Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:10 19.05.24 
Спорт
   >> Баскетбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема НБА 2012 preseasonнови  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано12.10.12 15:25



Първия ни мачс Гризлис го изтървах, но днес съм се навил да гледам Кавс - Булс и да видим новия състав за какво иде реч. Оня ден Мохамед е направил добро мачле с дабъл-дабъл.
Иначе в лагера на Булс се появи лошата новина, че Роуз може да пропусне целия сезон и евентулно да се върне за плейофите, а уж беше напред във възстановяването. Все пак Булс би трябвало да нямат проблеми с класиране в осмицата, така, че подобре да не се рискува.



Тема Re: НБА 2012 preseasonнови [re: Balleta]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано12.10.12 20:57



Кофти за вас, без Роуз ви виждам в битката за плейофите. Иначе в мачовете в Европа, две победи за европейците - ама различен подход, европейците вече играят мачове, а отборите от НБА сега започнаха реално



Тема Re: НБА 2012 preseason - Булс - Кавснови [re: Vendome]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано13.10.12 06:17



ееее голям мач стана, на моменти имаше яко драма и плейофна обстановка

Кавс ни смачкаха 2-я куотър, когато в игра беше необиграният ни бенч - Бътлър, Нейт Робинсън, Белинели, Мохамед и Гибсън. Нейт и Белинели са в никаква форма и тепърва се приспособяват, ама да вземат да побързат. На почивката Кавс се оттеглиха с 21 точки преднина. Третия куотър тотален обрат с титулярите и супер игра на Хайнрих, Булс се доближи на точка, но така и не успя да поведе. После в 4-та част Тибс заложи на новите, явно за обиграване, Кавс дръпнаха пак, Булс се върнаха в самия край и в последен позешън Нейт можеше да изравни с лейъп, но изпусна, а можеше да се търси и тройка за победа.
Яко, бях зажаднял за баскет, сезона почваааааа



Тема И днес има хубави мачлетанови [re: Balleta]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано13.10.12 17:09



новия Бруклин гостува на Фили и новото им попълнение Байнъм, Бостън с любимците си от Никс, новия ЛА (макар, че без контузените Кобе и Хауърд не е много нов) с Юта и естествено Булс с вълците от Минесота. За жалост май няма да мога да гледам нищо, ще запиша нашия мач обаче задължително


Редактирано от Balleta на 13.10.12 17:20.



Тема Нази гази :)нови [re: Balleta]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано18.10.12 23:08



аз май сам си говоря, ама все пак да кажа, че впечетлението ми след три изгледани контроли от общо 4-и е, че засега от новите ни попълнение най-добре и константно се представят Хайнрих и Нази Мохамед. В последния ни мач с Бъкс пък тотална разбивка направи най-накрая Нейт Робинсън с уникален мач, като титуляр на мястото на почиващия Кърк. Засега абсоютното дърво и длъжник е Марко Белинели с почти нулево КПД и нулева успеваемост, дано се аклиматизира, че на него се чака да замества Корвър и да праска тройките. Другите рядко влизат в игра - Радманович почти няма минути, както и рукито Тийг, който засега е много прибързан и прави доста новобрански грешки, но това е нормално.
От старите пушки в супер форма са Ноа и Хамилтън, докато Денг и Бузър още не са на необходимото ниво. Джими Бътлър е дръпнал доста и тая година ще е важна част от отбора. Гибсън също е на ниво.
След елените от Милуоки, днес ще мачкаме вълци, че имаме да си връщаме.



Редактирано от Balleta на 18.10.12 23:14.



Тема Лоши новини за вълците [re: Balleta]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано19.10.12 03:06



Кевин Лов си е счупил ръката по време на физическа тренировка ..... опорни преси на юмруци

и пропуска 2 месеца от сезона. Що за глупава контузия



Тема Re: Лоши новини за вълцитенови [re: Balleta]  
Автор bulby (мъждукащ)
Публикувано19.10.12 10:45



Голяма каръщина при тях ебаси... Аз не разбрах и какво стана с възстановяването на Рубио?

Ако и тази година изпуснат плейофите ще е голям fail, при толкова много талант и очаквания.

Иначе Дуайт Хауърд скоро ще влиза в игра за Лейкърс, очаква се това да стане в последния им предсезонен мач.



Тема Re: Лоши новини за вълцитенови [re: bulby]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано19.10.12 14:26



Вчера гледах вашите в Бруклин, напрово ги размазахте, тоя Лий ми хареса много, Рондо и Гарнет са във форма. Лошото е, че се контузи Пиърс и напусна раничко, не съм чел дали е сериозно. С Рондо, Брадли и Лий не може да се оплаквате от скорост. Тери е ОК, но определено Алън ще липсва в шуутинга. Абе много добър мач, браво, размазахте ги.
За Бруклин не играха Си Джей Уотсън и Крис Хъмфри, а от Брук Лопез ще се изисква много повече ако искат да правят нещо сериозно. При тях трябват бързи резултати за да грабнат феновете в Бруклин, ясно е, че голяма част от контингента фенове на Джърси ще се дръпне и ако бързо не грабнат новата аудитория рискуват да останат без фенове





Тема Re: Нази гази :)нови [re: Balleta]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано20.10.12 13:18



Напоследък не ми се пише много по форуми, ама а сезона е включвам с повече активност.



Тема Re: Лоши новини за вълцитенови [re: Balleta]  
Автор bulby (мъждукащ)
Публикувано21.10.12 15:11



Абе предсезонните мачове винаги са си били за ташак основно, от тях никакви изводи не може да си направи човек, особено като повечето от звездите не участват в голяма част от тях.

За моите бостънци мисля, че имаме потенциал, но пак сме зависими на податливи на контузии играчи или такива в 3тата възраст.

Аз за Бруклин съм скептичен, че този сезон могат да направят нещо повече от 7ми, макс 6ти seed на Изток и да бъдат отнесени с 4-1 още в първия кръг на плейофите. Джо Джонсън и Джералд Уолъс вече са на по 30-31 години и почват да залязват, Бруук Лопез е супер чуплив и е доста слаб под коша, т.н. Много шум вдигат преди да почнат мачовете, но да не вземат да се окажат дори извън плейофите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.