Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:59 27.06.24 
Фен клубове
   >> Скорпиони и мистика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Раздяла със скорпионнови [re: FrannyGlass]  
Автор Hot_ice (новак)
Публикувано25.01.05 08:50



От това, което съм схванала за твоя скорпион, без да знам нищо конкретно, определено ще се появи пак в живота ти. Може би тогава връзката ви ще протече на друго ниво, може би тогава ще сте готови и двамата, за какво точно - не знам. Сама казваш че има много недоизказани, и респективно - неизживяни неща. Е, значи не е свършило. Не се навивай че не е з атеб, просто имай търпение. Имаше една тема какво може да изкара скорпион от равновесие. Освен мълчанието, има и друго - търпение, равно на неговото. Е, уважението му ще спечелиш при всички случаи. Но той ще си те върне, мила, просто съм абсолютно убедена



Тема Re: Раздяла със скорпионнови [re: Hot_ice]  
АвторFranny Glass (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 20:34



Благодаря ти, Hot-Ice, че си правиш труда да ми отговаряшПо въпроса за връзката ми с този последен Скорпион. Разделят ни много неща - от различни страни сме, различни темпераменти сме, аз съм много непрактична, той - ужасно прагматичен, аз съм хаотична, той - подреден до безобразие...Разбира се, има(ше) и много сходни черти между нас - и двамата имахме едни и същи интереси, възгледите ни за живота като цяло съвпадаха, в началото точно това ни привлече един към друг. Е, и тръпката, която си я има. Всъщност дали я има вече? Не знам. В момента той е започнал връзка с една разведена жена с дете...може би тръпката му е насочена към нея. Колкото до мен - не са ми чужди силните страсти. Мисля дори, че емоциите са най-голямата ми слабост - гневя се лесно, страдам дълбоко, въобще владея цялата гама:)И двамата се наранихме много и сега сме в период на отстъпление...Последно се чухме преди да замине за неговата си страна - побърза да ме уведоми, че пак ще се върне след няколко месеца...Не знам дали това е хубаво за мен, още повече че няма да съм АЗ тази, при която се връща...Решила съм да мълча и да се опитам да го забравя. Много е трудно, когато си обичал някого до самозабрава, но това е моят начин да се предпазя...Всъщност бих ти писала на бележка по-подробно, защото ми се струва, че познаваш природата на мъжките Скорпиони доста детайлно и би могла да ми дадеш цнни съвети (разбира се, ако искаш).Аз отскоро влизам в клубовете - това е една от терапиите ми, за да не мисля за всичко, което мина през главата ми. Но тук, сред преобладаващи жени Скорпиони (поне така ми се струва) се чувствам странно уютно...



Тема Re: Раздяла със скорпионнови [re: Franny Glass]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано25.01.05 20:43



разбира се че така трябва да се чустваш, и не само ти ..и повечето скорпита ..та нали затова е това клубче ..направено е като гнездо на скорпиони :))) да споделяме за добро или лошо, ние сме тук за да си помагаме,радвам се че ти харесва това място!



Тема Re: Раздяла със скорпионнови [re: ckopпинa™]  
АвторFranny Glass (Нерегистриран)
Публикувано25.01.05 20:47



Благодаря за гостоприемството. Скорпи, а ти като модератор на клуба ще ми кажеш ли как да се регистрирам? Вече си мислех, че съм я свършила тази работа, но гледам, че продължавам да излизам като нерегистрирана. Иска ми се с някои от вас да си разменям бележчици, а това става само когато си регистриран, нали?



Тема Re: Раздяла със скорпионнови [re: Franny Glass]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано25.01.05 21:24



Дам разбира се ще ти кажа, :))) Така ще е наистина по-добре за бележки иначе няма начин.

Така от главната страница на Дира, отиваш на Клубове, от там и Регистрация на нов Потребител което е най-отгоре поставено, следователно вкарваш Избор на Име и парола, така съгласен със условията на дира чекваш квадратчето,...и натискаш бутона КРАТКА РЕГИСТРАЦИЯ, ами това е мила, ако имаш проблем със регистразията пиши ми, сега може и този ник вече да е зает, затова си измисли нещо друго като за начало.



Тема Re: Раздяла със скорпионнови [re: ckopпинa™]  
Автор FrannyGlass (непознат )
Публикувано25.01.05 21:44



Хей, Скорпи, благодаря ти!Това е първият ми постинг като регистрирана.Thanx!



Тема Re: Раздяла със скорпионнови [re: FrannyGlass]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано25.01.05 22:06



Ooooy super :)) ами сега вечи си редовна няма измъкване..и бележки може си пишем :))) хайде приятни мигове ти желая;)



Тема Re: Раздяла със скорпионнови [re: FrannyGlass]  
Автор Hot_ice (новак)
Публикувано26.01.05 09:29



Мда, честита регистрация, вече бива да минем на бележки, че обръщаме темите на чат. То няма лошо де :)))))))), само да не ни дърпат ушите. А да забравиш скорпито - не знам мила, по-скоро се опитай да го приемеш такова каквото е, даже и с настоящата му връзка, и тогава нещата може би ще се обърнат в твоя полза.



Тема Към Hot_ice...нови [re: Hot_ice]  
Автор FrannyGlass (новичка)
Публикувано27.01.05 12:42



Здравей, Hot-ice!Написах ти една бележка с намерението да е колкото се може по-кратка, но тя излезе километричнаОбаче като всеки новак, съм още заблудена и не съм сигурна, че съм ти я изпратила...Ако я получиш, дай знак!



Тема Re: Раздяла със скорпионнови [re: BlueEyes]  
Автор hater (*ДИКТАТОР*)
Публикувано31.01.05 23:43



Търсим винаги проблема в другия и понеже сами към себе си имаме нечовешко доверие,та понякога чак си вярваме като обвиняваме екс-партньораПоне аз съм така.Нищо лошо няма в една раздяла...


ДИКТАТУРА НА ВЛАСТ!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.