Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:40 29.09.24 
Спорт
   >> Баскетбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Хо хо хонови [re: Balleta]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано26.12.11 22:05





И този не го понася



Тема Re: Хо хо хонови [re: the_dude_78]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано26.12.11 22:07



Кой набор? 2003г.?



Тема Re: Хо хо хонови [re: the_dude_78]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано26.12.11 22:14



въпроса е не кой кого обича, а каква е обективната истина



''Аз на тоя набор мноо му се дразня, и няма да го защитя никога
ето това ми е в профила на един друг форум за баскетбол ''


Поясни, че не мога да те разбера, като гледам и Стенли (Вендома) също. Какво точно искаш да кажеш с набора и клипчето ?



Тема Иначе ако е за майтапа :)нови [re: the_dude_78]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано26.12.11 22:52







това от безсмисления спор - Кобе - Майкъл



Тема Re: NBA Regular Season 2011/12нови [re: bulby]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано26.12.11 23:55







Тема Това Далас верно е във ваканциянови [re: bulby]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано27.12.11 04:56



тия не приличат на отбор в момента, търновър след търновър, Денвър си правят гаргара с тях, 40 секунди преди халфтайма Нъгетс направиха 20:0 рън на ... шампиона

добре че имаше фал, та Далас вкараха един кош и на почивката се оттеглиха при 22:1 рън за Дневър и 69:42 Тери се изнерви и за малко да се сбие, отърва се с технически.

Лийг пас ми е отворен в момента, та гледам от всички по малко, Хюстън продължават да ме кефят въпреки, че загубиха от Меджик. Новото им попълнение от вчера Самюел Далимбирт хич не е зле - 3 блока и 10 точки, като за дебют

Редактирано от Balleta на 27.12.11 05:41.



Тема ОКС - Минесотанови [re: bulby]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано27.12.11 05:29



Рики Рубио и Джей Джей Бареа шоу в Минесота, мача върви точка за точка 3 мнутки преди края, дори ОКС да бият Минесота с много добра игра. Бийзли също кефи.
Тая година на Запад ще е много по интересно отколкото на Изток, просто там всички отбори се подсилиха, докато Атланта, Бостън и Орландо мисля ще са по слаби от миналия сезон.



Тема Re: ОКС - Минесотанови [re: Balleta]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано27.12.11 05:34



Бийзли пропусна да вкара мача в продълженията за Минесота след ребаунд на Рики Рубио и перфектна възможност за Бийзли 3 секунди преди края. Победа за ОКС - 104 -100





Тема Голдън Стейт - Булснови [re: bulby]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано27.12.11 06:07



ще е добре, ако Булс се сетят, че могат да играят в защита, Монта Елис ни разстрелва отвсякъде, 8 точки преднина след 1-я куотър за Уориърс





Тема Re: Голдън Стейт - Булснови [re: Balleta]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано27.12.11 06:42



скъсахме се от търновъри, нито атака, нито защита, Тибидо няма план срещу срещу малките Елис и Къри ако продължим така и след почивката ще паднем много лошо






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.