Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:17 30.05.24 
Спорт
   >> Баскетбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: NBAнови [re: f(x)dx]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано10.04.06 14:24



10х


Сър Чарлз рулз!
Жалко, че този любим играч не спечели титла! Отиде в Рокетс, непосредствено след последната им титла, а трябваше да има титла със Сънс!
Нямаше как срещу Чикаго да стане обаче, сори!

I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed


Тема Re: NBAнови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано10.04.06 14:33



Аз също не се радвам, отбора е по-слаб от миналия сезон, и да сем 8-ми, 7-ми или 6-ти, няма значение, пак ше играем с Детройт, Ню Джърси или Маями, което означава разгром!
И аз съм за Сънс на запад, ама не ги виждам просто!

I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed


Тема Re: NBAнови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (непознат )
Публикувано11.04.06 06:11



Бе дали въобще ще има плейофи, защото последния мач бяха много зле срещу Филаделфия. Хвърлих дистанционото и изключих ТВ-то като постигнаха 26t. пасив.
Сънс тази година се опитват да играят защита, но примерно срещу Лейкърс на Кобе не ги виждам.
Но поне ще има Шоу този сезон като Сън Антонио-Далас, Детроит-Мями. Култови серии.



Тема Re: NBAнови [re: f(x)dx]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (непознат )
Публикувано11.04.06 06:12



Защо трябваше една нелепа тройка на Паксон да реши всичко?




Тема Re: NBAнови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор redo (rugged)
Публикувано11.04.06 11:43



Финикс са 3 от 3 срещу Лейкърс тоя сезон, но срещу Далас или Сан Антонио не виждам да имат много шанс.
На изток доста ясни на пръв поглед изглеждат нещата, дано все пак изскочи някоя изненадка. :) Искам финал Сънс - Нетс. ;)



Тема Re: NBAнови [re: redo]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано11.04.06 16:08



Аз пък искам изненадката да е на Запад под формата на Клипърс.
Тоя Бранд е нещо чудовищно напоследък

По българите при Дойран са изстреляни 350 000 снаряда. Даваме 9 убити и 40 ранени.


Тема Re: NBAнови [re: redo]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано12.04.06 23:31



Искам финал Сънс - Нетс.

Идеален вариант!
Нетс са ми единствения симпатичен отбор от изтока! И като изключим моя Булс, останалите отбори, за които съм са от Запада!
ТHE WEST IS THE BEST
BULLS са великото изключение ... И да се класираме за плейофите, не ги виждам ама въобще!
Наистина се надявам обаче да не са Сан Антонио или Детройт шампиони!

I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed


Тема Re: NBAнови [re: f(x)dx]  
Автор redo (rugged)
Публикувано13.04.06 15:22



Те вече са изненада, според мен, а Бранд винаги е бил звяр, но явно тоя сезон присъствието на Касел и Мобли му даде повече свобода и нещата станаха страшни. :) Само да не се напъват да минават пред Мемфис, за да не влязат в по-силния западен поток. :)



Тема Re: NBAнови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор Magicalworld (минаващ)
Публикувано16.04.06 22:14



Е айде де мачовете се почнаха, а вие замръкнахте :), и аз бих искал НЕТС и СЪНС мамата си трака, да видиш такива играчи като Кид и Картър и Стив и Амаре :).

Незнам защо обаче 1 ми е интересно преди "трансфер" предостъпване на играчи в НБА ставаше доста рядко, а сега ако не гледаш 2 седмици НБА ще се изненадаш как са се променили отборите.:)






Както каза Магиосника шансът да спечелим (булс) е по-малък от този ЦСКА да вземе купата:).



Тема Re: NBAнови [re: Magicalworld]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано17.04.06 19:52



Незнам защо обаче 1 ми е интересно преди "трансфер" предостъпване на играчи в НБА ставаше доста рядко, а сега ако не гледаш 2 седмици НБА ще се изненадаш как са се променили отборите.:)


Има такова нещо. Разхлабиха системата с трансферите и сега много често можех да видиш играчи, които са започнали сезона с един отбор да го завършат с друг! Преди имаше по-стриктни правила и това ставаше само лятото!


I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.