Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:52 30.05.24 
Спорт
   >> Баскетбол
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Сан Антонио го отнесоханови [re: Magicalworld]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано23.05.06 17:22



Не знам за вас, момци, ама на мени ми мирише на финал Маями-Финикс.
ще видим. А пък този дето слага големи снимки в мненията си, с което хич не мисли за хората с 14-инчови монитори, значи все си криви топки да играе дявол го взел

По българите при Дойран са изстреляни 350 000 снаряда. Даваме 9 убити и 40 ранени.


Тема Re: Сан Антонио го отнесоханови [re: alessandron]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано23.05.06 18:54



Чв какви прогнози съм дал аз бе бате?!

Само Сан Антонио ме изненадаха, че отпаднаха! НО съм доволен де!

БРАВО НА СЪНС! Ей тоя отбор искам да стане шампион, НО това не значи, че прогнозирам, че така ще стане! Често прогнозите ми са субективни, но не и тук! Реално и Далас не са ми симпатични, аз не обичам тексасците по принцип, и идеалния финал за мен би бил Сънс - Хийт!

Значи би трябвало да заложиш на Пистънс - Мавърикс!




Тема Re: Сан Антонио го отнесоханови [re: alessandron]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (новак)
Публикувано23.05.06 19:20



А ако Детройт го бяха отнесли, тогава какво щеше да приказваш? Мач 7 в тазгодишните плейофи е взет 3 пъти от домакинския отбор и 1 път отбора гост.
Финала си е Детройт-Далас, въпреки че искам Финикс да се намесят.



Тема Re: Сан Антонио го отнесоханови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано23.05.06 20:43



Финала си е Детройт-Далас





Тема Според мен...нови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (новак)
Публикувано24.05.06 06:33



Детройт започнаха да падат, защото се обидиха от сравнението на алессандрон с Милан (Детройт били като Милан във футбола хахха). И те са хора все пак, имат чувства.



Тема Re: Според мен...нови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано25.05.06 01:18



Копеле гледа ли първия мач?
Днес докато бях във фитнеса и бягах на тредмила хванах на един от екраните
последните две четвъртини и Маями направо ги обезвредиха! Страхотна координация и тактическо надиграване. Нема как, Пат Райли си е стара лисица. Шак беше на ниво, въпреки, че пропусна 2-та четвъртина, Уокър беше най-резултатния, също силен мач и на ветераните Пейтън и Морнинг!
Изглежда е възможно да имаме нов шампион. Още повече Хийт има какво да си връщат на Пистънс!



Тема Re: Според мен...нови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (новак)
Публикувано25.05.06 19:27



Маями бяха по-добри в този мач. В първата част, Детройт не знаеха къде се намират. В третата поведоха с 4 точки, но после заспаха. Р. Уолъс и Билъпс не направиха нищо. Аз пак залагам на Детройт. За целия сезон са на "автопилот". Сега очаквам да се събудят и да стрелят малко повече от 38%.


Нов шампион вече си имаме с елиминацията на Сан Антонио. Жалкото е, че новия шампион може да е отбор, който не играе защита.



Тема Е като Чукотски не са със сигурност,нови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано25.05.06 21:20



ама кво ли да ти обяснявам, то е ясно - едно си баба знае, едно си баеНищо де, АКО вземете Шевченко, ще ви гледам много, защото тогава поне един от вас ще псувам и презирам повече, отколкото някога някой друг.

А тази година явно домакинското предмиство си е пълен ташак, бях го казал и в предишен постинг - НЯМА ТАКОВА НЕЩО, ТО Е САМО СТАТИСТИКА, наистина уникални плейофи стават.

DIR.BG: =Отношение като след сношение


Тема Не бързай,нови [re: WlZARD.TOMl]  
Автор alessandron (устат член)
Публикувано25.05.06 21:24



къде почна от един мач да ги правиш шампиони? На фен на Пул ли да обяснявам за обратите, още повече, че в тази лига ОБРАТ е нещо по-често срещано от в който и да било друг спорт. Пистънс не случайно са в топ 3 на НБА трети пореден сезон - шампион и вицешампион - мислиш ли, че ей така ще се дадат. Маями като вземат четвърта победа, тогава ще ги гласим за шампиони

DIR.BG: =Отношение като след сношение


Тема Re: Не бързай,нови [re: alessandron]  
Автор WlZARD.TOMl (WARMASTER)
Публикувано26.05.06 14:46



Само хипотетично го дадох, не ги слагам още ...
Иначе какъв по-добър омен от победа в първия мач като гост, въпреки, че няма значение, как да не уважаваш отбор отстранил Детройт!

GO PHOENIX!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.