Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:48 11.06.24 
Фен клубове
   >> Скорпиони и мистика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Skoro sait za BeOS na bylgarskiнови  
Автор MadMax2OOOМодератор (BeOS фен)
Публикувано24.07.01 15:05



Zapo4nah da pravq saita za BeOS. Predvijdam tam da ima dokumentaciq na bylgarski i resheniq na problemi, koito interesuvat fenovete na BeOS. Tyrsq si oba4e dobyr host. Q kajete edno dobro mqsto za bezplaten host, plz

MadMax 2K


Тема Re: Skoro sait za BeOS na bylgarskiнови [re: MadMax2OOO]  
АвторSelskiq ldiot (Нерегистриран)
Публикувано24.07.01 17:15



Slagai go na hit.bg no ako iskash da slagash cgi scriptove - tam ne davat.
Edin sait koito podurja perl e www.virtualave.net. - mojesh samo scriptovete da si startirash ottam. No puk si mislq che nqkoi ot adminite moje da ti pusne malko mqsto.
Samo nedei na free.techno-link.com



Тема Re: Skoro sait za BeOS na bylgarskiнови [re: MadMax2OOO]  
Автор Kalin_M (I'll be back!)
Публикувано24.07.01 22:07



Spored men hit.bg stana mnogo baven naposledak.
Mnogo hora hvalqt www.f2s.com, no i toy ne e mnogo barz. Za smetka na tova dava vsi4ko, dori i baza danni...



...


Тема Re: Skoro sait za BeOS na bylgarskiнови [re: MadMax2OOO]  
Автор MadMax2OOOМодератор (BeOS фен)
Публикувано25.07.01 00:59



Пробвах Hit-а, не е чак толкова бавен и реших да се установя там. Можете да видите предварителния изглед на страницата

. Между другото на Hit-а има още един сайт за BeOS - beos.hit.bg Абе някой да знае кои го прави?

MadMax 2K

Тема Re: Skoro sait za BeOS na bylgarskiнови [re: MadMax2OOO]  
Автор MadMax2OOOМодератор (BeOS фен)
Публикувано01.08.01 09:49



Saita mi e po4ti gotov. Utre shte go upload-na. Dobavih oshte nqkolko sekcii. Imam oba4e edin problem. Pod NetPositive vyrvi bez problem, oba4e pod Opera ima problem s enkodinga. Ne shte i ne shte da go pokazva teksta. Nqkoi znae li shto taka?

MadMax 2K

Редактирано от MadMax2OOO на 01.08.01 09:56.



Тема Re: Skoro sait za BeOS na bylgarskiнови [re: MadMax2OOO]  
АвторCeлckия идиoт (Нерегистриран)
Публикувано01.08.01 14:20



Аз погледнах сайта с Опера 5 за Линукс - не забелязах никакви проблеми с енкодинга - ти с Опера под ВЕОS ли имаш проблемите - защото Опера-та за БЕОС така и не мога да ползвам кирилица с нея и не изглежда както съм свикнал в Линукс - къде е window toolbara ???
A NetPositive не ми върши работа - много неща му липсват - например забелязал ли си колко зле показва клубовете ???
Моцилла - добре ама много тромава под БЕОС !!!!



Тема Re: Skoro sait za BeOS na bylgarskiнови [re: Ceлckия идиoт]  
Автор MadMax2OOOМодератор (непукист)
Публикувано02.08.01 22:01



Може да се ползва кирилица. Трябва да смениш шритовете й с кирилизирани такива. И въпреки това пак бърка енкодингите. Но с нея съм отварял доста български сайтове и това ме навежда на мисълта, че проблема е само когато разглеждаш страници локално и то страници, правени под Winboze.

MadMax 2K


Тема Re: Skoro sait za BeOS na bylgarskiнови [re: MadMax2OOO]  
АвторSelskiq ldiot (Нерегистриран)
Публикувано02.08.01 23:01



абе не знам - причината може да е че е твърде ранна версия на опера - все пак под линукс е 5 и няма никакви проблеми с енкодинг.дано да ускорят разработката за БеОС. И дано NetPositive стане пълноценен браузер.Това ме спира да ползвам БеОС за ровене в интернет по-често.
A mnenieto ti za Moцила-та за БеОС какво ти е?
И продължавай да развиваш сайта !
A това че БЕ смятат да спират разработката наскоро го четох , но имало голяма вероятност да я пуснат като OpenSource , което ще е много добре



Тема Re: Skoro sait za BeOS na bylgarski [re: Selskiq ldiot]  
Автор MadMax2OOOМодератор (непукист)
Публикувано03.08.01 11:50



Mozillata ne sym q probval oshte. Ne znam kak raboti. Vse pak sigurno ot tromavostta shte se opravi s malko pove4e RAM. Az imam 128, spored mene bi trqbvalo da e dostaty4no. No vse pak tova zavisi i ot napraviqta, kak sa go napravili.

MadMax 2K


Тема Re: Skoro sait za BeOS na bylgarskiнови [re: MadMax2OOO]  
АвторPimpf (Нерегистриран)
Публикувано31.08.01 19:02



Hej! Pich! Malko si malyk wijdam oshte - bos edin vid, no ne towa mi e misylta. Zanimawah se s BeOS ot versia 4.0 /btw mislq po-dobra ot 5.0/ i izwestno wreme prakarah w pisane na prilojeniq. Daje publikuwah edin dictionary English-BG. Tova e edna mnogo dobra OS, no... W sweta na software /powqrwaj mi nishto neznaesh za nego/ ka4estwoto na produkta ne e naj-wajnoto. Po wajnoto e koi stoi zad nego. A zad BeOS stoqt dobri injeneri, no ne i ikonomisti. U4atswah aktiwno w edna polemika po net-a s nqkoi ot horata, koito q prawqt. Samite te maj neshto... ne sa mnogo entusiazirani we4e. Bih spodelil s teb najkoi po-detailni podrobnosti no neznam da kakwa stepen q poznawash... i dali izobshto pishesh pod/za neq.

Wse pak az se nadqwam za napred da ima po-golqm uspeh. No imaj predwid 4e dori Linux, zad kogoto zastanah mnogo golemi i boati kompanii, ne moje i nqma da wzeme pazara na Windows. Wse pak towa 4e ima alternatiwa e polojitelnata strana na wsi4ko towa. Nqkoga se noseha sluhowe, 4e zad SuSE sedi ne koi da e, a samite M$ - zane li 4owek...

A za site. I az mnogo iskah da naprawq takyw - http://beos.hit.bg.
No sym donikyde. Ako iskash shte ti dam password-a za tozi, dano ti da ustiskash po-dylgo. Az li4no ti pojelawam naj-iskreno uspeh.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.