Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:55 24.06.24 
Фен клубове
   >> Скорпиони и мистика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Vapros za bade6teto na BeOS...  
Автор Kalin_M (I'll be back!)
Публикувано19.08.01 22:13



Ako q sprat naistina 6te e kofti...
Nezavisimo dali q haresvam ili ne BeOS e nqkakva alternativa i trqbva da q ima!

Interesen e oba4e vaprosat dali ako q sprat Dir.bg 6te zakrie tozi i bez tova ne mnogo pose6tavan club, i ako stane taka, kakvo 6te pravi MadMax - tolkova se bori da stane moderator...

4etete predi da e iztril i tova mnenie...

Y-e-e-e-a-a-a-h...


Тема Re: Vapros za bade6teto na BeOS...нови [re: Kalin_M]  
Автор MadMax2OOOМодератор (непукист)
Публикувано20.08.01 16:14



Първо, не съм се натискал за този пост. Предложих да изберем модератор, предложих кандидати ( както и всеки можеше да предложи ) и ме избраха. Колкото до посещаемостта на клуба, помисли си колко потребители на Windows има в България, колко на Linux и колко на BeOS? BeOS все още не е особено популярна в България, но това не значи, че не трябва да не й се обръща внимание. Наскоро даже видях една разработка на руснаци - Windows-съвместима операционна система. Не съм я пробвал още, но изглежда много обещаващо и най-вече струва само 5 $. Адреса е

. Пък и дори да затворят клуба, не е болка за умиране. Пък и с риск да се повторя, тази твоя тема няма почти нищо общо с клуба.

MadMax 2K

Редактирано от MadMax2OOO на 20.08.01 16:17.



Тема BedOSнови [re: MadMax2OOO]  
АвторUserX (Нерегистриран)
Публикувано27.08.01 13:44



Mnogo interesna OS e towa:))) Sega sym s neq. Toku-shto q instalirah. Za sega mnogo me kefi. Utre shte napisha za wpechatleniqta si. Daje i windowskoto ICQ si kachih weche



Тема Re: BedOSнови [re: UserX]  
Авторnity (Нерегистриран)
Публикувано27.08.01 16:57



daaaa i az q probvah
mnooogo e gotina, sashto tolkova krasivo zabiva ;)))))



Тема Re: BedOSнови [re: nity]  
АвторUserX (Нерегистриран)
Публикувано27.08.01 23:11



Bre???
Pri men se dyrji perfektno. Nqkolko pyti probwah da q zabiq.. i ne uspqh.



Тема Re: BedOSнови [re: UserX]  
Автор MadMax2OOOМодератор (непукист)
Публикувано28.08.01 01:24



Щом е базирана на Windows се очаква да забива

MadMax 2K


Тема Re: BedOS rewuнови [re: MadMax2OOO]  
АвторUserX (Нерегистриран)
Публикувано28.08.01 16:24



Weche moga da dam po-obektiwno mnenie. Ot kakto si kachih BedOS ne sym sipral PC-to si. Do sega ne samo ne e zabiwala, a dori ne mi e dala i sybshtenie za greshka.
Predi nakolko chasa narochno se opitah da q zabiq. Pusnah si DivX film, polse winamp, sled nego sohte nqkolko programki, 15 IE i 10 Netacape, slojih i w CD-roma odraskano CD, koeto ne se chete i nakarah explorera da go otwori. Ne me iznedada fakta che ne blokira BedOS, a towa che winamp prodylji da swiri... posle pusnah i video capture ( BedOS sama mi detktna i video kamerata) i togwa naistina
" zamryzna" za okolko 20 sec. no se oprawi. Daje i grashka ne mi dade. Poweche ot 24h. syw weche bez reset. Ako shtete mi wqrwayte... ako se dyrji taka oshte dwe sedimci shte q nareka DreamOS. Tazi OS e naistna bazirana na Windows, no neka ne zabrawim fakta, che ne e prawena ot Micro$oft ;). Inache dosta napodobqwa Win. Ima i nqkoi systeshweni razliki, razbira se. W nachaloto si misleh, che po nqkakyw nachin e zawisnima ot Windoze, tz. ne moje bez nego. Togawa reshih sam da se ubedq.
Iztrih win-a. BedOS si prodylji da bachka. W saita im pishe, che e byrza kolkoto 95, no ne sa prawi, malko po-byrza e. Dori i grafichnite sredi pod Linux sa po-tromawi. Bih srwanil stabilnostta na BedOS s QNX. Ne znam tochno kwo i kak sa butali bratushkite, no sa go izpipali dobre. Intersnoto e che kernela wse pak e windowski. Chudno mi e M$ kak do sega weche ne sa zaweli nqkoe delo, zashtoto powecheto neshata naprawo sa otradnati ot Windows.



Тема Re: BedOS rewuнови [re: UserX]  
Авторnity (Нерегистриран)
Публикувано28.08.01 16:51



mnogo darveno mi izglejda ( sviknah s vida na w2000 i sega daje 98-cata mi izgljda kofti ;((((. a po povod Bedos-a po vreme na instalaciqta na modema, poneje si e softueren ne o4akvah 4e shte sa instalira kakto trqbva kakto si i stana v deistvitelnost poiska mi nqkav cab file ot instalaciqta na win95 koito taka i ne namerih no kakto i da e dadoh natatuk, pri instalaciqta na zvuka neshtata ne protekoha sushto tolkova dobre-po na4alo driverite s koito razpolagam si zabivat na 95-ca - ei tuka mi zabi bedos-a (vapros: na bazata na 95 li e praveno tva 4ydo)
a za programite ne mojah da vidq sashtestvena razlika v barzodeistvie ili stabilnost tai kato nqmah vazmojnost za po golemi nabludenmiq

kakto i da e ako q pipnat malko otkam interface... xmmmm



Тема Ole-e-e-e...нови [re: nity]  
Автор Kalin_M (I'll be back!)
Публикувано30.08.01 22:49



Pi4, ti si qven primer za tap user - slaga6 kofti driveri na 6iban zalturski proizvoditel i vika6 - Ei, OS-a zabi, mnogo kofti OS...
Ina4e napravo me nadahahte...
Interesno koi prilozeniq za Win varvqt na BedOS?!?
Varvqt li i tezi, bazirani na ActiveDesktop(EZCDCreator4 napr.)?
...

Y-e-e-e-a-a-a-h...


Тема krivo par4eнови [re: Kalin_M]  
Авторnity (Нерегистриран)
Публикувано31.08.01 10:02



po4nah da obqsnavam vav vrazka s po gore kadeto kazah 4e zabiva da ne ostanat horata s pogreshno vpe4atlenie 4e zabiva pri normalna rabota, a puk za driverite mi na cd-to ot proizvoditelq, pishe 4e sa prednazna4eni za 95 , o4akva se 4e sa testvani za savmestimost, ama si ba4kat samo i edinstveno na 98, sled tova za tupiq user se ambicirah i probvah i drugi driveri ama pak zabiva sigurno pri mene ima nqkva hard. nesavmestimost
A i oshte neshto, ostavam s vpe4atlenie 4e samo si 4eshesh ezika ;))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.