Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:30 29.06.24 
Спорт
   >> Баскетбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Вече всички са с по загубанови [re: Balleta]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано03.01.12 19:48



Сега покрай празниците и аз погледах доста НБА, едно 10-тина мача имам от началото на сезона + някои хайтлайтс и с кеф ви чета като пишете, но не виждам какво мога да добавя. Като гледам обаче само ти и Бълби се опитвате да следите почти всичко...
Но ти поне нямаш оправдание с часовата разлика, така че през редовния сезон ще трябва да дерзаеш най-много ;)

На твоите хора гледах двата мача в Стейпъл Сентър и убийството с/у Гризлитата, но не мога да кажа, че ми харесвате особено и че сте моят отбор.
И ДР не е моя човек... Много е добър, но въпрос на вкус.

Иначе много ми харесва едно руки от Маями - Норис Кол, има много хубава стрелба и кефи със самочувствието, което има за първи сезон.



Тема Re: Вече всички са с по загубанови [re: shevchenko]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано03.01.12 20:01



Кол направи страхотен мач с Бостън и мен ми хареса тогава.
С изключение на Роуз, Булс не са атрактивен тим като игра, но пък са най-балансирания тим в НБА, Булс и Далас имаха най-добрите бенчове миналия сезон.

П.П. Ти да не си в процес на избиране на тим ?



Тема Re: Вече всички са с по загубанови [re: Balleta]  
Автор shevchenko (рекордьор)
Публикувано03.01.12 20:14



В процес на изучаване на тимовете съм.
Чак един единствен отбор няма да си избирам, но без симпатии не може.





Тема Re: Вече всички са с по загубанови [re: shevchenko]  
Автор bulby (мъждукащ)
Публикувано03.01.12 21:38



Включвай се по-често, тука става що-годе културно лафче



Аз лично клуб Тенис вече не го и отварям по разбираеми причини, основно с Фогела коментираме по скайп турнирите + Twitter изявите на Доктор Иво



Тема Re: Вече всички са с по загубанови [re: shevchenko]  
Автор bulby (мъждукащ)
Публикувано03.01.12 21:41



Обърни внимание на Денвър, цъкат много динамичен и приятен за окото баскет с яко отборна игра, а основен играч им е Данило Галинари, който е заклет миланист





Тема Еее не, Ди Роуз за кой ли пътнови [re: bulby]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано04.01.12 06:01





Уникална 4-та част за Булс в най слабия им мач от поне година и половина насам. Стрелбата ни в края на третата част е била със сигурност под 25%, а резултата беше 56:42 за Хоукс, като най голямата разлика беше 19 точки точно в тая трета част. Последва 34-18 за Булс в 4-та, като не кой да е, а Ашик даде ентусиазъм с няколко ключови отигравания, последваха няколко решаващи тройки и пробиви на Роуз, а в самия край клътч шотове на Роуз - 2-а и уинър на Денг.
Атланта - няма такова прецакване просто, провалиха се с феноменално слабата си стрелба от наказателния, иначе Булс бяха готови загубили.

Тъндър с втора поредна загуба, причината както се бъзикаше коментатора - снощи ОКС играха в Далас, а Портланд си почиваха и им гледаха мача в хотелските си стаи в ... Оклахома в очакване на днешния мач

Сега да видим ракетите ще изригнат ли в ЛА



Тема Re: Еее не, Ди Роуз за кой ли пътнови [re: Balleta]  
Автор bulby (мъждукащ)
Публикувано04.01.12 09:35



Ами нормално е за ОКС да загубят някой друг мач, все пак започнаха с 5 поредни победи, няколко от тях с късмет в края.

А Коби с голям мач след онова 6/28 - 37 точки, 6 асистенции и 8 борби при победата над Хюстън.



Тема Re: Еее не, Ди Роуз за кой ли пътнови [re: bulby]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано04.01.12 11:05



Дру с 21 т. и 22 борби. На Коби

му е запазена марка (една от запазените марки).

А Андрю е голям на поста си като единствено характерът му засега го спира да стане велик.



Тема Re: Еее не, Ди Роуз за кой ли пътнови [re: бeз ycилиe]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано04.01.12 15:26



ракетите издъхнаха в края на 4-та аст, иначе се получи хубав мач, с висок процент стрелба и смяна на водачеството поне 14-15 пъти. В 4-та ЛА най накрая дръпнаха с 10 точки, Хюстън свалиха на 4-и и оттам нататък в последните 3-4 минутки Лейкърс си взеха своето. Хюстън продължават да кефят на макс с играта си, тая година от тексаските отбори ме кефят най-много, личи си работата на Кевин Макхейл. Всъщност по време на мача дадоха интересен факт - от шампионския отбор на Бостънн 1985-1986 мисля беше, в момента има някъде около 7-8 главни или асистант тренери в НБА





Тема Няма такива балъци, като Никснови [re: bulby]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано05.01.12 06:14



гледах им само откъслечни моменти заради мача на Булс, Шарлот ги скъсаха от стрелба, на халфтайма бяха вкарали над 60 точки


Публиката на Медисън ги освирка яко, Майк ДиАнтъни не знаеше къде се намира.

Норис Кол пак блесна за Маями, а Леброн с 13 асистенции в отсъствието на Уейд. Чалмърс не се ли водеше пойнт-гард там

Междувременно стана ясно, че Рандолф пропуска около два месеца за Гризлис заради коляното си, а Джинобли между 6 до 8 седмици за дланта на ръката.

Редактирано от Balleta на 05.01.12 06:42.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.