Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:43 27.06.24
Спорт
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Плейофи НБА'2012 - 2 кръг
Автор shevchenko (специален)
Публикувано14.05.12 01:28

Айде и аз да пусна една нова тема.

Индиана водеха почти през цялото време в първите три четвърти, въпреки неубедителната игра на двете им звезди Грейнджър и Пол Джордж. Така и не успяха да се откъснат обаче и логично в четвъртата супер звездите на Маями - ЛеБрон и Уейд обърнаха мача. Джеймс получи наградата за МВП преди началото, а в първото полувреме имаше само 6 точки, но завърши с 32 + 15 борби и 5 асистенции.

Голямата новина е обаче, че в края на първата четвърт играта поради контузия напусна Крис Бош. Чакаме да разберем дали е нещо сериозно...

Публикувано14.05.12 07:42

Индиана ще са тегава противник и серията ще е мъчна за Хийт, в смисъл, че не очаквам а има размазвания като в тази с Никс. Много им е слаба пейката на Маями и това им прави трудно евентуално спечелване на титлата. А Джеймс напоследък е по-пасивен преди почивката и се активира в последните две четвърти.

Още няма яснота около контузията на Бош.

Фили го мушнаха мазно на СеЛтакс, хохохо

Много як мач, страхотна трета четвърт за Филаделфия.

Тема Бостън - Фили #2 [re: shevchenko]
Публикувано15.05.12 04:34

глупава грешка на Гарнет 10-на секунди преди края, фал в нападение при последна атака на Бостън за евентуална тройка, изравняване и овъртайм. Фили са доста бързи и атлетични за ветераните от Селтикс, видя се и в първия мач, когато Фили пак за малко да спечелят. Ако Бостън не вземат поне един мач във Фили си заминават.
Първа победа на Фили в Бостън в плейофен мач от 1982, от времето на Джулиъс Ървинг II - доктор Джей

Редактирано от Balleta на 15.05.12 04:51.

Тема Re: Плейофи НБА'2012 - 2 кръг [re: Diavolo]
Публикувано15.05.12 04:37

Фили не ги обичам, но в мач на Бостън винаги се хващам, че викам срещу тях, инстинкнтивно ми е някак, отвътре ми идва

Тема Re: Бостън - Фили #2 [re: Balleta]
Публикувано15.05.12 04:48

Между другото в студиото на ТНТ, Шак, Кени и Чарлз не харесаха отсъждането на съдиите срещу Гарнет и според тях повече няма фал отколкото има, докато Крис Уебър, който коментираше мача каза, че е много добро отсъждане

Калитковци са от Фили, изкараха късмет и с Булс, когато в самия края срещу Ашик имаше не просто фал, а флагрант (при 7 секунди до края), но не го свириха.

Едно им признавам обаче - не трепват при наказателните в последните секунди на мач и срещу Булс (Игуадала) и днес 4 от 4 в последните 15 секунди

Редактирано от Balleta на 15.05.12 04:54.

Тема Тъндър - Лейкърс [re: shevchenko]
Публикувано15.05.12 06:24

ОКС меко казано размазват Лейкърс - 30 точки преднина в средата на трета част

Тема Re: Тъндър - Лейкърс [re: Balleta]
Автор Пвдним йт т изб (КЗИ)
Публикувано15.05.12 07:08

досега нямам позната серия. Казах 4-1 за Тъндър, обаче ако Лейкърс играе така, серията ще свърши в 3 мача и половина както с Далас миналата година. Просто си ги размазаха след първата четвъртина.