Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:02 30.05.24 
Спорт
   >> Баскетбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: 2-2!нови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор Mack (непознат)
Публикувано03.05.06 11:47



http://www.nba.com/bulls/tickets/hardwood_040127.html
Виж ей тази хава тука. горе де:))). Мисля, че винаги отборите(не само Булс) са били с бели екипи на домакинските си срещи.




А тука е всичката светлина по въпроса (малко късно го намерих):
http://compuserve.nba.com/media/rule_book_2005-06.pdf
страница 8 : Section VI - Uniforms

Редактирано от Mack на 03.05.06 11:56.



Тема Re: 2-2!нови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано03.05.06 15:49



Абе Булс са супер и аз съм им фен, най-после да викаме с теб за един и същи отбор Не можах да гледам нито един мач от тази серия за съжаление, но евала за характера и изравняването. Дано го докарат до 7-ми мач, вярвам че ще успеят. Маями изобщо не са такава сила, каквато ги рекламират и съм 100% убеден, че Детройт ще ги смелят.
Колкото до Пистънс и аз да взема отношение - за мен игровата им концепция е като на Милан, само дето не са с толкова "опитни" т.е. дърти играчи. И Билъпс, и Хамилтън, и Рашард могат да изтеглят един мач, а защитата им позволява винаги да се държат в даден мач и когато е нужно да форсират и да вземат своето. Харесвам ги, въпреки че са враг на Булс, просто са лоши момчета, а лошите момчета ходят, където си поискат.

DIR.BG: =Отношение като след сношение


Тема Re: 2-2!нови [re: alessandron]  
Автор Magicalworld (член)
Публикувано03.05.06 16:51



Марк и к'во предаде спърс и хукна в Нетс, а от кога си фен на нетс от както се събраха двамата от най-атлетичните забивачи (лично в момента любимия ми играч е Винс Картър) Джеферсън, Джейсън Кид, Ненад ебати отбора :)))))))).
Сите супер атлети.



Тема Re: 2-2!нови [re: Magicalworld]  
Автор Mack (непознат)
Публикувано03.05.06 18:47



Не може да се каже точно че съм ги предал. Все още си ги поддържам но не може да се каже че са ми любими. Повече се кефя на атрактивния баскетбол. Спърс са много назад в това отношение.(надеждата тази година беше с Финли ама и той май само тройки ходи да мята)
С риск да се повторя ще кажа че точно заради атрактивния баскетбол НБА има много повече фенове отколкото Европейския баскетбол. Аз лично не съм чул Европейски отбор да е правил турне в Щатите. А в Европа идват редовно отвъд океана.
Та по въпроса.... най атрактивен баскетбол се играе може би в Нетс. Картър, Джеферсън и Кид - няма по атрактивно трио. Според мен де :)))))). И да може да се каже че откакто Картър е там съм за тях.
Да речем, че и по-младите и слаби отбори са атрактивни ама няма някак си тръпка с тях щото често губят. Виж Нетс могат да паднат от всеки и да бият всеки докато с по-слабите отбори много рядко се получават "изненади"
Иначе любим играч ми е Т-Маc. Симпатизирам много на Уейд, Картър и Дуайт Хауърд.

P.S. Иска ми се Макгрейди и Картър някой ден да се съберат в един отбор. Глей тогава шоу. Доста народ ще си смени клубните пристрастия :)))))))

Редактирано от Mack на 03.05.06 18:54.



Тема Re: 2-2!нови [re: Mack]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано03.05.06 20:52



Да бе д'еба, играем като Пуул, доминираме и не можем да си материализираме възможностите!



Ето го коментара, жалко, че сега трябва да обръщаме, което ше е много трудно, защото и да бием Гейм 6, последния мач е в Маями а там много рядко се случва гостите да спечелят при тай 3-3 последен мач!
Иначе очаквах повече от Гордън и Хайнрих, а Маями ме изненадаха със изключително добрата игта в защита!

П.С. Мерси много за линковете, супер е инфото!

I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed

Тема Re: 2-2!нови [re: Mack]  
Авторlb (Нерегистриран)
Публикувано03.05.06 23:09



"Иска ми се Макгрейди и Картър някой ден да се съберат в един отбор."

Е нали играха в един отбор преди.



Тема Re: 2-2!нови [re: lb]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано04.05.06 07:58



ахам два сезона 98-99 и 99-00 в раптърс. Ама нещо много фенове няма тоя отбор.
а що се отнася до атрактивния баскетбол, не знам някой дали е гледал файнъл фор на евролигата тая година. аз имах възможност да видя някакви репортажи - лудница е братче, лудница. добър баскет се играе и в европата ама нашите телевизии са ултра тъпи и освен мачовете на лукойл и евентуално на националния нищо не дават. ще е голям късмет, ако дават и световното август месец.

иначе не знам кво толко ви впечатляват булс. Нетс и Клипърс искам на финал аз. може и далас. ама май Пистънс са шампиони

По българите при Дойран са изстреляни 350 000 снаряда. Даваме 9 убити и 40 ранени.


Тема Re: 2-2!нови [re: Mack]  
Автор Magicalworld (член)
Публикувано04.05.06 12:40



Разбира се, че няма , Джейсън прави паса към Джеферсън той забива , а ВИНС е някъде там в небесата, прескачайки баскетболисти и забивайки зверски, напоследък и стрелбата от далечно разтояние му варви, много ме беше яд, че Винс напусна Торонто :), ако се беше събрал с братовчеда щеше да е извънземното дуо:))).
Но и в Нетс е добре.
То това си е ДНК-като я виж Тмак виж Винс преличат си и двамата са извънземни.



Ето това е нещо което може да се каже, че в мач е невъзможно да се направи, а той го направи в Олимпиада :), при това през ебати дървото.



Тема Re: 2-2!нови [re: Magicalworld]  
Автор Mack (непознат)
Публикувано04.05.06 18:15



За всички: Съжалявам но в мнението си съм пропуснал едно "отново" - мисълта ми беше, че сега T-Mac и Картър са доста по-завършени играчи. В Торонто като новобранци, па и нов в лигата отбор някак си нямаха толкова много фенове (по-конкретно Макгрейди, Винс ги натрупа от първия ден още). Ха вижте обаче ся кво става из форумите - всеки втори с подпис или аватар на някой от двамата.

Мagicalwold: Мисля, че четох интервю някаде с Картър по случая.(от снимката) На въпроса "как го направи?" или нещо от сорта Картър отговаря: "Случва се" :))))

WizardTomi: Ако триаа пак нещо насреща съм. Ако го намеря де:))

От тук насетне честито на феновете на отбора който най-малко понасям Detroit. Ама кво да се прай. Отиват май пак да си вземат шампионска титла.
Идеята за финал Нетс-Клипърс ми се струва доста готина ама малко вероятна.



Тема Re: 2-2!нови [re: Mack]  
Авторlb (Нерегистриран)
Публикувано04.05.06 18:50



Всъщност, ТМак започна да прави чудеса след като се премести в Орландо. Те обаче, така и не успяха да изградят отбор около него. Падаха наред. За мене Орландо са най-каръшкия отбор. Винаги са събирали супер звезди (Шак, ТМак) сега Гранд Хил и Дуайт Хауърд и все не постигат сериозни резултати.
Що се отнася до настоящия плейофф, каточели няма кой да спре Детроит. Дано някой да ме опровергае. И на мене не са ми любим отбор.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.