Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:27 30.05.24 
Спорт
   >> Баскетбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: 2-2!нови [re: Magicalworld]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано05.05.06 18:29



Ами Mack даде един много точен линк по въпроса, ето

.
Страница 8, section VI Uniforms

Оказва се, че винаги домакините трябва да играят със светли екипи, в повечето случаи бели! А нашия си официален екип си е червения, само че го използваме при гостуванията си! Както и другите отбори използват традиционните си екипи при гостуванията си!

Ето още нещо интересно, което Mack ми прати.



Иначе и мен ме е яд за Големия Карл, беше страхотен играч, Юта ми харесваха преди ама вече не ги обичам сега ( щом са от най-консервативния щат в Америка )!


I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed

Редактирано от WlZARD.TOMl на 05.05.06 18:31.



Тема Re: 2-2!нови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор Magicalworld (член)
Публикувано05.05.06 22:35



Добре де томи ама тогава защо има и черни Alternate Екипчета :)) !?, понякога играят и с тях, а пък да не говорим, че дори са излизали с екипи от преди 10 години :))), в някой мачове уж им носели късмет...
Вива ла победа :))),
Еи заболя ме главата от толкова Джими Хендрикс.
ае лека нощ



Тема Re: 4-2нови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано05.05.06 22:45



Отпаднахме! Жалко. Явно толкова могат момчетата в момента, но въпреки всичко съм доволен. Показаха характер и самия факт, че направихме 41-41 накрая след като цял сезон бехме със 7-8 загуби отгоре, говори положително, явно обаче Маями са по-класен отбор в момента и няма нищо чудно, че отпадаме! Този отбор обаче има бъдеще, и съм сигурен, че можем да се справим по-добре следващия сезон, но требе да се започне още от началото на сезона и да си бъдем сред лидерите на конференцията а не да се засилваме накрая, защото явно куцаме в постоянството. Аз от своя страна ще направя всичко възможно да мога да гледам повече мачове другия сезон, защото реално този не успях да гледам кой знае какво и нямах кабела, който предава НБА, тука в Дубай баскетболните програми са различни от футболните и трябва допълнителен код, т.е трябва още от рано да се помисли, не си струва само за два месеца, сега квото има ше доизгледам на кавъридж докрая! Ениуей, оттук натам съм за Нетс ( Сънс не вервам да направят чудото, въпреки, че направиха подвиг с изравняването ) и дано Картър и ко. предложат нещо печелившо!

I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed


Тема Re: 2-2!нови [re: Magicalworld]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано05.05.06 23:08



Не знам бате. Там в тоя линк в правилата пише, че за road jersey трябва са dark, затова може би понякога използват черното. Факт е обаче, че нашия си екип е red и с него си играем винаги навън ( явно правилата са такива, официалните екипи се ползват при гостуванията ) а аз лично мнооого рядко съм ги виждал нашите в черно!





I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed


Тема Re: Браво Сънс!нови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано07.05.06 23:14



Отвяха ги! 120-91!
Страхотен обрат!


[image]www.suns.com[/image]

I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed

Редактирано от WlZARD.TOMl на 08.05.06 00:01.



Тема Re: NBAнови [re: Magicalworld]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано08.05.06 08:15



не знам, пич,

гледал ли си го?

По българите при Дойран са изстреляни 350 000 снаряда. Даваме 9 убити и 40 ранени.

Редактирано от f(x)dx на 08.05.06 08:22.



Тема Официалните екипи са 2 - за домакин и за гостуваненови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор redo (rugged)
Публикувано08.05.06 12:05



Откакто следя НБА, демек 15тина години вече, настоящият сезон е първият, в който видях няколко мача, в който домакините играха с екипите си за гостуване и съответно гостите с домакинските си. Досега винаги е било домакините в бяло, гостите в някакво шарено в зависимост от отбора. Изключение, до преди 3-4 години, правеха само ЛАЛ, които имаха жълт домакински, но тогава някъде, без да претендирам за точност, вкараха и бял, а от миналия сезон мисля повечето отбори почнаха да пускат 3ти разновидности на екипите, ретроекипи и прочие изгъзици.



Тема Re: NBAнови [re: f(x)dx]  
Автор Magicalworld (член)
Публикувано08.05.06 12:52



Гледал сам го и целия мач , яко го финтира с крос овер Алан ама точно преди 2 минути преди това изпълнение МДЖ му наби ебати чедъра. Така, че квит :).



Тема Re: NBAнови [re: Magicalworld]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано08.05.06 13:22



абе хич не е квит. Не са много играчите дето ще тръгнат да финтират Джордан две минути след като ги е начадърил. направо подигравка си беше. Един вид - чао Майки, идва моят ред

По българите при Дойран са изстреляни 350 000 снаряда. Даваме 9 убити и 40 ранени.


Тема Re: NBAнови [re: f(x)dx]  
Автор Magicalworld (член)
Публикувано08.05.06 18:31



Пич не може да сравняваш Алан Айвърсън с най-великия баскетболист на всички времена!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.