Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:05 25.04.24 
Религия и мистика
   >> Велики личности
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема "....не съм и от Земята"-Учителят  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано25.05.01 21:21



"Не спадам към никоя църква,към никоя партия,организация,към никой народ,защото не съм от Земята."А от къде си ?" От Слънцето съм и отивам към него.
Под слънце, разбирам онзи възвишен и разумен живот.В мен всяка мисъл и желание е претеглено.За мен най голямия позор е, да излъжа с нещо някого.
Зарази мен не желая никого да пострада."

Учителя казва и Мулето ще го пише много пъти , ама много пъти....:"Тук съм , за да ви науча да не ви лъжат повече."
И веднага го свързвам с това, горното...не съм от църква, организация , народ,....ЗАЩО?
Защото всеки "народ", "църква" и "организация" са лъжовни...и позор е това, някой да се хваща на тези лъжи.
"Аз съм християнин!"-позор е ...лъжа е!
"Аз съм Българин!"...дрън дрън...позор е , лъжа е!
Имам паспорт, че съм българин! И кравата има паспорт,че е крава,.... а ти по какво се отличаваш от нея?
Аз съм от Земята....!- Ама глупости бе....ТУК СИ ЗАТОЧЕН за да се учиш.
"И сътвори Бог човека, мъж и жена ги сътвори."-къде пише на коя точно Земя е сътворен Човека?
Дали на тази плането , или на друга Земя?
На друга планета?
Дали тази Библия, в която вярвате, е ......писана за тази или за друга Земя?
Днес , качих на стоп един "вярващ"...и го докарах до лудост.../смея се/, всъщност ...до ярост го докарах...и той най накрая слезе и ...напусна колата, по пътя.
Защо?
Защото хората вярват в лъжи...защото и хората са "лъжи"...
Ама как вярват на лъжите, захапали ги като шарани на кука....ха ха ха
И сътвори Бог Човека, а не "хората".... и Човекът беше един единствен, както и Бог е един единствен и безсмъртен...а хората ...са тълпа...и никога не са "един единствен", те са множество и постоянно умират...капят като листа наесен....ха ха ха .
"Не съм от Земята."
Какво означава това?
Какво бе деца на Бога...заточени тук, забравили произхода си, забравили това, което сте и ...повярвали на лъжи и измами.
УУУУХ...бе Деца на Бога...събудете се бе....
Събудете се...спомнете си от къде идвате и къде отивате ....
"И елате и ме последвайте, братя мои!"- ви е призовавал и Иисус.
Всеки Учител/ с голяма буква/ те учи, да бъдеш себе си, да си спомниш кой си и от къде си дошъл ТУК И СЕГА.....
А всеки "учител" с малка буква е пръдльо, който прави всичко възможно да те заблуди и да му повярваш...за това че си българин, французин, семеен, дете или син, ....че си работник...и разни там дрън дрън...и вряли некипяли.
"И елате та ме последвайте!"- къде и как да го последваме....ААААА?
Заспи такива....ха ха ха ха ха ха






Тема Re: "....не съм и от Земята"-Учителятнови [re: MУЛE]  
Автор Лъчeзapнa (да бъдеш буден)
Публикувано28.05.01 14:55



Да си българин не е работата в паспорта. Всеки народ си има национален Дух... и в Турция да се родя мога да нося в себе си душевността на българина...

...ама няма значение... само леко вмъкване направих, че тука ги е хванала липсата потупванията по рамото ...

"Заради мен не желая никого да пострада." А какво е страданието? - развитие! Иисус какво казва - Мт 5:11 "Блажени сте, когато ви хулят и ви гонят, и говорят против вас лъжливо, всякакво зло заради Мене" ...


Да бъдеш буден, когато измамен светът заспива!...



Тема Re: "....не съм и от Земята"-Учителятнови [re: Лъчeзapнa]  
АвторMУЛE (Нерегистриран)
Публикувано28.05.01 20:03



Да наричаш себе си българин е УСЛОВНОСТ.
Що е това народ?
Глупости....условност, като всяка една условност.
Не ми се пише....не желая да те разубеждавам.....остани си такава каквато си.



Тема Re: "....не съм и от Земята"-Учителятнови [re: MУЛE]  
Автор Лъчeзapнa (да бъдеш буден)
Публикувано28.05.01 20:35



Всеки е някъде в стълбицата на индивидуалното развитие...
Остани си със здраве, бих казал аз .




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.