на скорпиона?нови [re: ckopпинa™]  
Автор carpe_noctem (goblin)
Публикувано27.01.05 15:46



inatut e losho kachestvo. tochno chovek sus silen harakter ne bi triabvalo da proiaviava inat, tui kato tova omenia tolerantnostta i samopriznavaneto na sobstvenite greshki. za men lichno, inatut e problem. edna ot nai-nepriatnite cherti koito pritejavam. tazi samovglubenost i samootrichane praviat moje bi skorpiona tolkova tejuk za okolnite. dobre che lubimiat mi chovek ne obrushta vnimanie na krisite mi na inat i veche e sviknal, taka che chaka samo buriata da otmine



Тема Re: За Ината..на скорпиона?нови [re: ckopпинa™]  
Автор falkenbach (никогА роб)
Публикувано29.01.05 09:02



inata na skorpiona e obre4en na neuspeh


съпротивА

Тема Re: За Ината..на скорпиона? [re: falkenbach]  
Автор hater (*ДИКТАТОР*)
Публикувано31.01.05 23:42



Мен като ме гледаш...-затвърждавам ли ти това убеждение?


ДИКТАТУРА НА ВЛАСТ!


Тема Re: За Ината..на скорпиона? [re: Maktub]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано02.02.05 13:49



абсолютно съм съгласна със теб. така си е и все пак...скорпионът не остъпва лесно позицията си!..ината е свързан и със много други характерни черти на скорпиона, и все пак си мисля дали е по-голям инат от Телеца:)?
Телците са упористи , доста голями инати,..но дали повече от скорпионите?:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.