Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:56 18.06.24 
Фен клубове
   >> Скорпиони и мистика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Най-големият кошмар на Скорпионите  
АвторFranny Glass (Нерегистриран)
Публикувано16.01.05 04:23



Как можете да побъркате един Скорпион? Обикновено той притежава цял набор от средства, за да ви обезоръжи, но в същото време притежава слаби места, които старателно крие. Според мен всички Скорпиони полудяват, ако се опитваш да бърникаш в душата и миналото им. Мразят да разкриват тайните си. Изпадат в истерия, когато улучите слабите им места и ги разкритикувате небрежно на всеослушание. Това няма да ви го простят никога, ама никога!!! И куп други неща, може би вие ги знаете по-добре



Тема Re: Най-големият кошмар на Скорпионитенови [re: Franny Glass]  
Автор TOMl (PERVERTED)
Публикувано16.01.05 14:59



Това е доста общоповърхностна характеристика, която е вярна, но всъщност важи за повечето зодии! Всеки мрази да му бъркат в душата и в миналото!
Обаче е вярно, че не обичаме да разкриваме тайните си, като същевременно не сме потайни!

Най-потайни са рибите!

AT THE END OF THE STORM THERE'S A GOLDEN SKY


Тема Re: Най-големият кошмар на Скорпионитенови [re: TOMl]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано16.01.05 16:41



тук вече не съм съгласна за това че, не сме подтайни напротив ние сме една от най- подтайните зодии, наред със рибите и телците ! Сега отново казвам, зависи от доста други фактори,планети, аспекти асцендент който е значително много важен за да се даде някаква по съвкупна преценка.
Сега по въпроса ти.. трудно можеш "буквално" да побъркаш един мъж скорпион той притежава изумително силна психика, и е готоев да поеме какви ли не удари, най силното оръжие срещу него е мълчанието и неизвесността, колкото повече не му обръщаш внимание толкова повече ще издивее..

Редактирано от ckopпинa™ на 16.01.05 16:50.



Тема Re: Най-големият кошмар на Скорпионитенови [re: Franny Glass]  
Автор hater (*ДИКТАТОР*)
Публикувано16.01.05 18:32



Кой бил потаен? Няма такова нещо...Ти не си изследвал скорпион, а телец май-май, а?


ДИКТАТУРА НА ВЛАСТ!


Тема Re: Най-големият кошмар на Скорпионитенови [re: ckopпинa™]  
Автор TOMl (PERVERTED)
Публикувано16.01.05 19:57



Искаш да кажеш "потайни", не "поДтайни" освен ако не е от ексцентризъм!!!
Ами аз исках да кажа, че ОПРЕДЕЛЕНО държиме на тайните си, но не сме супер потайни! Рибите са много по-потайни от нас! Имаме доста силно изявена експресивност и каризма, като междувременно запазваме онази секси загадъчност и лек намек за мистериозност, която е част от нашата карма!
Телци не познавам много, но може да се каже, че някои са потайни! А девите пък са най-разгадаеми!
За побъркването и уязвимостта, която казваш, ами има нещо такова, мълчание и игнориране, наистина не ми е конфортно сред хора, които само "зяпат" в една точка и не обръщат внимание на конвърсейшъна наоколо! Или може би говоря за друго нещо, но трудно общувам с раци например(жени). Винаги требе да си на ниво, и задължително 6е ти скъсат нервите!

AT THE END OF THE STORM THERE'S A GOLDEN SKY

Редактирано от TOMl на 17.01.05 00:50.



Тема Re: Съгласен с мълчаниетонови [re: ckopпинa™]  
Автор Gemar (2 Fast 2 Stroke)
Публикувано17.01.05 00:56



В отговор на:

най силното оръжие срещу него е мълчанието и неизвесността, колкото повече не му обръщаш внимание толкова повече ще издивее..




Не съм се замислял точно от този аспект на разбиране, но съм съгласен, че мълчанието на една жена (значеща нещо за мен) убива всичко човешко в мен , а невниманието на човек от неличен план ми убива самочувствието и почва да гложди любопитсвтото ми... тъй като обичам да съм перфе във всяко едно отношение.

Все пак животът е прекрасен, като се вземе в предвид безплатната обиколка около Слънцето

Тема Re: Съгласен с мълчаниетонови [re: Gemar]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано17.01.05 02:32



охооо Жемар-е ти се появи:)) де изчезна?
ами мисля че правилно съм си казала..до колкото мен си лично познавам и мъжете скорпиони а си имам 2-ма около мен такива...ами определено мълчанието..направо ме убива



Тема Re: Най-големият кошмар на Скорпионитенови [re: Franny Glass]  
Автор Maлko_koтe (Най-дивата)
Публикувано17.01.05 11:35



Защо ти е да побъркваш скорпион .Гледам майка ми, сама си се наказва и само тя си знае за какво!



Тема Re: Най-големият кошмар на Скорпионитенови [re: Maлko_koтe]  
АвторFranny Glass (Нерегистриран)
Публикувано17.01.05 17:17



Това с мълчанието е вярно. Има и още един трик. Ако например сте се разделили драматично с един Скорпион и след време му направите някаква приятна изненада, той започва да се коси, че се е държал кофти с вас. С други думи, започва да се жили самРазбира се, има и такива, които по никакъв начин не можеш да ги омилостивиш, но те са предмет на друга тема...



Тема Re: Най-големият кошмар на Скорпионите [re: Franny Glass]  
Автор ckopпинa™Модератор (blackS™)
Публикувано08.02.05 02:14



*




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.