Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:02 28.06.24 
Фен клубове
   >> Скорпиони и мистика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Забравете за BBUG  
Автор MadMax2OOO (BeOS фен)
Публикувано04.05.01 00:04



Дълго мислих и реших, че няма да мога да се справя със задачата, която си бях поставил, а именно да създам български сайт за BeOS. Това не го пиша за злорадство на Kalin_M. Просто няма да имам време да го поддържам. Присъединявам се към basstoon и казвам, че ако някой иска да направи такъв, ще помагам с каквото мога. Видях наскоро един руски сайт - руснаците между другото са направили страхотен BeOS портал. Можете да го видите на

. Като го видях, си помислих колко време би ми отнело да направя такъв на български и след като прецених колко е свободното ми време, реших, че тази работа не е по силите ми. Тъй че ако някой има достатъчно свободно време и се заеме с тази работа, аз съм насреща за помощ. Между другото на има добра документация за начинаещи и локализирани програми на руски език, така че си заслужава да се посети.

MadMax 2K

Тема E-e-e-eh...нови [re: MadMax2OOO]  
Автор Kalin_M (постоянен)
Публикувано06.05.01 22:57



Ne6to ne si me razbral...
Poslednoto ne6to koeto ti bqh pisal e 4e ako napravi6 sait s udovolstvie 6te go razgledam, a tova go pisah savsem seriozno!
Az imam sa6tite problemi s moq 'portal' - ne moga sam da go poddarzam, a ne moga i da namerq dostata4no naviti hora... Kofti, no v BG horata hi4 ne shva6tat 4e 1vo trebe da investira6 vreme, usiliq, idei i sarze i posle da tarsi6 uspeha i parite...
M/u drugoto az sam malak OS-insperimentator i ot izvestno vreme imam i BeOS 5.0.1 i podgotvqm malko ese s vpe4atleniq i vaprosi za vas(ot cluba :o)
Ina4e vse o6te mnenieto mi e 4e za BeOS nqma profesionalen multimedien, grafi4en i audio soft i zatova prodalzavam da si var6a rabotata pod win. Tova ne pravi Be-to lo6a OS - pravi q ne osobeno izpolzvaema, no po-konkretno kato si napi6a vsi4ko...
Az o6te ne sam se otkazal ot muzikalniq portal - ne se otkazvai i ti ot tvoqta ideq :)

- Музикален портал!
! ! ! В РЕМОНТ ! ! !


Тема Re: E-e-e-eh...нови [re: Kalin_M]  
Автор MadMax2OOO (BeOS фен)
Публикувано07.05.01 12:56



Май определено не съм те разбрал. Извинявай. Но както и да е. Няма да мога да се справя сам с тази работа, особено сега, когато съм се заел с превода на BeOS User's Guide. Ще ми се да съм такъв оптимист като тебе, но не мисля, че ще мога да работя и по двете едновременно. От друга страна, ако преведа BeOS User's Guide, мога да го сложа на сайта и това да е един вид началото на сайта. Но както казват руснаците "Ще поживеем, ще видим"

MadMax 2K



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.