Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:09 30.05.24 
Спорт
   >> Баскетбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Според мен...нови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано26.05.06 15:31



Жалкото е, че новия шампион може да е отбор, който не играе защита.




Ами по-добре е шампион с атакуваща игра!



Тема Re: Според мен...нови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор redo (rugged)
Публикувано30.05.06 14:20



И аз го предпочитам тоя вариант.
И съм съгласен с евентуалните нападки, че "не съм ценител на брилянтната тактическа игра в защита" от по-разбиращите. ;)



Тема Re: Не бързай,нови [re: alessandron]  
Автор redo (rugged)
Публикувано30.05.06 14:23



Много ги мачкат, много, няма връщане назад в тая серия.



Тема Вярно, засега е така,нови [re: redo]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано30.05.06 16:01



ама аз докато не видя 4-тата за Маями, не ги броя за финалист. Уейд засега наистина е като валяк с показатели като 13 от 17 field goals, направо нямам думи. Само дето все не мога да се вдигна толкоз рано да ги гледам

DIR.BG: =Отношение като след сношение


Тема Re: Не бързай,нови [re: redo]  
Автор Magicalworld (член)
Публикувано30.05.06 16:49



Я кажете как вървят Плейофите, че малко ги зарязах!?
Ей Далас справят ли се?



Тема Re: Не бързай,нови [re: Magicalworld]  
Авторlb (Нерегистриран)
Публикувано30.05.06 17:10



Далас се справят много добре. Водят 2:1. Довечера е мач #4. Като цяло Далас играят по-добре от Финикс и резултата трябваше да бъде 3:0, но Финикс успяха да откраднат първата среща.
На изток Маями мачка здраво 3:1. Според мене това му беше на този отбор на Детроит. И май Флип Саундърс ще го отнесе накрая.



Тема Re: Не бързай,нови [re: lb]  
Автор Magicalworld (член)
Публикувано30.05.06 21:09



А супер радвам се за Далас.
Може би ще видим края на доминиращите през последните (2) години Детройт.



Тема Re: Не бързай,нови [re: redo]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано31.05.06 03:21



Маями играят жестоко!

Това е коренно противоположното на Детройт - атакуват мощно и направо им разбиват "перфектната" защита! Направо им се кефя!
Не съм им фен, но ако играят с Далас на финала съм 10х за Хийт!
Мисля, че имат реални предпоставки да атакуват титлата и въпреки, че не може да се отписва Детройт още, Пат Райли заслужава една титла, след толкова време. Просто си е shame, че не успя с Никс, но просто нямаше как! Играеха в период, в който просто нямаше как да пробият на изток от един друг отбор! Иначе играчи като сър Чарлз и Пат Юинг заслужаваха трофей!



Тема Re: Не бързай,нови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано31.05.06 08:25



Бате Томи, не се излагай бе. Сър Чарлз нивгаш не е играл за Никс. А пък Филаделфия го шитнаха на Финикс 92-ра, така че не може да се каже, че не е имал шанс да играе срещу Булс.

По българите при Дойран са изстреляни 350 000 снаряда. Даваме 9 убити и 40 ранени.


Тема Re: Не бързай,нови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор Magicalworld (член)
Публикувано31.05.06 16:24



Бате Томи имам чувството, че спомена Патрик Юинг. И затова намеси Никс. Чети внимателно фк ск (все не мога да ти запомня ника:).
Колкото до Чарлз кариерата му блести, но уви.
Ех то не беше Фили 76ерс, то не беше Финикс, то не беше Хюстън.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.