Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:21 20.06.24 
Фен клубове
   >> Скорпиони и мистика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Раздяла със скорпион  
Автор BlueEyes (блюайс)
Публикувано21.01.05 23:16



Здравейте,

Преди извесно време имаше подобна тема във Астологията, интересно ми е по-какъв начин възприемат скорпионите раздялата във една връзка?



Тема Re: Раздяла със скорпионнови [re: BlueEyes]  
Автор Gemar (2 Fast 2 Stroke)
Публикувано22.01.05 15:23



Търсим проблема в себе си...

Все пак животът е прекрасен, като се вземе в предвид безплатната обиколка около Слънцето


Тема Re: Раздяла със скорпионнови [re: BlueEyes]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано22.01.05 18:33



Начините са два, единият е коварен, и във случей е готов да си отмъстти на противника, а другият е благоприятен, просто приемат факта и продължават смело напред. Не мисля че при тях раздялата е нещо по-различно от останалите..



Тема Re: Раздяла със скорпионнови [re: ckopпинa™]  
Авторcмeшka (Нерегистриран)
Публикувано23.01.05 02:57



Различно е, скъпа: - ако те, скорпитата, зарязват любимите си, (обикновено зарязаните са хора доста стойностни, но поомръзнали) - веднага бичат напред (заради) към новата авантюра, за да не съжаляват! Празно да няма!!!

Ако тях обаче ги зарежат -. гонят боклука до дупка...

Има още един вариант -
когато се опитват да се върнат към недооценената връзка!
Мазало... мачкат всичко по пътя си... разбиват съдби... и се кефят... и успяват!!! Нямат равни в реваншизма!

...Повярвай ми, в неделя съм на свиждане на най-добрата си приятелка - Скорпионка на 32 год., след два аборта и пресен опит за самоубийство.

Има ли нещо вярно в мита за последното скорпионско самоухапване?
Моля, които не са опитвали да не отговарят просто така.



Тема Re: Раздяла със скорпионнови [re: cмeшka]  
Автордpaмaтичнo e (Нерегистриран)
Публикувано23.01.05 03:09



Последното скорпионско самоухапване е драматично и истинско.
ДА НЕ ДАВА БОГ.



Тема Re: Раздяла със скорпионнови [re: дpaмaтичнo e]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано23.01.05 17:56



(драматично и истинско)..поясни моля ?!



Тема Re: Раздяла със скорпионнови [re: Gemar]  
Автор BlueEyes (блюайс)
Публикувано24.01.05 03:08



И когато го откриете какво следва?!



Тема Re: Раздяла със скорпионнови [re: Gemar]  
Автор Гpъм* (I WАNNA ROCK)
Публикувано24.01.05 04:41



дрън-дрън!
как така ни сложи скрпионите
под общ знаменател,?
всеки е строго индивидуален
въпреки общите черти

там където има воля,там има и път


Тема Re: Раздяла със скорпионнови [re: cмeшka]  
Автор Hot_ice (новак)
Публикувано24.01.05 13:12



Никога не можеш да се разделиш напълно със скорпион. Невъзможно е. Винаги остава по нещо. Склонна съм дори да вярвам на нещо, което чух преди години, когато тъкмо започвах да се интересувам от астрология - този, който е имал скорпион, цял живот продължава да си го търси пак. Визираше се по-скоро тръпката която носят скорпионите.
А приятелката ти ......... ще се оправи. Не знам как, но ще се оправи. Ако имаш възможност, осигури й време да "потъне" в себе си. Заведи я някъде, където няма хора, или поне не такива които познава. Трябва да се обърне към себе си, това е начина. Преживяла съм го и знам.



Тема Re: Раздяла със скорпионнови [re: Hot_ice]  
АвторFrannyGlass (Нерегистриран)
Публикувано24.01.05 15:30



Много си права!Вярно е това, че връзката със Скорпион оставя неизличими следи. Колкото повече време минава, толкова повече си мисля за него. Нарочно се надъхвам, че не е за мен, че така е трябвало да стане, но сякаш тези гласове остават на заден план. Понеже имаше много недоизказани неща между нас имам странното предчувствие, че един прекрасен ден отново ще се появи в живота ми. Кога ще приключи тоз тормоз?
Връзките ми със Скорпиони са основани на база love-hate...Много страст, бурни взаимоотношения, скандали (даже и битки, в съвсем буквален смисъл), силен сексуален заряд, изпепеляване...По някое време се уморявам от всичко това, но после...толкова ми липсва!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.