Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:26 02.07.24 
Фен клубове
   >> Скорпиони и мистика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Jivi li ste, ve-e-e-e... Malko question-i :o)  
Автор Kalin_M (I'll be back!)
Публикувано25.12.02 09:49



Taka-a-a...
Problem s Personal Edition i Duron-ska systema... Samo se restartira i vaob6te ne ebava da zahape! Stava vapros za nova instalaciq, a ne za ve4e rabotila s Intelski prozi... Danoto mi e ECS K7S5A sas SiS735 4ipset.
A ina4e me interesuvat linkove za darpane na OpenBeOS ili Zeta.
Ako o6te ste jivi i mardate moje da pomognete. 10x

And Marry Christmas ! ! !

Y-e-e-e-a-a-a-h...


Тема Re: Jivi li ste, ve-e-e-e... Malko question-i :o)нови [re: Kalin_M]  
Автор Tuonela (void)
Публикувано26.12.02 19:51



Има живи много ясно бре. Тва за Duron-а да не те учудва. BeOS не тръгва туко така на новите процесори. Трябва специален пач за ядрото - такива ги има и за Athlon и за Pentium 4. Най-добре си изтегли от BeBits последната версия на BeOS Max Edition - тя върви и с двата пача. Другият проблем, който може да възникне е с видеокартата. Примерно ако е по-нова от GF3 ще можеш да подкараш Бе само в черно-бял режим.
Що се отнася до OpenBeOS i Zeta - и двете не са готови, за Zeta много не се знае на каде са, май имат бета версия, която още не е пусната ( а и това ще е комерсиален продукт), а що се отнася до OpenBeOS, то там може да се каже, че са стигнали до под кривата круша.

Редактирано от Tuonela на 26.12.02 19:54.



Тема Nqkoi da go prodava na CD...нови [re: Tuonela]  
Автор Kalin_M (I'll be back!)
Публикувано30.12.02 20:03



... tozi MaxEdition?
Ne mi se darpa! Ako ima nqkoi ot Plovdiv neka se obadi, plz!

Y-e-e-e-a-a-a-h...


Тема Re: Nqkoi da go prodava na CD...нови [re: Kalin_M]  
Автор MadMax2OOOМодератор (непукист)
Публикувано31.12.02 13:16



Ееее, ти какво, искаш с трици мишки ли да ловиш?

MadMax2K


Тема Bravo, be, otvorko...нови [re: MadMax2OOO]  
Автор Kalin_M (I'll be back!)
Публикувано31.12.02 13:48



Ti kvo - distributor li si stanal?
Ili ne ti e qsna konzepziqta za bezplatno razprostranqemiq software?
Da ti kaja hi4 ne sam umrql za BeOS-a, no mi e interesno dokade stigna i kvo novo pri nego. Ne mi se darpat 250Mb za nema-ni6to i zatova kazvam qsno i to4no - ako ima nqkoi plovdiv4anin deto go e izdarpal i ima jelanie da mi go drasne na edin disk - 10x! Ako nqma - jalko za BeOS-a, 6toto tova ne e komuna, a ne6tasten opit da se prodava ne6to deto e bezplatno.
Ina4e tozi post ti go pi6a ot Mandrake 8.2, predniq be6e ot WinXP - i dvete si prieha novoto mi dano i prozesor bez griji, a BeOS-a umrq. Jalko 4e edna perspektivna OS si zamina!
Jalko i za komunata, 4e e palna s hora deto ot bezplatnoto iskat da pravqt pari!

Y-e-e-e-a-a-a-h...


Тема Re: Bravo, be, otvorko...нови [re: Kalin_M]  
Автор Tuonela (void)
Публикувано01.01.03 20:50



E sega na moda ne sa BeOS-, a narko komunite, ne 4e nas tova ni kasae. Po-skoro sled tezi praznici da napravim edna iztrezvitelna komuna



Тема Re: Bravo, be, otvorko...нови [re: Kalin_M]  
Автор MadMax2OOOМодератор (непукист)
Публикувано03.01.03 09:53



Не бе, аз майтап си правя, пък ти се хващаш

MadMax2K


Тема Re: Bravo, be, otvorko...нови [re: MadMax2OOO]  
Автор Tuonela (void)
Публикувано03.01.03 11:04



Абе лафа не беше ли "с трици маймуни..."?



Тема Re: Bravo, be...нови [re: MadMax2OOO]  
Автор Kalin_M (I'll be back!)
Публикувано04.01.03 21:36



Ami nervq se ne6to...
Molbata si ostava - ako nqkoi moje da go vratne na CD i da mi go metne s nalojen platej ili ne6to podobno...



bye!

Y-e-e-e-a-a-a-h...


Тема Re: Bravo, be...нови [re: Kalin_M]  
Автор bezobraznia (игривко...)
Публикувано11.01.03 05:06



za MAX2 editiona - NEGO TEGLI , ako imash P4

az sym s P4 i tozi edition iavno e pisan ot hora koito rabotiat na AMD ... :( za syjalenie shtoto inache e mnogo dobyr max2 ... ...
sled niakolko reinstala i poizbirane na novite komponenti uspiah da go zaredia i si ima podobrenia ., no ne sa 4ak tolkova pove4e ot prednia edition za koito te syvetvam da sljish - BeOS Development Edition 1
dosta e dobyr i ako ti triabva patch za durona , prosto si go slagash zaedno s dev.edit. na boot-vashto CD i si4ko e OK ...
to tova za tricite si e viarno ... ne moje si4ko nagotovo ... a i az sym stignal do izvoda, 4e neshto trygva samo kogato ry4no si go confignesh.
tova e .
bye
p.s a ako vse oshte iskashda se probvash namax2 edit.., to drasni mi beleshka i az shte t otgovoria za dati go zapsha, ok? ot ruse sym btw.
:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.