Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:11 02.07.24 
Фен клубове
   >> Скорпиони и мистика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема масов негативизъм и отвръщение към скорпионитенови  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано16.12.04 16:32



защо според вас;) обикновената душица...изпада в завистен колапс(баси сравненийцето) пред ранимият чудотворец - скорпион



Тема Re: масов негативизъм и отвръщение към скорпионитенови [re: NUT]  
Автор Dark Mind (in love)
Публикувано16.12.04 16:40



Т'ва са предразсъдъци, ама не рядко ме дразнят стабилно като завъзкликат "Ау, скорпион!". Сякаш ще рипна и ще ги изкормя на момента. Но е забавлително, когато те карат да се чувстваш като килър-психопат.



Тема според мен е нещо повече...нови [re: Dark Mind]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано16.12.04 16:59



от предрасъдък!
по скоро мисловна мутация;) - не може доказан индивид(т.е. заслужил ценза) да се ограничава...само с неизяснен "апаш"



Тема Re: масов негативизъм и отвръщение към скорпионитенови [re: Dark Mind]  
Автор Ckopпиoнka™ (blackS™)
Публикувано16.12.04 17:00



Мен също ме дразни факта като някой чак толкова много ги превъзхожда, и какво от това че е скорпион ...ха да не е 100кила, работата е там, че по някога хората не си мерат приказките, и като изтъкне на яве че, е скорпион, и че едва ли не света се върти около него, е...баси как искаш да няма масов негативизъм, или отвръщение:) Аз самата съм скорпион, е.и? скорпионски ник си имам ама не ги приемам така нещата, не се заяждам или превъзнасям ... просто съм си фенка на скорпитата...това е:)

Вашето въображение,това е вашият свят


Тема скорпионите neпревъзхождат никого!нови [re: Ckopпиoнka™]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано16.12.04 17:10



проблема май е в тоталното откровение което стресира мизерните душички(дори и скорпиат)



Тема Re: масов негативизъм и отвръщение към скорпионитенови [re: Ckopпиoнka™]  
Автор Dark Mind (in love)
Публикувано16.12.04 17:29



Мен ако питаш, така заявената зодиакална принадлежност, си е един вид предупреждение "Видиш ли, аз съм мноу опасен, така че внимавай какво и как ще дрънкаш занапред!". Обичаме да се правим на страшни, си мисля аз. И негативната реакция, за скорпиона си е направо ласкателство, отколкото ако народът възкликва "Ау, ама вие сте такива добри душици!".

Но това е лично мнение, базирано на познати и себе си, така че не ангажирам никого с него. Честно казано, познавам скорпиони, към които не само че питая отвращение, ами и бих утрепала с радост. Може би, защото в тях виждам собствените си негативни качества.



Тема Re: скорпионите neпревъзхождат никого!нови [re: NUT]  
Автор Ckopпиoнka™ (blackS™)
Публикувано16.12.04 17:30



откровение, ами именно за това става въпрос:) Не секи си признае... задните мислички...ако си каже моменталически става пълен глупак пред другите, абе комплекси ..това е друга тема вече.

С такъв имидж са повечето скорпиони, за сметка на другите където си врът гагите де слънце не... да продължавам ли? хеех и роман мога да изпиша за тях.


Вашето въображение,това е вашият свят


Тема Re: масов негативизъм и отвръщение към скорпионитенови [re: Dark Mind]  
Автор Ckopпиoнka™ (blackS™)
Публикувано16.12.04 17:35



ами да можеш да си го интерпретираш по много начини, :) Дали предупреждение, или виж ме аз съм скорпион а ти неси... и от сорта, абе секи си има лично мнение, а защо пък да не е просто и чиста любов към тях без никви такива велики мисли:)
и на мен ми се е случвало, да вида скорпион който моменталически ми идва да го прасна с нещо..зависи от гледната точка, определено колко по-не му оръщаш внимание толкова по го размазваш,

Вашето въображение,това е вашият свят


Тема Re: скорпионите neпревъзхождат никого!нови [re: NUT]  
Автор Dark Mind (in love)
Публикувано16.12.04 17:36



А това пък нашето "откровение", доста често си е просто липса на такт.



Тема Re: масов негативизъм и отвръщение към скорпионите [re: Ckopпиoнka™]  
Автор Dark Mind (in love)
Публикувано16.12.04 17:39



Това с необръщането на внимание е абсолютно, ама стопроцентово вярно! Изкарва извън релси.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.