Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:39 23.05.24 
Фен клубове
   >> Скорпиони и мистика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема чудя се защо?нови  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано21.01.05 20:02



този клуб е тук в архива? И какво трябва да се направи, за да го измъкнем от там м? Досега разбрах , че мога да предизвикам известен интерес между разни откачали така , че ще се радвам да помогна... макар да не се разбирам много със скорпиончета, ама това подлежи на промяна...

мълчанието убива част от нас



Тема Re: чудя се защо?нови [re: Пpивидeниe]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано21.01.05 20:08



Ами..защото трябва да питаме Фукла?:) и според мен не е тук мястото на клуба но...вече е сложен във Архиви ! незная какво да се направи по въпроса...наистина е малко гадно..по простата причина че хорато които се интересеуват от Мистика , във нкакъв случей няма да се сетят че във Архиви Съществува талкъв Клуб. Ако имаш някаква идея как да пооправим нещата ...предлагай смело, ако трябва ще пиша до фукла! И така ...
Хмм а защо ли не се разбираш със скорпионите:)? каква зодия си?



Тема Re: чудя се защо?нови [re: ckopпинa™]  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано21.01.05 23:38



Уви , бедното Привидение не е запознат с йерархията на дир.бг , та не знае дори коя е фукла. Разбрах само , че в един момент нещо го е имало , в друг -го няма. Но клубове с имената на 10 вида коли си стоят и според мен в това няма логика-не бих казал че форумът ти е излшен. Само , че ако махнем равните други условия и намесим човешкия фактор, ще изскочи нещо отнякъде, сигурен съм. Та пиши и на таз мадама или остави писането на мен, защото ако се напрегна мога да съм доста красноречив, а и съм страничен наблюдател/потребител.
Ми не се разбирам пък-готини хора са скорпитата ама не разбирам емоциите им. Водолейче съм иначе...
Да не би Фукла да е преместила форума заради името му-не че е зле, но някак по-кратко може да е..

мълчанието убива част от нас



Тема Re: чудя се защо?нови [re: Пpивидeниe]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано22.01.05 07:35



ами ще видим тази работа...дано го премести във друга графа..което малко ме съмнява!
е какво ни е чак толкова на емоциите:)?? еми емоционални сме си,мисля че няма лошо във това, само да не се прекалява, ами водолеите не са ли също доста емоционални:)?..до колкото знам са доста приказливи, но готини хора



Тема Re: чудя се защо?нови [re: ckopпинa™]  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано22.01.05 16:57



всъщност ти модераторка на доброволно начало ли си? Не мислех, че може просто така да ти преместят клубчето в една по-затънтена галактика. Въпреки , че така се спасяваш от безмислени спамове а и твоте приятели, дето си те знаят , ще продължават да пишат тук, нали?
Мне, водолея може да бъде контактен и има идеи по много въпроси , но като цяло си е една депресирана зодиика. Само, че много добре го прикрива:)
А скорпитата жилят когато не ги очакваш. Не, че това е лошо

мълчанието убива част от нас



Тема Re: чудя се защо?нови [re: Пpивидeниe]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано22.01.05 18:40



Надявам се да е така, въпреки че, във клубът няма голям трафик..от една страна е по-добре а от друга се ограничаваме само определен кръг юзери и във един момент темите се изчерпват започваме да се повтаряме и става малко банално..ще говорим да преместят клуба където си му е мястото.
Виж сега тук преди беше друг клуб (БЕОС) компютърен клуб, и се преименува на този...тоест ..абе шантава работа.

Това за депресията на водолеите не го знаех, тоест можеби във действителност умеят да го прикриват доста добре.Познавам само един водолей, доста добър приятел..много добър събеседник,и пълен със идеии ..както казваш:))



Тема Re: чудя се защо? [re: ckopпинa™]  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано23.01.05 00:02



Относно трафика-внимавай какво си пожелаваш, да не вземе да се сбъдне. Тогава ще се видиш в чудо.
Не мисля , че даже двама човека някога могат да си писнат-винаги има какво да си кажат. В някои моменти обаче човек се чувства леко изчерпан и..спира да пише..от което губят всички:) Докато не му дойде друга муза на рамото.
Защо казваш още не си говорила с Фукла?
Просто гледай хората дълбоко в очите и няма да е трудно да разбереш какво мислят:)

мълчанието убива част от нас



Тема Re: чудя се защо?нови [re: Пpивидeниe]  
Авторaбe (Нерегистриран)
Публикувано23.01.05 03:04



може да сме малко, ама струваме много!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Фуклата сигурно е хапана от скорпион
Ама малко и е!



Тема Re: чудя се защо?нови [re: aбe]  
Автор Пpивидeниe (бродник)
Публикувано23.01.05 12:38



Кой знае каква дълбока конспирация стои зад смяната местоположението на един невинен клуб..Сигурни ли сте , че не сте правили планове как да превземете форума?

мълчанието убива част от нас



Тема Re: чудя се защо?нови [re: aбe]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано23.01.05 17:53



хмм незнам дали е хапана от скорпион ..но до колкото знам тя самата е..Скорпион.
Ех..това (голямо) скорпионско самочуствие, няма граници!

Редактирано от ckopпинa™ на 23.01.05 17:55.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.