Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 29.06.24 
Спорт
   >> Баскетбол
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема NBA 2012 Off-seasonнови  
Автор bulby (мъждукащ)
Публикувано01.07.12 01:53



Нека тук да пишем за всякакви новини от лигата през лятото.

Аз започвам с една радостна за мен вест, а именно, че Кей Джи ще завърши кариерата си при нас с нов договор за 3 години - $34 млн. Честно казано, надявах се да преподпишем с него за 2 години и по-малко пари, защото все пак е на 36 и през кариерата си е имал доста рекордни договори. Но важното е, че остава в Бостън!

В понеделник пък Дерон Уилямс ще има срещи с представители на Нетс и Далас Маверикс и се очаква бързо да вземе решение къде ще играе. Аз лично силно се надявам да съберат сили с Дирк, но според инфото повече клонял към Бруклин.



Тема Re: NBA 2012 Off-seasonнови [re: bulby]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано01.07.12 02:07



Булс взима братът на Джеф Тийг, Маркуис Тийг с пик 25 в драфта, за бекъп на Роуз

Притеснителното е, че тимът все още не е удължил договора на Тибидо Надявам се да не повтарят глупостите си от преди и да правят от Булс пак посредствен тим



Тема Re: NBA 2012 Off-seasonнови [re: Balleta]  
Автор bulby (мъждукащ)
Публикувано01.07.12 02:59



Аз четох, че сред трансферните ви цели за този сезон били Делонте Уест и Кърк Хайнрих... Айде за Хайнрих разбирам, пък и ви е бивш играч, ама Делонте...





Тема Re: NBA 2012 Off-seasonнови [re: bulby]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано01.07.12 05:45



за поддържащи играчи стават





Тема Re: NBA 2012 Off-seasonнови [re: Balleta]  
Автор bulby (мъждукащ)
Публикувано01.07.12 12:09





И като се замисля, че преди му симпатизирах и исках да е MVP на сезон 2010/11. Леброн изглежда като гений пред този неориентиран хленчо, заеби просто!



Тема Re: NBA 2012 Off-seasonнови [re: bulby]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано02.07.12 06:28



Хюстън Рокетс са се договорили устно с Омер Ашик от Булс за 3 годишен контракт и 23.4 милиона долара. Ашик (бекъп на Ноа) е свободен агент и Булс имат 3 дни да матчнат офертата.
Ако метчнат офертата на Ашик, Булс ще са със 69.3 милиона заплати на 9 човека, само 1 милион под чертата на т.н. luxury-tax





Тема Re: NBA 2012 Off-seasonнови [re: Balleta]  
Автор bulby (мъждукащ)
Публикувано02.07.12 17:04



Houston... you've got a problem!

Първо се опитваха да си трейднат целия отбор + каквито бъдещи draft picks могат за Дуайт Хауърд, който е ясно, че няма да иска да остане там. Сега пък дават доста тлъст договор на резерва. И тоя локаут за какво беше в крайна сметка?



Торонто Раптърс пък дават $36млн. за 3 години на Стив Неш, като ще амнистират Калдерон, ако Неш приеме. Честно казано, не ми се иска да отива там, ама явно ring chasing-а не му е приоритет, което не е лошо всъщност.



Тема Re: NBA 2012 Off-seasonнови [re: bulby]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано03.07.12 10:34



Нетс са най-големите идиоти на света, взеха Джо Джонсън с неговия прекрасен договор (90 милки) срещу няколко приятни утайки (ДеШоун Стивънсън, Мароу и т.н.), с чиито изтичащи договори Хоукс ще могат да поиграят на пазара + драфт пика на Рокетс. Хем взеха застаряваща надценена "звезда" с ужасен договор, хем си изчерпаха кап спейса за Дуайт. Извън хубавите вести, че Нетс ще мизерстват, остава тревогата, че сега Ди Хау заминава най-вероятно за Лос Анджелис. :(



Тема Re: NBA 2012 Off-seasonнови [re: bulby]  
Автор vogelfrei (тежък ник)
Публикувано03.07.12 10:39



Наште били заинтересовани от Маркъс Кемби и Рашард Люис... Ай сиктир безполезни пенсии бе!



Добре поне, че Джеф Грийн остава със сигурност, а и с Бас натам отиват нещата. Ако пък Рей Рей отиде в Злото, най-усилените слухове са за О Джей Мейо, Джейсън Тери и Джамал Крофорд. Последните отново са над 30, но ако има шанс за Мейо, не отказвам. :)



Тема Re: NBA 2012 Off-seasonнови [re: vogelfrei]  
Автор bulby (мъждукащ)
Публикувано03.07.12 12:35



Верно счупиха тъпомера Нетс, сега да видим дали Дерон няма да се осъзнае и все пак да отиде в Далас



Маркъс Кемби далеч не е безполезна пенсия - тоест пенсия е , ама все още върши доста работа и аз лично ще се радвам да го вземем за този сезон. Виж Рашард Люис е свършил с баскета...
Иначе и аз съм доволен, че ще преподпишем с Грийн и Бес, пък за Рей Рей или другите опции ще видим. Така или иначе Ейвъри Брадли трябва да ни е стартовата 1ца този сезон, а не знам Рей дали би бил навит да играе от скамейката за нас




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.