Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:11 14.05.24 
Спорт
   >> Баскетбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема NBAнови  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано11.03.06 01:28



Кой е с най-големи шансове ( реални ) да стане шампион този сезон според вас?
Отива пак към Пистънс и Спърс, въпреки, че не ги харесвам нито едните нито другите! Моите любимци Булс направиха трагичен сезон за разлика от миналата година където се представиха доста добре до елиминациите ...
Два отбора, на които симпатизирам са Суперсоникс и Финикс Сънс, първите нямат шансове, но от Слънцата очаквам приятна изненада, направиха страхотна серия сега от 11 мача без загуба, което е най-доброто постижение този сезон, дано влезат във форма на преките мачове!



GO SUNS!






WALK ON

Редактирано от WlZARD.TOMl на 11.03.06 01:39.



Тема Re: NBAнови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано16.03.06 13:38



лично аз искам да гледам финал Финикс (Далас) - Ню Джърси
но мисля, че с най-големи шансове са Пистънс

По българите при Дойран са изстреляни 350 000 снаряда. Даваме 9 убити и 40 ранени.


Тема Re: NBAнови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор Magicalworld (новак)
Публикувано20.03.06 15:53



Според мен ще я вземат Нетс поне аз така искам, но за жалост майче се очертава САН АНТОНИО.
Ливерпул е добър, но симпатизирам на Арсенал като англиски фотболен отбор, Давор Шукер :)
ае пи4



Тема Re: NBAнови [re: Magicalworld]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано21.03.06 18:49



По-добре Нетс отколкото Спърс или Пистънс! Не ги обичам ама хич последните два!


WALK ON

Тема Re: NBAнови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано22.03.06 08:59



що бе Пистънс са много як отбор и баскетболът, който играят е нещо невероятно - колективизъм до дупка плюс смазваща защита и ефективно нападение

По българите при Дойран са изстреляни 350 000 снаряда. Даваме 9 убити и 40 ранени.


Тема Re: NBAнови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор Magicalworld (новак)
Публикувано22.03.06 18:50



Да не е защото Пистънс проваляха БУЛЛЛСС НАВРЕМЕТО ей ,
АМА ДЖОРДАН ГИ НАКАЗА НАКРАЯ :)
Колкото до Спърс някакси дървени са ми.



Тема Re: NBAнови [re: Magicalworld]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано23.03.06 00:21



Ами по принцип сме кръвни врагове с Пистънс! Лоукъл райвълри! Нещо като Ливърпул и Евертън! ( освен, че пак червени срещу сини )
Но и друго, просто не са ми симпатични особено, помня един играч Айзея Томас, той беше много добър тогава, ама приключи когато изгря Чикаго!.


WALK ON

Тема Re: NBAнови [re: f(x)dx]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано23.03.06 00:39



Ами освен, че са кръвни врагове с нас, точно този стил не ми допада особено!
Защита и колективизъм както го описваш, да ефектно е много, ама ... нещо като Ювентус ... не много популярно в моите представи!
Виж стила на Лейкърс ми допадаше преди Шак да отиде в Маями, друг е въпроса, че те също не са сред любимите ми отбори!
Сан Антонио играят много мощно с доста пресираща халфова линия, а аржентинеца е изключителен просто!
Искам моя Булс да играе така!


WALK ON

Тема Re: NBAнови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано23.03.06 11:13



Точно Спърс играят ала юве. Как взеха титлата миналата година? Като пуснаха Брус Боуен да бие през ръцете Чонси Билъпс и Рик Хамилтън.
А Детройт играят 100% баскетбол. Като ги гледам оставам с усещането, че могат да направят каквото си поискат. Всеки си знае мястото, всеки може да изнесе мача на гърба си, всеки може във всеки един момент да направи нещо невероятно с топката.
Харесвам много Нетс заради Джейсън Кид и Дражен Петрович, но те просто нямат шанс. Освен, ако не изкарат торбата с мръсните номера разбира се.

По българите при Дойран са изстреляни 350 000 снаряда. Даваме 9 убити и 40 ранени.


Тема Re: NBAнови [re: f(x)dx]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано23.03.06 12:42



Аз нито Спърс нито Пистънс ги харесвам по принцип, даже малко мачове съм им гледал последните 3-4 години, предпочитам да наблюдавам Кингс, Хийт и все още Лейкърс заради Кобе-то и Уизардс, но просто ей така, заради не-напрежението а разпускане по-скоро, но тоя Джинобили е ебати бизона! Нещо като Батистута - яка физика и голям реализаторски нюх и техника!

П.С. Ти ми говориш за Нетс от преди 15 сезона, нали? Те ме кефеха, да! Жалко за Дражен!


WALK ON



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.