Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:20 19.06.24 
Фен клубове
   >> Скорпиони и мистика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема оригинална ZetaOS на половин ценанови  
Авторxsmind (Нерегистриран)
Публикувано06.02.04 15:21



След известни преговори с YellowTAB, се оказа възможно да се закупят ограничено количество ZetaOS на половин цена. Съвсем легално, след като обясних, колко ми е заплатата и др. неща за тук хората се съгласиха да свалят цената.
Ако има заинтересовани, моля да ми пишат на excessmind@lycos.com.
Ако пък има някой, който е навит да става разпространител също мога да го свържа.



Тема Re: оригинална ZetaOS на половин ценанови [re: xsmind]  
Авторnew (Нерегистриран)
Публикувано09.02.04 09:48



Гвориш за новия RC2 ?



Тема Re: оригинална ZetaOS на половин ценанови [re: new]  
Авторxsmind (Нерегистриран)
Публикувано09.02.04 14:04



Не съм говорил, конкретно за версия, предполагам че за новата са ми писали. След като ще им ставаш легален потребител, едва ли ще са на сметка да ти дават стара версия.



Тема Re: оригинална ZetaOS на половин цена [re: xsmind]  
Автор MadMax2OOOМодератор (непукист)
Публикувано09.02.04 22:42



И кой будала ще даде 45 евро ( тоест половината цена на Delixe версията )? Аз няма да съм. Пак е много за такава операционна система. Плюс това ми дават с нея един куп комерсиални боклуци, от които нямам нужда. Не, благодаря. Ще чакам OpenBeOS.

Мълчанието е злато, но ние не сме алчни, особено аз!

Редактирано от MadMax2OOO на 09.02.04 22:47.



Тема Re: оригинална ZetaOS на половин ценанови [re: MadMax2OOO]  
Авторxsmind (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 13:13



След като видях РЦ1...... и аз се чудя вече кой ще даде пари за да си купи Dano версията, която има отдавна.
А за Open Be има да чаакаш.



Тема Re: оригинална ZetaOS на половин ценанови [re: xsmind]  
Автор MadMax2OOOМодератор (непукист)
Публикувано10.02.04 13:57



Щом трябва.

Мълчанието е злато, но ние не сме алчни, особено аз!


Тема Re: оригинална ZetaOS на половин ценанови [re: MadMax2OOO]  
Автор Tuonela (void)
Публикувано11.02.04 10:24



Все пак не чакаме животоспасяващи лекарства, нали? От моята гледна точка BeOS си беше нещо като малко хоби, а не Операционната_система_с_която_си_изкарвам_хляба_ или_си_правя_курсовите_работи_за_МЕИ-то
Така че аз също ще почакам. Е, ако бях германец примерно сигурно нямаше да ми е никакъв проблем да извадя 100 евро и щях да си купя това украсено Дано, ама не съм и не бих дал и 1/2 пари за нещо, което дори няма _пълноценен_ браузър написан специално за него. Все пак евала ти xsmind , че си говорил с тея от yT, ако в (далечното) бъдеще излезе нещо по-качествено от тях може и да се възползваме. Аз лично за сега смятам да продължа да си играя с XandrOS.
Поздрави на всички BeOS фенове!

Единство и Сила!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.