Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 30.05.24 
Фен клубове
   >> Скорпиони и мистика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Тема за Сходства м/у Зодиите  
Автор AnnKlein™ (crazy*)
Публикувано03.12.04 22:40



1.Въпроси свързани за съвметимост на зодиите и хороскопи.

Светът на вашето въображение - това е Вашият свят


Тема Re: Овен и Скорпионнови [re: AnnKlein™]  
Автор Gemar (2 Fast 2 Stroke)
Публикувано04.12.04 02:58



Сега няма да се впускам в подробности, че много ми се спи... по-нататък ще пиша кой с кого е съвместим... само ще кажа, че до себе си имам (от доста дълго време) един овен от женски пол (да ме прощава моята прекрасна любов за израза), с когото се разбираме повече от чудесно... имам в предвид - никакви дърпания, караници и др. подобни помрачаващи характерното ежедневие негативизми... тъкмо обратното - от както сме заедно (близо 2 години) не се е случвало нито един, единствен път да си повишим тон за нещо или да се скараме... Знам, че никой няма да повярва на това... но наистина е вярно. За което съм страшно много щастлив .

И двамата сме големи авантюристи и се хвърляме в предизвикателствата с главата напред. От друга страна сме 2 напълно противоположни характера... почти във всяко едно отношение... но различните полюси се привличат! Моето мнение е, че човешката половинка е тази, която е неговата противоположност... т.е. тази, която допълва липсващите в него качества... Мога да пиша много на тази тема, но май ще се отнася вече за клуб "Любов" . И... обичайте си овните... голямо богатство са за един скорпион
.

А що се отнася до приятели Скорпиони - няма да коментирам много... само ще кажа "разбират се само като се погледнат" . За любовна двойка скорпиони не знам нищо... чувал съм, че е изпепеляваща комбинация!

Все пак животът е прекрасен, като се вземе в предвид безплатната обиколка около Слънцето


Тема Re: Тема за Сходства м/у Зодиитенови [re: AnnKlein™]  
Автор Hot_ice (непознат)
Публикувано04.12.04 11:29



Та да питам и аз де ако може - обиколих тука щото всички теми, дето има дума "скорпион" . Скорпион и дева, нооо девата е с асцендент скорпион.
Питам, щото ме преследва типичното за скорпиона желание да не оставя нещо неизяснено, от чисто аналитична гледна точка, щото емоции вече май не са останали .



Тема Re: Тема за Сходства м/у Зодиитенови [re: AnnKlein™]  
Автор P_Kolev (Analog Man)
Публикувано05.12.04 10:05



По мои скромни наблюдения Скорпионите имаме следните съвместимости с другите зодии (по 6-то балната система) :

Овен - 4
Телец - 4
Близнаци - 2 (със секс 3)
Рак - 5 и половина
Лъв - 4
Дева - 3 и половина
Везни - 2 (със или без секс)
Скорпион - 4
Стрелец - 4
Козирог - 3 и половина
Водолей - 4
Риби - 5 и половина



Тема Re: Тема за Сходства м/у Зодиитенови [re: AnnKlein™]  
Авторkleo (Нерегистриран)
Публикувано05.12.04 13:12



a kakvo 6te kajete za shodstvoto mejdu jena luv i myj vodolei,ili mejdu lyv i rak?kakvi sa perspektivite na takiva syuzi?



Тема Re: Тема за Сходства м/у Зодиитенови [re: kleo]  
Автор AnnKlein™ (crazy*)
Публикувано05.12.04 19:45



zdr,
Не мога много да кажа ...тъй като нещата зависят от асцендента и на двамата, Нали знаеш че в астрото асцендента играе по- зна4ителна роля от колкото самата зодия, има аспекти . планети . всичко това трябва да се изчисли за да ти се даде по- точен отговор:)
Но като цяло бих казала тенденции за за съвместимост ..като връзка няма много, друг е въпроса ..кой какво е в действителност
Лъв и Рак,.. виж тук вече нещата вървят ок:)

Светът на вашето въображение - това е Вашият свят


Тема Re: Тема за Сходства м/у Зодиитенови [re: AnnKlein™]  
Авторkleo (Нерегистриран)
Публикувано05.12.04 20:48



ami stava vupros za jena luv,sus su6tiq ascedent,i muj vodolei s ascedent bliznaci,a za raka,ne znaq..;(



Тема Re: Тема за Сходства м/у Зодиитенови [re: kleo]  
Автор AnnKlein™ (crazy*)
Публикувано05.12.04 22:08



въпросът ти не е конкретизиран. Какво по точно те интересува...??
Като съвместимост или обща характеристика на всяка по отделно?
За жена лъв с асцендент лъв бих казала че са са доста трудни, и манипулативни личности, те винаги искат да са центара на вниманието.
, това е общи наблюдения, друг е въпроса колко се понясят скорпион и лъв

Светът на вашето въображение - това е Вашият свят


Тема Re: Тема за Сходства м/у Зодиитенови [re: AnnKlein™]  
Автор Tomoe (аниме гуру)
Публикувано06.12.04 01:24



Добре, ама какво точно означава това с асцендента? Примерно, аз съм Скорпион с асцендент Водолей. Това означава ли, че мога да имам успех с други Водолеи, или пък че ще имам успех с тези, които са съвместими с Водолеи?

Saint Seiya Tenkai

Тема Re: Тема за Сходства м/у Зодиитенови [re: Tomoe]  
Автор Mistiqe ()
Публикувано06.12.04 01:28



щом си с асц. водолей ,напълно възможно е да те привличат хора с асц. лъв и десц. водолей.
твоя десцендент е лъв -та затова,виж си марс ,венера




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.