Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:48 28.09.24 
Спорт
   >> Баскетбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Нещо интереснонови [re: Vendome]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано12.11.10 18:09



ауе, момчета, аз така да попитам вие кога спите, ядете, работите?
имам чувство, че денонощно баскетбол гледате





Тема Re: Нещо интереснонови [re: f(x)dx]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано12.11.10 19:34



Е не, аз лично през делничните дни гледам по два мача директно.

Пък и по принцип спя по малко, страдам от някаква лека форма на безсъние.



Тема Re: Нещо интереснонови [re: f(x)dx]  
Автор bulby (мъждукащ)
Публикувано12.11.10 20:09



Аз гледам по 1-2 мача на ден, като има интересни такива, на повторение когато имам възможност през деня без да знам резултата. На тези от West Coast им хващам втората половина рано сутрин преди да излезна за работа

Рядко вися по нощите през седмицата, само за най-яките мачове и крайната фаза на плейофите.



Тема Re: Нещо интереснонови [re: Vendome]  
Автор bulby (мъждукащ)
Публикувано12.11.10 20:12



Е няма финеса на Пау, но пък е по-здрав и е точно каквото им трябва на Хийт.



Тема Re: Нещо интереснонови [re: bulby]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано12.11.10 22:23



Не ме кефи като играч този пич. Според мен стария Кемби ще е много по-полезен.



Тема Re: Нещо интереснонови [re: Vendome]  
Автор lYl 13 (обективен)
Публикувано12.11.10 22:48



И аз напоследък така - нещо лягам рано и ставам рано, достатъчно рано, че да хвана някои мач, особено тези от Западната конференция.



Тема Re: Нещо интереснонови [re: Vendome]  
Автор bulby (мъждукащ)
Публикувано13.11.10 12:17



Кевин Лав - 31 точки, 31 борби и 5 асистенции срещу Никс! Изверг!



Юта отново големи, особено Дерон - 3ти пореден мач като гости на силен отбор обръщат и печелят в края. А Хоукс след 6 поредни победи записват 4та поредна загуба.

Изгледах и Портланд - Оклахома, голяма драма, Руди Фернандез изпусна 3ка от чиста позиция с който Блейзърс печелеха мача. Дюрант най-накрая със стабилна стрелба, до момента стреляше 39%, снощи 34 точки при 62%. Уестбруук и той с 36 точки, направо се разсипа от пробиви.



Тема Брендън Ройнови [re: bulby]  
Автор bulby (мъждукащ)
Публикувано13.11.10 22:44



Една доста неприятна новина - Брендън Рой e диагностициран с артрит на лявото коляно



Адски ми е кофти за него, винаги много съм го харесвал - той и е от любимия ми град в САЩ - Сиатъл. Очертаваше еднa от бъдещите суперзвезди на NBA заедно с Дюрант и Роуз, но с това заболяване доживотно си губи от експлозивността и няма как да бъде същия играч.

Явно над Трейлблейзърс тегне някакво проклятие още откакто през лятото на '84та в драфта взимат Сам Боуи вместо Майкъл Джордан. По-късно Сабонис се контузва тежко малко преди да отиде при тях, нелепо губят от Лейкърс в мач 7 на западните финали през 2000, след това взимат вечно контузения Грег Оудън вместо Дюрант, сега и това с Брендън Рой...



Тема Re: Брендън Ройнови [re: bulby]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано14.11.10 11:26



Е не може да е истина. Брендън е великолепен играч. Не може да е нелечимо.



Тема Re: Брендън Ройнови [re: bulby]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано14.11.10 11:43








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.