Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:08 22.05.24 
Фен клубове
   >> Скорпиони и мистика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Скорпионовите депресии  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано08.12.04 00:30



Здравейте мили скорпиончета!

Този песимизъм и тъгa, които ме връхлитат, не знам как да ги преодолея.
Мисля, че ключът е в насочване на енергията, имаме огромно количество енергия, можем да направим всичко с нея, включително и да се самоизяждаме и самоизмъчваме. И в тези състояния смъртта ни е по-близък събеседник от живота.

Скорпита, изпадате ли често в плутонови дупки? Поне аз винаги сам считала, че това идва от скорпиона ми. Не мислете, че се оставям на течението. По принцип окултизма /най-общо казано/ осмисля живота ми, но може би не винаги достатъчно.

Чувствали ли сте в живота си разрушителната сила на Плутон, има ли такава според вас?
Майка ми, която е рак и все се сдушва със скорпиони ми е казвала, че са много мрачни /и прикрити/, това и е правило впечатление от общуването и с доста скорпиони.






Тема Re: Скорпионовите депресиинови [re: amrta]  
Автор the_dude_78™ (Trash Talker)
Публикувано08.12.04 09:21



мрачни хмм, може би
но това не означава, че не изпитваме радост от живота

а депресии може да се получат, поради липса на цели, достойни за усилията ни

The One You Love To Hate


Тема Re: Скорпионовите депресиинови [re: amrta]  
Автор P_Kolev (Analog Man)
Публикувано08.12.04 10:21



Това с дупките на скорпионската душа е много интересно. Забелязал съм, че при мен се появяват след като съм преодолял нещо важно, и след това липсва дразнение :)

С други думи съм установил, че за да не влизам в депресии трябва постоянно да имам дразнител.

От друга страна съм много благодарен на депресиите, защото според мен носят силно креативно начало (поне при мен де). Някой от най-добрите ми идеи са се родили така.



Тема Re: Скорпионовите депресиинови [re: amrta]  
Автор AnnKlein™ (crazy*)
Публикувано08.12.04 18:04



здр,
темата ти е много интересна и мисля че голям брой от нас са се зблъсквали с такива моменти, лично за себе си бих казала, определено съм изпадала в плутонови дупки след като той е една от управляващите ми планети то е неизбежхо да я подминеш:)
Що се отнася до окултизма , наистина ме зарежда с позитивна енергия , и помага да се отегля , възмогна тези състояния.
трудно изпадам в депресии, негативноста ми е непозната, но може би до извесна степен съм си песимистка за което трудно си признавам.
Да според мен разрушителна сила на плутон има, както и съзидателна така и разрушителна.

Светът на вашето въображение - това е Вашият свят


Тема Re: Скорпионовите депресиинови [re: amrta]  
Авторckopпиoнka (Нерегистриран)
Публикувано08.12.04 19:57



депресии ли? Кой каза ?
Няма такова нещо, плутонови дупки има само ако луната ти е в съвпад и в тригон с плутон. А това е малко вероятно !!!



Тема Re: Скорпионовите депресиинови [re: ckopпиoнka]  
АвторBълчицa (Нерегистриран)
Публикувано20.12.04 22:31



Здрасти на всички съвсем случайно попаднах на този форум , и съвпедени - и аз съм скорпион . Признавам , че имам нескрит интерес към зодиите и начина , по който влият на човека , или по точно на характерът му . И определено съм на мнение че скорпионите са една доста страстна и същевременно студена зодия , която един вид е предразположена да се справя доста умело с житейските проблеми . А за депресийте , това е второто ми аз , изпадам често в депресии , но благодарение на тях , съумявам да преценя грешките си и да ги предотвратя в бъдеще , и както е характерно за зодията , нещата остават вътре в мен , прикриват се , потулват се зад една усмивка ... Незнам може би ще прозвучи доста странно , дори може би и изказването ми ще бъде упреквано , което е съвсем нормално , но според мен, по мой наблюдения , хората който са зодия Скорпион , са предраположени към депресии и усамотение , това ни прави по силни и по - уверени в самите нас :))))



Тема Re: Скорпионовите депресиинови [re: amrta]  
Автор Chochko :) (burzopodvijen)
Публикувано21.12.04 14:21



Naprimer kogato se pochuvstvam predadena ot chovek, koito e zaemal purvostepenno miasto v moia jivot, sum sklonna da izpadna v depresia... tova e edno mrachno nastroenie, koeto se propiva v cialoto mi sushtestvo.. bliasukut v ochite mi ugasva... mojesh da vidish samo tleeshta tuga ili gnevni plamucheta,... chuvstvoto na sebeomraza me prevzema... I stranno, no kato che li zapochvash da izpitvash niakakvo izvrateno udovolstvie ot svoeto samobichuvane i padenie, do koeto stigash, izkachvaiki se po sklona na Sudbovnia vruh...

Poniakoga v tezi mi depresii se rajdat nai-dobrite mi idei... poniakoga prosto me obzema melanholiata i jelanieto da izbiagam, da izchezna niakude, otchaianoto brodene na ranenia hishtnik v kletkata i na samotnia mi prizrak sred senkite...

Ne mi se sluchva tvurde chesto, no p uk kato mi se sluchi.... durji dosta dulgo.

Tuk otbeliazvam, che malkite periodchetas na dusheven menzis izobshto ne vlizat v kategoria depresia i te sa zaduljitelen element, za da mi e intertesno

Tova e Chochko - spermatozoid No185 miliona, 213 hiliadi, 787


Тема Re: Скорпионовите депресиинови [re: amrta]  
Автор CaNNiBaL (disgorge)
Публикувано22.12.04 02:20



Абе вий сте много депресирани били бре. Я се стегнете малко!



Internet Killer


Тема Re: Скорпионовите депресиинови [re: Bълчицa]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано22.12.04 20:59



Има го този момент на преосмисляне и промяна, на осъзнаване на грешките, но от друга страна и огромна загуба на енергия. Един позитивен и усмихнат човек е много по-приятен и на другите и на себе си. Но знам, че обща рецепта няма.


Защо не се регистрираш?



Тема Re: Скорпионовите депресиинови [re: amrta]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано22.12.04 21:30



Към всички - интересно ми е да ви чета, да сравнявам прилики и разлики със себе си. Любопитно ми беше доколко депресивността и черногледството са масово явление при скорпионите.

Междудругото имах период от няколко години, в които обожавах и носех само черни дрехи. Може би това е било огледало на вътрешната ми душевност.
Вие спирате ли се на определени цветове? Знам, че черното и червеното са плутонови цветове.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.