Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:11 17.06.24 
Спорт
   >> Баскетбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Най-велики моменти в баскетбола ...нови [re: Balleta]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано06.06.06 15:35



Всъщност малко те поизлъгах. Реджи не вкара три тройки ами две тройки и два фала и не за осем секунди, а за 8.9 секунди. Направо ги размаза тогава Никс - набута тройка, след това пресече паса, отиде на тройката и набута още една. и после вкара и два фала съвсем хладнокръвно.
ей на това му викам аз велик момент.



иначе да ме прощаваш ама всеки колежански отбор с претенции за файнъл фор го тренира това - за една секунда да разиграеш комбинация за тройка. Не че е лесно, много си е трудно даже и е достойно за уважение, но след като съм видял вече това, което направи Реджи, трудно мога да се впечатля

По българите при Дойран са изстреляни 350 000 снаряда. Даваме 9 убити и 40 ранени.

Тема Re: Най-велики моменти в баскетбола ...нови [re: f(x)dx]  
Автор Magicalworld (член)
Публикувано06.06.06 19:19



НА РЕДЖИ ТОВА СИ МУ Е СПЕЦИАЛИТЕТ.
Я виж как отряза главите на Чикаго

, тогава и Майк не успя да повярва.

Е не може да сравняваш Реджи с Кобе, други времена.

Още един момент паса на Баркли зад гърба, но топката не прелита няколко метра от центъра до коша.

Или когато Уил Чембърлейн блокира кука!, само се вижда как ръката му излиза около 25см над коша. УОУ



Тема Re: Най-велики моменти в баскетбола ...нови [re: Magicalworld]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано07.06.06 09:10



за

говоря аз.

и що да не мога да сравнявам Реджи с Кобе? Какво е по-различното? Имам мач, има малко време, трябва тройка. Единият вкарва една за секунда и половина, другият две за три секунди. Че на всичкото отгоре после печели борба и вкарва два фала. Абе Реджи си е Реджи.

По българите при Дойран са изстреляни 350 000 снаряда. Даваме 9 убити и 40 ранени.

Тема Re: Най-велики моменти в баскетбола ...нови [re: f(x)dx]  
Автор Magicalworld (член)
Публикувано07.06.06 15:59



Много добре знам за кое ми говориш ти аз просто казах, че това на него му се случва често. И като пример ти дадох Чикаго-Пейсърс на Пайофите

.

Колкото до това няма да спора пак с теб, ( компромис трябва да има)

Бай



Тема ами тованови [re: f(x)dx]  
Авторlb (Нерегистриран)
Публикувано07.06.06 16:01



Не е плейофф, но все пак.





Тема Re: Най-велики моменти в баскетбола ...нови [re: Balleta]  
Авторlb (Нерегистриран)
Публикувано07.06.06 16:12



1.2 секунди са цяла вечност в NBA. Виж долния линк. Аз все още не вярвам, че е възможно.





Тема Re: Най-велики моменти в баскетбола ...нови [re: lb]  
Автор Magicalworld (член)
Публикувано07.06.06 20:02



Е този мач сам го гледал

, супер е доста не човешки изпълнения, мале как Тим заби през Яо, но като сравниш забива с тройките на Тмак, Тмак си е скромно казано breath taker.

Момента с Дерек Фишър беше по-скоро най-разочароващ.
(за Сан Антонио)

Редактирано от Magicalworld на 07.06.06 20:06.



Тема Re: Най-велики моменти в баскетбола ...нови [re: Magicalworld]  
Автор Magicalworld (член)
Публикувано07.06.06 20:19



http://youtube.com/watch?v=ieXETZVLJa4&search=vince%20carter






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.